Pumitoo: szerintem nem kizárólag csak vallással kapcsolatosan használatos, bár tény hogy az esetek túlnyomó többségében azzal kapcsolatban használják...
OFFtopik
2010. június 21. 22:17
#1281
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Gratula Lányok, a jó bizonyítványhoz! : )
Pumitoo: szerintem nem kizárólag csak vallással kapcsolatosan használatos, bár tény hogy az esetek túlnyomó többségében azzal kapcsolatban használják...
Pumitoo: szerintem nem kizárólag csak vallással kapcsolatosan használatos, bár tény hogy az esetek túlnyomó többségében azzal kapcsolatban használják...
2010. június 21. 22:20
#1283
Idézet (PuMiToO @ 2010.06.21. 20:13)
Jó estét!
El sem hiszem, hogy már 21.-e van
Viszont szülők már csak pár nap és elmennek közel fél hónapra
Lassacskán gondolom ti is mentek majd nyaralni. Kivéve Anitát és engem
Más:Azt, hogy ortodox csak a vallással kapcsolatban használhatjuk? Ugye ez jelenthet simán hagyománytiszteletet is...
"Ortodox
az ortodoxia híve, követője;
a rituális szabályokhoz mereven ragaszkodó;
görögkeleti vallású;
a régihez csökönyösen ragaszkodó, maradi"
El sem hiszem, hogy már 21.-e van
Más:Azt, hogy ortodox csak a vallással kapcsolatban használhatjuk? Ugye ez jelenthet simán hagyománytiszteletet is...
"Ortodox
az ortodoxia híve, követője;
a rituális szabályokhoz mereven ragaszkodó;
görögkeleti vallású;
a régihez csökönyösen ragaszkodó, maradi"
Én ezt csak vallási értelemben használném, máshogy nem hallottam.
2010. június 21. 22:21
#1284
Idézet (ventura @ 2010.06.21. 22:17)
Gratula Lányok, a jó bizonyítványhoz! : )
Pumitoo: szerintem nem kizárólag csak vallással kapcsolatosan használatos, bár tény hogy az esetek túlnyomó többségében azzal kapcsolatban használják...
Pumitoo: szerintem nem kizárólag csak vallással kapcsolatosan használatos, bár tény hogy az esetek túlnyomó többségében azzal kapcsolatban használják...
Tetszik az aláírásod. Én még hozzátennék pár dolgot, pl.
2010. június 21. 22:23
#1285
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (El Mexicano @ 2010.06.21. 22:21)
Tetszik az aláírásod. Én még hozzátennék pár dolgot, pl. videóklipp = videoklip, autógramm = autogram stb. 
Köszi!
2010. június 21. 22:26
#1287
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.21. 22:24)
Én kiegészítenélek valamivel Ventura. Úgytudom hogy állítólag már a muszály és a muszáj is helyes mert annyian keverték hogy mindkettőt elfogadták...Habár lehet keverem egy másik szóval,de ilyesmire emlékszem.
Biztos, hogy valamivel kevered, kizárt, hogy elfogadják, mivel a muszáj német eredetű, és ezért nem ly. A papagájt írták régen ly-nal.
2010. június 21. 22:28
#1288
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.21. 22:24)
Én kiegészítenélek valamivel Ventura. Úgytudom hogy állítólag már a muszály és a muszáj is helyes mert annyian keverték hogy mindkettőt elfogadták...Habár lehet keverem egy másik szóval,de ilyesmire emlékszem.
Szerintem kevered valamivel.
2010. június 21. 22:32
#1289
Idézet (ventura @ 2010.06.21. 22:28)
Szerintem kevered valamivel.
Ez 100%, hogy j. (Egyébként a német muss sei = "kell legyen" kifejezésből eredhet a szó
)
Igen, ilyesmire emlékeztem, csak nem mertem leírni.
2010. június 21. 22:40
#1291
Hát asszem mára ennyi. Buenas noches, holnap continuaremos.
2010. június 21. 22:42
#1292
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (DinAa @ 2010.06.21. 22:34)
sziasztok
olyan rossz idő volt ma
nem lehetett semmit sem csinálni, csak a házban lenni és... kockulni

Ahhoz képest, hogy rossz idő volt, olyan pangás volt itt
Köszi a válaszokat El Mexicano/ventura
Rendeltem egy könyvet a hipnózisról, nagyon érdekel a téma. Kíváncsi leszek a könyvre...
Szerk.: Jó8 El Mexicano!
2010. június 21. 23:06
#1300
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.21. 22:24)
Én kiegészítenélek valamivel Ventura. Úgytudom hogy állítólag már a muszály és a muszáj is helyes mert annyian keverték hogy mindkettőt elfogadták...Habár lehet keverem egy másik szóval,de ilyesmire emlékszem.
Én a különbség és az egyelőre szót írom mindig rosszul
szerk.: nah, megint mindenki lelépett...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


