Starity

Pankráció

500 oldal 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. július 06. 09:35 #4081
- törölt felhasználó -    
Idézet (KisRigo @ 2012.07.05. 22:25)
A kép mindent elárul!
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/425538_358825680857508_18245418_n.jpg


D-GENERATION-X MÍG VILÁG A VILÁG!
3 felhasználónak tetszik: Domcsi0301, riri17, WWE Dorka
2012. július 06. 09:46 #4082
- törölt felhasználó -    
azért engem eléggé bosszantott amikor a mostani RAW-ban bevágták a RAW "emlékezetes"pillanatait és a DX egy tankkal elindult hogy szét lője a WCW Monday Nitro-t! rolleyes.gif
hhááá én nem találtam viccesnek! rolleyes.gif
pfff..még mindig hogy fáj a WWE-nek hogy a 90-es években 4-5 évig képtelenek voltak minőségben és nézettségben megverni a WCW-t! rolleyes.gif hihetetlen! rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcsi0301, riri17
2012. július 06. 09:56 #4083
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.06. 09:46)
azért engem eléggé bosszantott amikor a mostani RAW-ban bevágták a RAW "emlékezetes"pillanatait és a DX egy tankkal  elindult hogy szét lője a WCW Monday Nitro-t! rolleyes.gif 
hhááá én nem találtam viccesnek! rolleyes.gif 
pfff..még mindig hogy fáj a WWE-nek hogy a 90-es években 4-5 évig képtelenek voltak minőségben és nézettségben megverni a WCW-t! rolleyes.gif  hihetetlen! rolleyes.gif


Teljesen jogos. Most meg már minden más szervezet veri a WWE-t. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcsi0301, riri17
2012. július 06. 14:07 #4084
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2012.07.06. 09:56)
Teljesen jogos. Most meg már minden más szervezet veri a WWE-t.  rolleyes.gif


Előbb-utóbb csődbe jut a WWE, vagy pedig mindneki elmegy onnan, wink.gif wink.gif
2012. július 06. 14:28 #4085
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcsi0301 @ 2012.07.06. 14:07)
Előbb-utóbb csődbe jut a WWE, vagy pedig mindneki elmegy onnan,  wink.gif  wink.gif


Dehogy, mindenkinek kell a pénz. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
2012. július 06. 14:46 #4086
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2012.07.06. 14:28)
Dehogy, mindenkinek kell a pénz. rolleyes.gif


Logikus laugh.gif
2012. július 06. 16:45 #4087
- törölt felhasználó -    
nem fog csődbe menni a WWE nagyon sok pénz van ott és a nézettségeik ha nem is olyanok mint 7-8 évvel ezelőtt azért jók! smileeee.gif
engem az zavar hogy miért kell ezt még mindig előhozni? miért nem lehet elviselni hogy igen is jobb volt a WCW 4-5 éven keresztül.pár évig olyat csináltak Hogan-ék amit egyik szervezet sem tud megismételni! és miért nem lehetett a WCW pozitívumait felhasználni?? ahelyett hogy megpróbálnának olyan remek szórakoztató műsorokat csinálni mint a WCW monday nitroban Hoganék.és ezt a PG dolgot pedig elfelejteni. e helyett még mindig az a fontos a WWE-nek hogy ők adják el a legtöbb pólót a legtöbb sapkát a legtöbb pankrátor DVD-ét a legtöbb ereklyét a legtöbb figurát stb stb stb stb stb stb..és nekik van pofájuk szurkálni még mindig a WCW-t ilyen kis tüskékkel nekem nem mondja már Alberto Del Rio hogy neki ez volt a legemlékezetesebb RAW momentum a több 100 közül mert akkor tökön szúrom magam!nem egyszerűen csak még mindig piszkálja a WWE csőrét a WCW rövid de annál nagyobb sikere ezért elevenítik fel ahogy a DX röhejes módon egy tankkal szét akarja lőni a Nitrot! rolleyes.gif szánalmas! rolleyes.gif mondjuk szerencsére Shawn Michaels nem szerepelt ebben az bizonyos videóban!
eleve a WCW hozta be a high flyer stílust vagy inkább ők futtatták fel! a WWE-nek nem voltak klasszikus High flyer pankrátoraik amíg Billy Kidman vagy Rey Mysterio vagy a Guerrero fivérek oda nem szerződtek miután a WCW megszűnt! rolleyes.gif szóval nahh mindegy! rolleyes.gif

azon pedig végképp fel voltam háborodva hogy Paul Heyman kijelenti hogy a The Game az az HHH az utolsó képviselője a nagy WWE érának(ami tényleg jó volt meghajolo.gif ) DE baxxxa meg!! KANE-t elfelejti mindenki? aki még az ECW-ban is remek meccseket tolt végig egy nagy iparos melós pankrátor!Kane pár hónappal később debütált mint HHH 20 évvel ezelőtt és legalább annyira színes és jó a pályafutása mint HHH-é de Kane-t elfelejtik lexarják!nahh mind1 jól felhúztam magam! rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcsi0301
2012. július 06. 17:17 #4088
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.06. 16:45)
nem fog csődbe menni a WWE nagyon sok pénz van ott és a nézettségeik ha nem is olyanok mint 7-8 évvel ezelőtt  azért jók! smileeee.gif 
engem az zavar hogy miért kell ezt még mindig előhozni? miért nem lehet elviselni hogy igen is jobb volt a WCW 4-5 éven keresztül.pár évig olyat csináltak Hogan-ék amit egyik szervezet sem tud megismételni! és miért nem lehetett a WCW pozitívumait felhasználni?? ahelyett hogy megpróbálnának olyan remek szórakoztató műsorokat csinálni mint a WCW monday nitroban Hoganék.és ezt a PG dolgot pedig elfelejteni. e helyett még mindig az a fontos a WWE-nek hogy ők adják el a legtöbb pólót a legtöbb sapkát a legtöbb pankrátor DVD-ét a legtöbb ereklyét a legtöbb figurát stb stb stb stb stb stb..és nekik van pofájuk szurkálni még mindig a WCW-t ilyen kis tüskékkel nekem nem mondja már Alberto Del Rio hogy neki ez volt a legemlékezetesebb RAW momentum a több 100 közül mert akkor tökön szúrom magam!nem egyszerűen csak még mindig piszkálja a WWE csőrét a WCW rövid de annál nagyobb sikere ezért elevenítik fel ahogy a DX röhejes módon egy tankkal szét akarja lőni a Nitrot! rolleyes.gif szánalmas!  rolleyes.gif mondjuk szerencsére Shawn Michaels nem szerepelt ebben az bizonyos videóban!
eleve a WCW hozta be a high flyer stílust vagy inkább ők futtatták fel! a WWE-nek nem voltak klasszikus High flyer pankrátoraik amíg Billy Kidman vagy Rey Mysterio vagy a Guerrero fivérek oda nem szerződtek miután a WCW megszűnt! rolleyes.gif szóval nahh mindegy! rolleyes.gif
azon pedig végképp fel voltam háborodva hogy Paul Heyman kijelenti hogy a The Game az az HHH az utolsó képviselője a nagy WWE érának(ami tényleg jó volt meghajolo.gif ) DE baxxxa meg!! KANE-t elfelejti mindenki? aki még az ECW-ban is remek meccseket tolt végig egy nagy iparos melós pankrátor!Kane  pár hónappal később debütált mint HHH 20 évvel ezelőtt és legalább annyira színes és jó a pályafutása mint HHH-é de Kane-t elfelejtik lexarják!nahh mind1 jól felhúztam magam! rolleyes.gif


Csak tudod, és tudom hogy ez szemétség tőlem, de Kane-t úgy ismerik mint aki visszajött, megverte Cena-t, és a sok elvetemült Cena fan meg azt hiszi hogy Kane most kezdte... mert hogy legyőzte John-t és megverte adáson kívül.. igaz, nekem a kedvencem de én nem vagyok olyan, ha vesztett vesztett, nagy cucc, de nem akarom a másik pankrátort megölni meg ilyenek, hanem mondom hogy szép volt vagy valami... csak sokan nem fogják fel hogy ez a szórakoztatóipar. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 06. 22:34 #4089
- törölt felhasználó -    
Igaz, hogy nincs itt senki, de én tudatom a néppel: leléptem! Jó, pankrációs éjt mindenkinek! laugh.gif
2012. július 07. 16:03 #4090
- törölt felhasználó -    
Há' má' megint nincs itt senki? Mi ez kérem szépen? biggrin.gif
2012. július 07. 16:17 #4091
- törölt felhasználó -    
Pár hír:
- A közösségi oldalak statisztikái alapján jelenleg A.J. Lee a legnépszerűbb női sportoló az USA-ban.
- Cameron, aki az egyik táncos díva Brodus Clay mellett, reméli, hogy a jövőben a WWE Díva szekcióját erősítve a ringben is szerepelhet majd.
- Szeptember 11-én fog megjelenni az USA-ban a "Once in a Lifetime - Rock vs Cena" című DVD, mely bemutatja, hogy hogy jött létre a mérkőzés, és természetesen magát a meccset is tartalmazza majd a lemez.
- Mark Henry a Twitterén tette közzé, hogy lefogyott 405 fontra és további 30 fontot szeretne leadni, így kb 170 kilóra fogyna le.
- HBK Shawn Michaels egy Youtube videóban tette közzé, hogy ott lesz az 1000. RAW-n, de még nincs meg a terv, hogy milyen szerepben is fog megjelenni. Elmondta továbbá, hogy ott lesz az augusztus 6-i RAW-n is a szülővárosában, San Antonio-ban, ahol direkt az ő tiszteletére fognak megtartani egy egész adást.
- Egyes WWE-n belüli források szerint 2013. januárjától ismét csak 2 órás RAW adások lesznek, legalábbis nagyon remélik az említett személyek.
- Rey Mysterio-t még mindig nem hirdeti a house show adásaira a WWE, holott a jelenleg eltiltáson lévő Randy Orton-t már igen.
- A TNA Impact Wrestling adás csütörtöki adása 1.0-s kábeltévés értéket ért el, ami körülbelül 1.485.000 nézőt jelent. Ez az adat növekedést jelent a múltheti értékhez képest.
- Jim Ross egy rajongó kérdésére válaszolva a Twitter-én elmondta, hogy ő néz TNA-t, azonban sajnos nem mindig tud rá időt szánni, így van mikor lemarad egy-egy adásról, de ha tudja, akkor általában megnézi a "konkurencia" adásait.
- A PWInsider és a TNA is megerősítette, hogy Sting rejtélyes támadóinak az újdonsült Twitter fiókja nem valódi, csupán pár rajongó állhat a dolog mögött.
- Dixie Carter a Twitter-én bejelentette, hogy azok a pro-wrestlerek akik nem jutottak be a selejtező mérkőzések alatt a Destination X gálára, még kapnak egy utolsó esélyt. Mind megküzdenek egymással, és az az egy, aki győz, lehet a 8. résztvevője a gála X-Division övért folyó mérkőzésének.
- A TNA bejelentett három mérkőzést a jövő heti Impact Wrestling adásra, ami az utolsó heti adás lesz a Destinaiton X gála előtt.
* Kurt Angle vs. Mr. Anderson - Bound for Glory Series mérkőzés
* Miss Tessmacher vs. Gail Kim - Knockouts cím mérkőzés
* Bully Ray vs. Joseph Park - Grudge mérkőzés
- Itt a frissített Bound for Glory tabella állása a csütörtöki Impact Wrestling adás után. Aki nem tudná mi ez, annak elmondom, hogy az a pankrátor aki a legtöbb pontot szerzi a Bound for Glory gáláig ezen a tabellán, az küzdhet meg a nehézsúlyú világbajnoki övért az épp aktuális bajnokkal.
1. James Storm - 36 pont
2. Samoa Joe - 27 pont
3. Jeff Hardy - 14 pont
3. Magnus - 14 pont
4. Kurt Angle - 10 pont
5. Mr. Anderson - 9 pont
6. Rob Van Dam - 7 pont
6. The Pope - 7 pont
7. C. Daniels - 5 pont
8. Bully Ray - 0 pont
8. Robbie E - 0 pont
8. AJ Styles - 0 pont
- David Otunga is filmszerepet kapott, ő a "The Hive" című filmben fog szerepelni Halle Berryvel.
- Az "Undertaker: The Streak" című DVD csomag július 24-én fog megjelenni az USA-ban.
- A keddi SmackDown 1.7-es kábeles értékelést ért el, ami 2.54 millió nézőt jelentett. Ez jobb eredmény, mint ami a két utolsó élő SD alkalmával született, azonban a novemberi élő SD tartja a csúcsot, melyet a keddi show meg sem közelített. Az összes kedd esti műsort tekintve 8., míg ha a show első óráját és a 18 és 49 év közötti férfiak körét nézzük, akkor 1. helyezést ért el a műsor.
- Úgy tűnik a jövő évi WrestleMania-n megrendezésre kerül a Zack Ryder vs Dolph Ziggler mérkőzés, mely el fogja dönteni, hogy ki is az igazi "Internet Champion" ...
- Richie Steamboat legyőzése után Brad Maddox lett az FCW új bajnoka!
- Immáron biztossá vált, hogy nem fog bővülni a WHC Money in the Bank létrás mérkőzés résztvevőinek létszáma, így a mérkőzést a jelenlegi 7 fővel rendezik meg. A WWE továbbá az év egyik legjobb és legdrámaibb mérkőzését várja ettől a meccstől.
- Rey Mysterio biztosan nem fog visszatérni az 1000. RAW előtt, így szinte 100%, hogy ott fog újra ringbe lépni.
- Függetlenül attól, hogy Del Rio csúnyán megverte, Sin Cara szervezeten belüli helyzete nem ingott meg és nincs veszélyben.
- A WWE azt tervezi, hogy a WrestleMania (és talán a Summerslam) kivételével elérhetővé teszi a PPV adásokat a WWE Network csatornáján keresztül. Azok is meg tudnák majd vásárolni az adást, akik nincsenek feliratkozva a WWE Network csatornájára.

Sin Cara jövője!
Sok pletyka látott napvilágot, miszerint Sin Cara-t hamarosan elbocsájtják, aminek a kezdete az Alberto Del Rio-s támadás volt.
Sokan úgy vélték, miszerint az Alberto Del Rio által elkövetett támadás Sin Cara-n, azt jelentette, hogy Cara közel áll a kirúgáshoz. Viszont nem kell ettől tartanunk. Sin Cara, és a cég kapcsolata tökéletes.
Az ok amiért Alberto Del Rio megtámadta Sin Cara-t nem más, mint, hogy a heel karakterét tovább akarták erősíteni. A show Laredo, Texas-ban került megrendezésre, ami közel van a mexikói határhoz, és Del Rio ezért támadta meg a mexikói babyface-t.

Részletek Bray Wyatt sérüléséről!
Mint már korábban írtuk, Bray Wyatt (korábbi nevén Husky Harris) a Twitter-én bejelentette, hogy mellizom szakadást szenvedett el egy house show keretén belül. Az orvosok szerint körülbelül hat hónapig tart majd Wyatt regenerálódása, és ezidő alatt csak nagyon kis mértékben végezhet fizikai munkát.
Wyatt-nek műtétre is szüksége lesz, azonban ezt még nem végezték el rajta. Az orvosok az elkövetkezendő hetekben tervezik a műtétet elvégezni a harmadik generációs pankrátoron. Bray Wyatt-nak azonban nemcsak a mell izmával van baj, egyes hírek szerint a bal vállának is baja esett, azonban erről még nincsenek információink.
Mivel az NXT első négy epizódját a WWE már korábban felvette, így lehetséges az, hogy Wyatt még csak a jövőhéten fog debütálni az adásban, és az is lehetséges, hogy pár hétig még láthatjuk is a ringben. Wyatt egyébként elmondta, hogy attól, hogy nem lesz képes megmérkőzni senkivel, még nem fog kihagyni minden NXT adást.

Forrás: http://wwewrestling-news.blogspot.hu/
1 felhasználónak tetszik: riri17
2012. július 07. 16:18 #4092
- törölt felhasználó -    
Zack Ryder interjú!
Zack Ryder a napokban interjút adott melyben elmondta, hogy a legnagyobb álma az, hogy a WWE Top 3-4 szupersztárja közé tartozzon.
Edzés a főiskolán, hogy igazi pankrátor lehessen az ember: "Ez mindig is egy vicc volt! A fő tárgyam a "liberális művészetek" volt, azonban annak semmit hasznát nem vettem. Csak azért mentem főiskolára, mert a szüleim akarták, és csak így fizették nekem a pankrációs iskolát."
Miért kezdte el az internet showt?!: "Már a kezdetek óta vágytam egy ilyen lehetőségre, hogy megmutassam mit tudok ezen a téren! Sajnálom, hogy senki se volt aki segítséget nyújtott volna ehhez. Mindent egyedül értem el! Rengeteg embert látok Zack Ryder-es pólóban és nagyon hálás és boldog vagyok emiatt!"
Népszerűségéről: "Nem akarom fényezni magam, mert a WWE-ben mindenki nagyon keményen dolgozik. Nem csak az egyik legjobb WWE szupersztár, hanem a legjobb WWE szupersztár akarok lenni. Higyjetek nekem, ez a véleményem továbbra sem változott meg és nem is fog!"

Forrás: http://wwewrestling-news.blogspot.hu
1 felhasználónak tetszik: riri17
2012. július 07. 16:20 #4093
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcsi0301 @ 2012.07.06. 14:07)
Előbb-utóbb csődbe jut a WWE, vagy pedig mindneki elmegy onnan,  wink.gif  wink.gif


Nem fog csődbe menni! De nem lesz már a régi!
2012. július 07. 16:25 #4094
- törölt felhasználó -    
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/529160_393678000691364_43857133_n.jpg

rohog.gif
https://p.twimg.com/AxH77dhCAAAwpi4.png

Így Hulk Hoganre hasonlít Triple H
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/313934_359121617494581_1505244311_n.jpg
1 felhasználónak tetszik: riri17
2012. július 07. 16:32 #4095
- törölt felhasználó -    
XD CM Punk öve mit keres a fénymásolónál!? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2012. július 07. 16:44 #4096
- törölt felhasználó -    
Ezekiel Jackson és Jeff Hardy
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/246512_167142653419509_440483324_n.jpg
1 felhasználónak tetszik: riri17
2012. július 07. 17:39 #4097
- törölt felhasználó -    
Santino Show


Ryder Show
1 felhasználónak tetszik: riri17
2012. július 07. 18:43 #4098
- törölt felhasználó -    
Brock "Rasta" Lesnar
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/599541_3521736566944_1087526159_n.jpg

Keresd meg Frodo (Brock) játék!
http://mimg.ugo.com/200812/17647/cuts/small-town-boy_288x288.jpg
1 felhasználónak tetszik: riri17
2012. július 07. 19:24 #4099
- törölt felhasználó -    
Idézet (KisRigo @ 2012.07.07. 18:43)
Brock "Rasta" Lesnar
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/599541_3521736566944_1087526159_n.jpg
Keresd meg Frodo (Brock) játék!
http://mimg.ugo.com/200812/17647/cuts/small-town-boy_288x288.jpg

rohog.gif rohog.gif
2012. július 07. 19:32 #4100
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Pár sztár..
Swagger már akkor is elég értelmes volt, Miz pedig nagyon sokat változott. ohmy.gif [jóirányba..^^]
500 oldal 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok