OFFtopik
2010. július 10. 22:55
#5801
amúgy ebben van valami, ja és a botrányos sztárok kellenek nekik...
2010. július 10. 22:56
#5802
Idézet (gertii @ 2010.07.10. 22:55)
amúgy ebben van valami, ja és a botrányos sztárok kellenek nekik...
Persze, innen is látszik, hogy nem a tehetséget értékelik.
2010. július 10. 22:58
#5803
Idézet (El Mexicano @ 2010.07.10. 22:56)
Persze, innen is látszik, hogy nem a tehetséget értékelik.
igen
2010. július 10. 22:59
#5804
Idézet (gertii @ 2010.07.10. 22:58)
igen
és a tehetséget, mint Thalía vagy Jordin vagy még sokan nem becsülik :S vagy csak én vagyok hülye, hogy így látom 
Szerintem jól látjuk. És a díjaik is már csak erről szólnak, üzlet az egész.
2010. július 10. 23:00
#5806
Idézet (El Mexicano @ 2010.07.10. 22:59)
Szerintem jól látjuk. És a díjaik is már csak erről szólnak, üzlet az egész.
van benn valami :S
2010. július 10. 23:05
#5809
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.10. 23:04)
Mit nézek én kis vesém?
Szétrobbanok..... mehetnékem van
Szétrobbanok..... mehetnékem van
Hát menny
2010. július 10. 23:07
#5811
Idézet (gertii @ 2010.07.10. 23:00)
van benn valami :S
Nem lenne semmi baj ezzel, csak sajnos mindenhol azt hiszik, hogy csak az USA a meghatározó a zenében. Ha kicsit észbekapnának az emberek és megbecsülnék azt is, ami nem csak amerikai vagy angol, sokkal színesebb és változatosabb lehetne a zenei élet. Mert most az van, hogy hiána tehetséges és jó egy énekes akár a fél világon, ha az amerikaiaknak éppen nem jön be, akkor Európában is el van ásva. Minden arról szól, hogy nekik mi tetszik, és mi nem, és így rá vannak kényszerítve a kisebb országok, hogy azt szeressék, amit az amerikaiak, mert őket kell ugye majmolni mindenben.
2010. július 10. 23:08
#5812
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.10. 23:07)
Mennék én, de hát hova
Majd levezetem mással (és most nem kell rosszra gondolni) rubik-kockára gondoltam
Holnapra mi a terv Starity-ik?
Holnapra mi a terv Starity-ik?
A szokásos semmittevés
2010. július 10. 23:10
#5813
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.10. 23:07)
Holnapra mi a terv Starity-ik?
Holnap korán (9-kor) kelek, barátnőmmel sürgősen csevegnem kell. Aztán 2 órakor megyek tóhoz fürödni.
2010. július 10. 23:12
#5814
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Wááá, még MSN-en sincs fent senki... Komolyan mondom amikor egyedül voltam itthon akkor nem unatkoztam, de most, hogy mindenki itthon van halálra unom magam
és olyan gyönyörű ez a szám, hogy nem tudok írni.............
Rileah: Akikor, hogy szeretnél te 4-ig maradni?
Rileah: Akikor, hogy szeretnél te 4-ig maradni?
2010. július 10. 23:14
#5815
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.10. 23:12)
Rileah: Akikor, hogy szeretnél te 4-ig maradni? 
Simáán
2010. július 10. 23:16
#5818
Idézet (El Mexicano @ 2010.07.10. 23:07)
Nem lenne semmi baj ezzel, csak sajnos mindenhol azt hiszik, hogy csak az USA a meghatározó a zenében. Ha kicsit észbekapnának az emberek és megbecsülnék azt is, ami nem csak amerikai vagy angol, sokkal színesebb és változatosabb lehetne a zenei élet. Mert most az van, hogy hiána tehetséges és jó egy énekes akár a fél világon, ha az amerikaiaknak éppen nem jön be, akkor Európában is el van ásva. Minden arról szól, hogy nekik mi tetszik, és mi nem, és így rá vannak kényszerítve a kisebb országok, hogy azt szeressék, amit az amerikaiak, mert őket kell ugye majmolni mindenben.
hát Amarikai jó ország, mert tényleg (rokon), de ez igaz, és nem csak a zenében, már a Mexikóiaknak sem megy annyira, itt van élő példa Sara Ramírez 100x tehetségesebb, mint más Amerikai....de onnan kitörni nem lehet. De az okosságát sem becsülik sokra az embereknek csak a kisugárzását és származását, na meg a botrányait :S
2010. július 10. 23:21
#5819
Idézet (bibicsibi @ 2010.07.10. 22:23)
Na ezek egész jó dolgok, köszi a felvilágosítást!
A 2006-os VB-n szerettem meg a portugálokat, meg Ronit is, azóta megszerettem magát az országot is, és onnan a nyelvet is. Fórumon nem nagyon beszéltem róla, nem gondoltam, hogy mást is érdekel ennyire a dolog, de örülök, hogy Te itt vagy
SZERK.: NYERTEK A NÉMETEK!

A 2006-os VB-n szerettem meg a portugálokat, meg Ronit is, azóta megszerettem magát az országot is, és onnan a nyelvet is. Fórumon nem nagyon beszéltem róla, nem gondoltam, hogy mást is érdekel ennyire a dolog, de örülök, hogy Te itt vagy
SZERK.: NYERTEK A NÉMETEK!
Engem érdekel, portugál témával engem soha nem lehet untatni
Idézet (El Mexicano @ 2010.07.10. 22:29)
Az hay főnévi igeneve a spanyolban is haber... az hay nem más, mint az ha ('van') + ahí ('ott') összevonása.
Tudom, csak van olyan feladatsor, hogy ser, estar, vagy hay, gondolom ismered, a Correcto c. könyvben
Vagyok én is, csak megjött a bagázs, és ki kellett menni, meg beszélgettem is egy kicsit
2010. július 10. 23:35
#5820
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.10. 23:15)
Ez az én húgom
Amúgy lenne kedved majd jósolni nekem még egyet?
Amúgy lenne kedved majd jósolni nekem még egyet?
Lenne
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline