OFFtopik
2010. július 11. 22:57
#6521
Aki nemtudja hogy mit vegyen .KT.-nek karácsonyra, megírom neki privátba
2010. július 11. 22:58
#6522
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 22:57)
Aki nemtudja hogy mit vegyen .KT.-nek karácsonyra, megírom neki privátba 
szerintem mi ugyanarra gondolunk xD
2010. július 11. 22:58
#6523
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (gertii @ 2010.07.11. 22:56)
áá mégis félni kell tőled 
Hát igen, valóban elvetemült emberek járnak ide OFF-ba, ki kellett volna írni zárójelbe a topik neve mellé, hogy Belépés csak saját felelősségre vagy vigyázat az OFFerek harapnak...!
Szerk.: bah, mire megírok egy hsz-t már teljesen más a téma
2010. július 11. 22:59
#6524
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.11. 22:58)
Hát igen, valóban elvetemült emberek járnak ide OFF-ba, ki kellett volna írni zárójelbe a topik neve mell, hogy Belépés csak saját felelősségre vagy vigyázat az OFFerek harapnak...!
Szerk.: bah, mire megírok egy hsz-t már teljesen más a téma
Szerk.: bah, mire megírok egy hsz-t már teljesen más a téma
ez egy jó ötlet
szerk: igen én is így szoktam járni
2010. július 11. 23:00
#6525
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 22:57)
Aki nemtudja hogy mit vegyen .KT.-nek karácsonyra, megírom neki privátba 
engem is érdekelne.
jah, és arról az új üzenetről mindjárt gondoskodom...
2010. július 11. 23:01
#6526
Idézet (.KT. @ 2010.07.11. 23:00)
engem is érdekelne.
jah, és arról az új üzenetről mindjárt gondoskodom...
jah, és arról az új üzenetről mindjárt gondoskodom...
2010. július 11. 23:03
#6528
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:02)
Góóóóóóóóóóóóóóóól! 
én is láttam, hallottam, éreztem
2010. július 11. 23:04
#6531
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:04)
Casillas sír xD 
nem csodálom xD
2010. július 11. 23:04
#6532
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:01)
ennyi ugye elég, vagy még kérsz?
2010. július 11. 23:05
#6535
Idézet (.KT. @ 2010.07.11. 23:04)
ennyi ugye elég, vagy még kérsz? 
2010. július 11. 23:05
#6536
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 22:57)
Aki nemtudja hogy mit vegyen .KT.-nek karácsonyra, megírom neki privátba 
mindenkinek ezt írod??
2010. július 11. 23:06
#6538
Idézet (.KT. @ 2010.07.11. 23:05)
mindenkinek ezt írod??
nekem nem (csak) az kell. 
nyugi még nem küldtem el senkinek
2010. július 11. 23:06
#6539
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:06)
nyugi még nem küldtem el senkinek 

ne is.
2010. július 11. 23:06
#6540
Idézet (bibicsibi @ 2010.07.11. 23:06)
Jó, na gyere sírj a vállamon!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline
