OFFtopik
2010. július 11. 22:57
#6521
Aki nemtudja hogy mit vegyen .KT.-nek karácsonyra, megírom neki privátba
2010. július 11. 22:58
#6522
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 22:57)
Aki nemtudja hogy mit vegyen .KT.-nek karácsonyra, megírom neki privátba 
szerintem mi ugyanarra gondolunk xD
2010. július 11. 22:58
#6523
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (gertii @ 2010.07.11. 22:56)
áá mégis félni kell tőled 
Hát igen, valóban elvetemült emberek járnak ide OFF-ba, ki kellett volna írni zárójelbe a topik neve mellé, hogy Belépés csak saját felelősségre vagy vigyázat az OFFerek harapnak...!
Szerk.: bah, mire megírok egy hsz-t már teljesen más a téma
2010. július 11. 22:59
#6524
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 22:58)
Hát igen, valóban elvetemült emberek járnak ide OFF-ba, ki kellett volna írni zárójelbe a topik neve mell, hogy Belépés csak saját felelősségre vagy vigyázat az OFFerek harapnak...!
Szerk.: bah, mire megírok egy hsz-t már teljesen más a téma
Szerk.: bah, mire megírok egy hsz-t már teljesen más a téma
ez egy jó ötlet
szerk: igen én is így szoktam járni
2010. július 11. 23:00
#6525
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 22:57)
Aki nemtudja hogy mit vegyen .KT.-nek karácsonyra, megírom neki privátba 
engem is érdekelne.
jah, és arról az új üzenetről mindjárt gondoskodom...
2010. július 11. 23:01
#6526
Idézet (.KT. @ 2010.07.11. 23:00)
engem is érdekelne.
jah, és arról az új üzenetről mindjárt gondoskodom...
jah, és arról az új üzenetről mindjárt gondoskodom...
2010. július 11. 23:03
#6528
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:02)
Góóóóóóóóóóóóóóóól! 
én is láttam, hallottam, éreztem
2010. július 11. 23:04
#6531
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:04)
Casillas sír xD 
nem csodálom xD
2010. július 11. 23:04
#6532
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:01)
ennyi ugye elég, vagy még kérsz?
2010. július 11. 23:05
#6535
Idézet (.KT. @ 2010.07.11. 23:04)
ennyi ugye elég, vagy még kérsz? 
2010. július 11. 23:05
#6536
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 22:57)
Aki nemtudja hogy mit vegyen .KT.-nek karácsonyra, megírom neki privátba 
mindenkinek ezt írod??
2010. július 11. 23:06
#6538
Idézet (.KT. @ 2010.07.11. 23:05)
mindenkinek ezt írod??
nekem nem (csak) az kell. 
nyugi még nem küldtem el senkinek
2010. július 11. 23:06
#6539
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:06)
nyugi még nem küldtem el senkinek 

ne is.
2010. július 11. 23:06
#6540
Idézet (bibicsibi @ 2010.07.11. 23:06)
Jó, na gyere sírj a vállamon!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline