OFFtopik
2010. július 11. 23:21
#6562
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:14)
Tudtam! .KT. zaklat 
ennyi jár nekem, hiszen a hugod vagyok...
2010. július 11. 23:23
#6563
Idézet (.KT. @ 2010.07.11. 23:21)
ennyi jár nekem, hiszen a hugod vagyok... 
Azóta se tűnt el az 1 új üzenet!
2010. július 11. 23:24
#6564
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:23)
Azóta se tűnt el az 1 új üzenet! 
én nem írtam. vagyis nem tudok róla.
2010. július 11. 23:29
#6565
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:23)
Azóta se tűnt el az 1 új üzenet! 
2010. július 11. 23:34
#6567
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:32)
Nem vicces 
akkor:
szerk: így jó xD?
2010. július 11. 23:35
#6568
Idézet (gertii @ 2010.07.11. 23:34)
akkor:
szerk: így jó xD?
szerk: így jó xD?
aha
2010. július 11. 23:36
#6570
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Visszatértem én is egy kicsit. Megnéztem a VB döntő meccsének utolsó 8 percét, mert annyira nem érdekelt, de lehet, hogy nem kellett volna bekapcsolnom és akkor lehet, hogy nem lőttek volna gólt a spanyolok. Jólvan, most magamat hibáztatom.
Amúgy még mindig nagyon fáj a szám és már unom.
Amúgy még mindig nagyon fáj a szám és már unom.
1 felhasználónak tetszik:
bibicsibi
2010. július 11. 23:38
#6571
Idézet (zsofeeh @ 2010.07.11. 23:36)
Visszatértem én is egy kicsit. Megnéztem a VB döntő meccsének utolsó 8 percét, mert annyira nem érdekelt, de lehet, hogy nem kellett volna bekapcsolnom és akkor lehet, hogy nem lőttek volna gólt a spanyolok. Jólvan, most magamat hibáztatom.
Amúgy még mindig nagyon fáj a szám és már unom.
Amúgy még mindig nagyon fáj a szám és már unom.
Én az őrangyalom segítségét kértem, hogy a spanyolok nyerjenek
2010. július 11. 23:39
#6572
Idézet (Candies @ 2010.07.11. 23:38)
Én az őrangyalom segítségét kértem, hogy a spanyolok nyerjenek

én meg imádkoztam, hogy a polipnak igaza legyen
2010. július 11. 23:40
#6573
Idézet (gertii @ 2010.07.11. 23:39)
én meg imádkoztam, hogy a polipnak igaza legyen 
A múltkor is bejött az őrangyalosdi, kár hogy nem előbb kértem a segítségét
2010. július 11. 23:40
#6574
Idézet (gertii @ 2010.07.11. 23:39)
én meg imádkoztam, hogy a polipnak igaza legyen 
én meg ültem és néztem.
2010. július 11. 23:43
#6575
amúgy Candies hiába szóltál, hogy menjek el....NEM mentem el xD csak most
2010. július 11. 23:44
#6576
Idézet (.KT. @ 2010.07.11. 23:40)
én meg ültem és néztem.

jajj de nagyon ügyi vagy...öö Nobel díj érte
2010. július 11. 23:44
#6577
Idézet (gertii @ 2010.07.11. 23:43)
amúgy Candies hiába szóltál, hogy menjek el....NEM mentem el xD csak most 
2010. július 11. 23:45
#6579
Idézet (gertii @ 2010.07.11. 23:44)
jajj de nagyon ügyi vagy...öö Nobel díj érte

szerintem is
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline