Apropó, így sikerült az első spanyol házim: (ez már a javítás)
1. Las alumnas son bellas.
2. JÓ!
3. Nosotras somos muy listas (lányok) / Nosotros somos muy listos (fiúk vagy lányok+fiúk).
4. Las profesoras son bellas (nőkről van szó).
5. JÓ!
6. Nosotras no somos mexicanas (ha nőnemben írod) / Nosotros no somos mexicanos (hím- vagy vegyes nemben).
Egyébként ügyes voltál, ahhoz képest, hogy első próbálkozás, majdnem tökéletes
OFFtopik
2010. július 11. 00:00
#5841
2010. július 11. 00:01
#5842
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 00:00)
Kik vannak itt, 4-en vagyunk? 
Na én is megyek, mert itt alszok el (:
na sziasztok! Jó éjt!puszi..stb
2010. július 11. 00:01
#5843
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 00:00)
Kik vannak itt, 4-en vagyunk? 
Hébe-hóba én is
2010. július 11. 00:01
#5844
Hozok be inni, csak félek hogy anyám lenyakaz. Mindegy, próba szerencse, mint multkor
2010. július 11. 00:01
#5845
Idézet (gertii @ 2010.07.11. 00:01)
Na én is megyek, mert itt alszok el (:
na sziasztok! Jó éjt!puszi..stb

na sziasztok! Jó éjt!puszi..stb
Jó éjszakát! holnap is nézz be!
2010. július 11. 00:02
#5846
Idézet (gertii @ 2010.07.11. 00:01)
Na én is megyek, mert itt alszok el (:
na sziasztok! Jó éjt!puszi..stb

na sziasztok! Jó éjt!puszi..stb
Szia, jó éjt.
2010. július 11. 00:02
#5847
Idézet (Rileah @ 2010.07.11. 00:01)
Hozok be inni, csak félek hogy anyám lenyakaz. Mindegy, próba szerencse, mint multkor 
sikerülni fog
2010. július 11. 00:04
#5849
Idézet (Amy4 @ 2010.07.11. 00:04)
Sziasztok! 
Szia!üdv itt
2010. július 11. 00:04
#5850
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 00:02)
sikerülni fog 
Sikerült is
2010. július 11. 00:05
#5852
Idézet (Amy4 @ 2010.07.11. 00:04)
Sziasztok! 
Szia
2010. július 11. 00:05
#5853
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 00:05)
Nézek valami filmet,de nemtudom miről szól 
Akkor az úgy jó film lehet
2010. július 11. 00:06
#5855
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 00:05)
Jó éjt annak aki megy és üdvözlet annak aki jön...
Melyik adót nézed Candies?
Melyik adót nézed Candies?
rtl klub
2010. július 11. 00:09
#5858
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Nem tűnik rossznak
Én majd House-t nézek, ha megyek még van 1-2 rész amit nem láttam.
Én mindig úgy csinálom, ha nézek egy sorozatot, hogy megvárom mire összegyűlik 5-6 rész (sajnos ez néha 5-6 hét) és akkor egyhuzamban nézem meg
Én mindig úgy csinálom, ha nézek egy sorozatot, hogy megvárom mire összegyűlik 5-6 rész (sajnos ez néha 5-6 hét) és akkor egyhuzamban nézem meg
2010. július 11. 00:09
#5859
Idézet (Amy4 @ 2010.07.11. 00:08)
A tv2-n jobb megy.. azt még úgysem lehet érteni
Én a tv2-őn az ezo tv. várom, igaz Rileah?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline