Starity

A Török pole is Webberé

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. május 29. 16:57 #1
- törölt felhasználó -    
Mark Webber nyerte az idei hetedik időmérőt Isztambulban. Az ausztrál mellől a Mclarenes Lewis Hamilton rajtol. Őket követi Vettel és Button. Úgy tűnik a Red Bullok tényleg verhetetlenek.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. május 29. 17:00 #2
- törölt felhasználó -    
Go Hamilton
2010. május 29. 17:18 #3
- törölt felhasználó -    
Én inkább Massa drukker vagyok habár Vettel és Webbert is szeretem valamennyire. Egyedül Hamiltont nem szeretem.
2010. május 29. 17:30 #4
Natyangel
Natyangel
visszatérő vendég
 
StátuszNem érdemes sírni, az igazi könny ritka. Mosollyal szenvedni, ez az élet titka!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 492
Csatolások: 9
Azonosító: 115343
Offline offline
Bleee...Hamilton miért második?? Hogy kerül oda? A végén a helye... mind1 Webbernek gratula, idén nagyon a topon van!! ^^
2010. május 29. 18:11 #5
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Nem értek egyet veled Noémi tongue.gif
Hamiltonnak az elejében van a helye, mindig ott volt, Go McLaren Team smileeee.gif
Szerintem Webbert nem lehet holnap megfogni, hacsak... a McLaren-ben nincs annyi. Viszont csak olyan előzést tudok elképzelni, mint ahogy Hamilton Vettelt megelőzte Barcelonában,a boxból kijövet. Pályán nem hiszem, hogy látnánk előzést,pláne az elejében. Vettel szerintem fejben nincs rendben, így még ha elmenne Hamilton mellett a rajtnál, akkor is ott lenne a nagy feladat... Az elmúlt két futamon két sima Webber győzelem, és ha még ezt is hozzá számoljuk,akkor ezen a három futamon három pole, ezt nehéz lehet megemészteni..
Ha marad ez a tendencia, akkor házibajnokság lesz az idei. Minden elismerésem Hamiltoné, de ahogy én láttam ez a második hely annak köszönhető, hogy Vettel elszúrta az utolsó szektort.. És akkor megint RedBull első sor lenne...

Bocs a hosszúért biggrin.gif
2010. május 29. 18:13 #6
- törölt felhasználó -    
Hamilton jó voltál smileeee.gif
2010. május 30. 17:50 #7
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
óóó micsoda McLaren kettős siker ismét.
Szép volt,grat Lewis és Jenson.

RedBull csapatnak pedig szeretnék gratulálni, 95-óta nézem az F1-et, de ilyet még nem láttam, hogy csapattársak 1-2-ben a futam vége felé kiteszik egymást. Nekem,McLaren szurkolónak vicces volt biggrin.gif
2010. június 03. 19:01 #8
- törölt felhasználó -    
azér vmi tud, bár én massa fan vagyok:D
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok