OFFtopik
2010. június 21. 11:26
#1261
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Ámen
bár szerintem ezzel akarják elnyerni az emberek szimpátiáját. Csak azzal nem számolnak, hogy manapság csak az nem tölt le aki gazdag és aki nem ért hozzá...
2010. június 21. 12:39
#1263
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Itt is szakad az eső
Mondjuk inkább csak egy nyári zivatarnak tűnik... én örülnék, ha az egész nyár ilyen lenne, de nem leszek ilyen önző, remélem a Július meleg lesz
2010. június 21. 13:05
#1264
Hát én meleget szeretnék,mert azért a táborokban az eső elég kellemetlen tud lenni,pláne ha jó kis programot "mos el"
Szerk: most vasárnap indulok az első táborba,a külföldibe ami Adán lesz
Szerk: most vasárnap indulok az első táborba,a külföldibe ami Adán lesz
2010. június 21. 13:08
#1265
|
|
katie993kp |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.08.17. Hozzászólás: 4442 Csatolások: 9860 Azonosító: 105388 offline
|
Jöhetne megint a jó idő, csak ne kánikula
elegem van abból, hogy villámlik meg dörög
Nekünk tavaly osztálykiránduláson volt eső, meg régebben sátoroztunk és szakadt, de jó emléknek maradt meg
Nekünk tavaly osztálykiránduláson volt eső, meg régebben sátoroztunk és szakadt, de jó emléknek maradt meg
2010. június 21. 14:20
#1267
Valaki nem tud olyan oldalt ajánlani ahol japán énekesnőkről találok avikat?(elsősorban: Koda Kumi,Ayumi Hamasaki,Wonder Girls,Boa).
Már órák óta keresgélek de nem igazán találok
Már órák óta keresgélek de nem igazán találok
2010. június 21. 15:19
#1268
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.21. 14:20)
Valaki nem tud olyan oldalt ajánlani ahol japán énekesnőkről találok avikat?(elsősorban: Koda Kumi,Ayumi Hamasaki,Wonder Girls,Boa).
Már órák óta keresgélek de nem igazán találok
Már órák óta keresgélek de nem igazán találok
Szerintem LiveJournalon érdemes keresgélni, bár nem tudom, mennyire ismered
2010. június 21. 15:20
#1269
Idézet (RachelWillows @ 2010.06.21. 15:19)
Szerintem LiveJournalon érdemes keresgélni, bár nem tudom, mennyire ismered 
Ha nem konkrét linken keresgélek akkor az eligazodás elég nehézkes
Szerk:Szóval ha konkrét linkeket is tudnál adni az oldalról,azt megköszönném
2010. június 21. 15:31
#1270
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.21. 15:20)
Ha nem konkrét linken keresgélek akkor az eligazodás elég nehézkes
Szerk:Szóval ha konkrét linkeket is tudnál adni az oldalról,azt megköszönném
Szerk:Szóval ha konkrét linkeket is tudnál adni az oldalról,azt megköszönném
Így hirtelen ezeket találtam
http://community.livejournal.com/jcons/
http://community.livejournal.com/girlpop/
http://community.livejournal.com/jpop_love/
http://community.livejournal.com/jmusic_icons/
http://community.livejournal.com/kumi_koda/
2010. június 21. 15:33
#1271
Idézet (RachelWillows @ 2010.06.21. 15:31)
Így hirtelen ezeket találtam
Most sietek, de ha esetleg kell még, akkor esete körülnézhetek
Köszönöm és ha este vannak még linkek,azt is várom
2010. június 21. 15:34
#1272
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.21. 15:33)
Köszönöm és ha este vannak még linkek,azt is várom 
Rendben
2010. június 21. 17:59
#1273
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.21. 13:05)
Hát én meleget szeretnék,mert azért a táborokban az eső elég kellemetlen tud lenni,pláne ha jó kis programot "mos el"
Szerk: most vasárnap indulok az első táborba,a külföldibe ami Adán lesz
Szerk: most vasárnap indulok az első táborba,a külföldibe ami Adán lesz
Állítólag július közepéig ilyen sz@r idő lesz
szerk.: hát ma sincs túl nagy tolongás itt (bár én sem sokat írtam két napja ide)
2010. június 21. 18:10
#1274
Jó délutánt/estét kívánok / Buenas tardes. A munkahelyemen sajnos mindent letiltottak az idióták, ami flasht vagy Javát használ, így ide sem tudok onnan belépni.
2010. június 21. 18:20
#1275
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.21. 18:10)
Jó délutánt/estét kívánok / Buenas tardes. A munkahelyemen sajnos mindent letiltottak az idióták, ami flasht vagy Javát használ, így ide sem tudok onnan belépni. 
De minek tiltották le?vagy véletlen volt?
2010. június 21. 18:25
#1276
Na, most értem haza a bizonyítvány osztásról (hat 4-es, öt 3-as, két 5-ös).
2010. június 21. 18:29
#1277
Idézet (BeCCaSTaR @ 2010.06.21. 18:25)
Na, most értem haza a bizonyítvány osztásról (hat 4-es, öt 3-as, két 5-ös). 
Nektek még csak ma volt bizonyítványosztás? Jó lett. Hányadikas voltál? Nagyobbik fiamnak is csak 4-es és 5-ös lett a bizije
2010. június 21. 18:34
#1278
Nekem pénteken volt,csak 2 db 3-asom volt(fizika és matek) a többi 5-ös és 4-es
. Én 8.-os voltam,idén ballagtam.
2010. június 21. 18:44
#1279
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.21. 18:10)
Jó délutánt/estét kívánok / Buenas tardes. A munkahelyemen sajnos mindent letiltottak az idióták, ami flasht vagy Javát használ, így ide sem tudok onnan belépni. 
Mert nálunk ez úgy működik, hogy egy idióta vezető, akinek halvány gőze nincs a számítógéphez, kitalál egy baromságot, aminek nincs semmi értelme, és a dolgozók meg szívnak vele. Eszetlenül letiltogatnak a hálózaton keresztül mindent, de amit meg kéne, azt nem.
2010. június 21. 20:13
#1280
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Jó estét!
El sem hiszem, hogy már 21.-e van
Viszont szülők már csak pár nap és elmennek közel fél hónapra
Lassacskán gondolom ti is mentek majd nyaralni. Kivéve Anitát és engem
Más:Azt, hogy ortodox csak a vallással kapcsolatban használhatjuk? Ugye ez jelenthet simán hagyománytiszteletet is...
"Ortodox
az ortodoxia híve, követője;
a rituális szabályokhoz mereven ragaszkodó;
görögkeleti vallású;
a régihez csökönyösen ragaszkodó, maradi"
El sem hiszem, hogy már 21.-e van
Más:Azt, hogy ortodox csak a vallással kapcsolatban használhatjuk? Ugye ez jelenthet simán hagyománytiszteletet is...
"Ortodox
az ortodoxia híve, követője;
a rituális szabályokhoz mereven ragaszkodó;
görögkeleti vallású;
a régihez csökönyösen ragaszkodó, maradi"
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

