Mark Webber nyerte az idei hetedik időmérőt Isztambulban. Az ausztrál mellől a Mclarenes Lewis Hamilton rajtol. Őket követi Vettel és Button. Úgy tűnik a Red Bullok tényleg verhetetlenek.
A teljes cikkhez kattints ide!
A Török pole is Webberé
2010. május 29. 16:57
#1
2010. május 29. 17:18
#3
Én inkább Massa drukker vagyok habár Vettel és Webbert is szeretem valamennyire. Egyedül Hamiltont nem szeretem.
2010. május 29. 18:11
#5
|
|
BoscorelliLost but Won |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.08.01. Hozzászólás: 5972 Csatolások: 135718 Azonosító: 67913 offline
|
Nem értek egyet veled Noémi 
Hamiltonnak az elejében van a helye, mindig ott volt, Go McLaren Team
Szerintem Webbert nem lehet holnap megfogni, hacsak... a McLaren-ben nincs annyi. Viszont csak olyan előzést tudok elképzelni, mint ahogy Hamilton Vettelt megelőzte Barcelonában,a boxból kijövet. Pályán nem hiszem, hogy látnánk előzést,pláne az elejében. Vettel szerintem fejben nincs rendben, így még ha elmenne Hamilton mellett a rajtnál, akkor is ott lenne a nagy feladat... Az elmúlt két futamon két sima Webber győzelem, és ha még ezt is hozzá számoljuk,akkor ezen a három futamon három pole, ezt nehéz lehet megemészteni..
Ha marad ez a tendencia, akkor házibajnokság lesz az idei. Minden elismerésem Hamiltoné, de ahogy én láttam ez a második hely annak köszönhető, hogy Vettel elszúrta az utolsó szektort.. És akkor megint RedBull első sor lenne...
Bocs a hosszúért
Hamiltonnak az elejében van a helye, mindig ott volt, Go McLaren Team
Szerintem Webbert nem lehet holnap megfogni, hacsak... a McLaren-ben nincs annyi. Viszont csak olyan előzést tudok elképzelni, mint ahogy Hamilton Vettelt megelőzte Barcelonában,a boxból kijövet. Pályán nem hiszem, hogy látnánk előzést,pláne az elejében. Vettel szerintem fejben nincs rendben, így még ha elmenne Hamilton mellett a rajtnál, akkor is ott lenne a nagy feladat... Az elmúlt két futamon két sima Webber győzelem, és ha még ezt is hozzá számoljuk,akkor ezen a három futamon három pole, ezt nehéz lehet megemészteni..
Ha marad ez a tendencia, akkor házibajnokság lesz az idei. Minden elismerésem Hamiltoné, de ahogy én láttam ez a második hely annak köszönhető, hogy Vettel elszúrta az utolsó szektort.. És akkor megint RedBull első sor lenne...
Bocs a hosszúért
2010. május 30. 17:50
#7
|
|
BoscorelliLost but Won |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.08.01. Hozzászólás: 5972 Csatolások: 135718 Azonosító: 67913 offline
|
óóó micsoda McLaren kettős siker ismét.
Szép volt,grat Lewis és Jenson.
RedBull csapatnak pedig szeretnék gratulálni, 95-óta nézem az F1-et, de ilyet még nem láttam, hogy csapattársak 1-2-ben a futam vége felé kiteszik egymást. Nekem,McLaren szurkolónak vicces volt
Szép volt,grat Lewis és Jenson.
RedBull csapatnak pedig szeretnék gratulálni, 95-óta nézem az F1-et, de ilyet még nem láttam, hogy csapattársak 1-2-ben a futam vége felé kiteszik egymást. Nekem,McLaren szurkolónak vicces volt
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline




