Starity

Pankráció

500 oldal 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. július 27. 00:19 #5041
- törölt felhasználó -    
Idézet (KisRigo @ 2012.07.26. 23:54)
Ugye-ugye! Jót találtam!


jót bizony! meghajolo.gif
eszméletlen volt Jericho és DDP között ez a kis sztorizgatás reggeli közben!
úgy elbeszélgetnék velük így én is! laugh.gif iszonyat jó fejek! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: SasukeMilo
2012. július 27. 00:44 #5042
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.27. 00:19)
jót bizony! meghajolo.gif 
eszméletlen volt Jericho és DDP között ez a kis sztorizgatás reggeli közben!
úgy elbeszélgetnék velük így én is! laugh.gif iszonyat jó fejek! meghajolo.gif


Kár, hogy nem volt köztük egy kis szegmens az 1000. adásban, igaz? Megnézted volna biztos (mondjuk én is!) biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 27. 00:47 #5043
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.07.27. 00:44)
Kár, hogy nem volt köztük egy kis szegmens az 1000. adásban, igaz? Megnézted volna biztos (mondjuk én is!)  biggrin.gif


jaja!nagy kedvencem ez a két fazon! biggrin.gif
2012. július 27. 00:50 #5044
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.27. 00:47)
jaja!nagy kedvencem ez a két fazon! biggrin.gif


Na igen, én is csípem őket biggrin.gif Mondjuk Chris-t bevallom, nem mindig szerettem, de hála sok régi adás visszanézésének, megtört a jég végül tongue.gif DDP pedig régi nagy arc, sajnos nem láttam sok meccsét, de a karizmája érezhető és azért pár hete megvillant Slater ellen, az a Cutter ott volt (azért érezhető, hogy Orton ebből csinálta az RKO-t xD)!
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 27. 01:06 #5045
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.07.27. 00:50)
Na igen, én is csípem őket biggrin.gif Mondjuk Chris-t bevallom, nem mindig szerettem, de hála sok régi adás visszanézésének, megtört a jég végül  tongue.gif  DDP pedig régi nagy arc, sajnos nem láttam sok meccsét, de a karizmája érezhető és azért pár hete megvillant Slater ellen, az a Cutter ott volt (azért érezhető, hogy Orton ebből csinálta az RKO-t xD)!


én még Jericho-t a WCW-ban fedeztem fel Lionheart néven nyomult! biggrin.gif
és egy Eddie Guerrero elleni meccse volt az első amit láttam tőle egy nagyon kiélezett meccsen legyőzte Eddie-t aki szokásához hűen mindenféle ármányt és praktikát bevetett a győzelemért! rohog.gif de Jeri behúzta! biggrin.gif meghajolo.gif
oszt valamiért drukkoltam neki aztán minden meccsen neki szorítottam onnantól kezdve!
DDP pedig hááá nagyon technikás pankrátor volt tetszett a cucca a zenéje meg jó storykat nyomott oszt kedvenc lett ő is!
még a régi műholdas TNT csatornán néztem a meccseket péntekenként volt a Thunder vagy a Nitro!közvetlenül a Cartoon Network után következett! biggrin.gif minden este kilenckor indult úgy emlékszem és ott ültem a TV előtt és baromi jól szórakoztam rajtuk!mivel én rögtön levágtam hogy ez a verekedés kamu de nem izgatott egyszerűen a karakterek a show a story-k nagyon beszippantottak sokszor megkérdezték már hogy mi a fenét lehet szeretni ezen a tipikus Amerikai baromságon a válaszom általában az hogy engem szórakoztat de egyébként nem tudnám senkinek sem megmagyarázni hogy miért szerettem de nem is akarom megmagyarázni+egyszerűen szeretem és annyi! biggrin.gif
amúgy unokatesóm vezetett be a pankráció világába olyan 1996-97-ben mondta hogy megy ez a dolog péntek esténként a TNT csatornán nézzem mert nagyon állat! biggrin.gif háá néztem! biggrin.gif pont belekapcsolódtam az NWO korszakba gondolhatod mekkora műsorok voltak azok! biggrin.gif
de ő nagyon durva fan volt egyszer kétszer kifestette magát Sting-nek péntek esténként oszt úgy nézte a WCW-t! biggrin.gif nagyon bolond volt! biggrin.gif bezárta az ajtót oszt tombolt az anyja meg kereste a smink készletét mindenhol! laugh.gif
2012. július 27. 01:17 #5046
- törölt felhasználó -    
ezért is viselem néha kicsit nehezen hogy úton útfélen fikázzák Jericho-t mindenütt! laugh.gif
mert közel annyi éve "ismerem" Jericho-t mint ahány évesek azok akik fikázzák vadul! rolleyes.gif és kb.1 max 3-éve néznek pankrációt!
én még 15 éve láttam először meccsét a tv-ben! smileeee.gif én is annyi évesen kezdtem nézni pankrációt mint most a legtöbben de én soha nem fikáztam senkit! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2012. július 27. 01:20 #5047
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.27. 01:06)
én még Jericho-t a WCW-ban fedeztem fel Lionheart néven nyomult! biggrin.gif 
és egy Eddie Guerrero elleni meccse volt az első amit láttam tőle egy nagyon kiélezett meccsen legyőzte Eddie-t aki szokásához hűen mindenféle ármányt és praktikát bevetett a győzelemért! rohog.gif de Jeri behúzta! biggrin.gif  meghajolo.gif 
oszt valamiért drukkoltam neki aztán minden meccsen neki szorítottam onnantól kezdve!
DDP pedig hááá nagyon technikás pankrátor volt tetszett a cucca a zenéje meg jó storykat nyomott oszt kedvenc lett ő is!
még a régi műholdas TNT csatornán néztem a meccseket péntekenként volt a Thunder vagy a Nitro!közvetlenül a Cartoon Network után következett! biggrin.gif minden este kilenckor indult úgy emlékszem és ott ültem a TV előtt és baromi jól szórakoztam rajtuk!mivel én rögtön levágtam hogy ez a verekedés kamu de nem izgatott egyszerűen a karakterek a show a story-k nagyon beszippantottak sokszor megkérdezték már hogy mi a fenét lehet szeretni ezen a tipikus Amerikai baromságon a válaszom általában az hogy engem szórakoztat de egyébként nem tudnám senkinek sem megmagyarázni hogy miért szerettem de nem is akarom megmagyarázni+egyszerűen szeretem és annyi! biggrin.gif 
amúgy unokatesóm vezetett be a pankráció világába olyan 1996-97-ben mondta hogy megy ez a dolog péntek esténként a TNT csatornán nézzem mert nagyon állat! biggrin.gif háá néztem! biggrin.gif pont belekapcsolódtam az NWO korszakba gondolhatod mekkora műsorok voltak azok! biggrin.gif 
de ő nagyon durva fan volt egyszer kétszer kifestette magát Sting-nek péntek esténként oszt úgy nézte a WCW-t! biggrin.gif nagyon bolond volt! biggrin.gif bezárta az ajtót oszt tombolt az anyja meg kereste a smink készletét mindenhol! laugh.gif


Hűha, akkor te már nagyon érted a bizniszt biggrin.gif Már jó 15 éve benne vagy meghajolo.gif Én még most lesz kb. 3 éve, hogy nézem, persze nagyon sok adást visszanéztem/letöltögettem, hogy még inkább képben legyek! Nekem a WCW-ból mint írtam párszor, Goldberg maradt meg leginkább... az az ember, hihetetlen ohmy.gif A 173-as győzelmi streak-je páratlan volt, aztán egy évre (sajnos csak annyira) átjött a WWE-hez, itt is aratott azért thumbsup.gif Amit ajánlottál, az a Backlash gála... utánanéztem és ott volt a főmeccs közte és Rock között, 13 perc alatt hazavágta meghajolo.gif Mindenképp le fogom tölteni, ha tudom!
Na igen, Jericho a legjobb heel karakter szvsz, aki láttam idáig! A moveset-je nagyon ott van, Liontamertől kezdve Codebreaker-en át a Walls of Jerichoig mindent tud, a legtechnikásabbak egyike... arról nem beszélve, hogy a mikrofonnal is megállíthatatlan! Mikor már meglátom azt az önelégült vigyort a képén vagy meghallom beszélni, mindig elvigyorodok, kell ő nagyon ide biggrin.gif Csak a "drága" vezetés idén szar szerepet osztott rá dry.gif Már én szégyellem, amiket kap, komolyan ohmy.gif Mondjuk Punk jelenleg az egyik fő kedvencem, de esküszöm, nem bántam volna annyira, ha Jeri elvette volna tőle az övet! Mert így aztán sok értelme nem volt a visszatérésének, pláne hogy a Rumble-t sem nyerhette meg. Nem akarok a kelta ellen beszélni, mert bírom (bár így face-ként nagyon nem az igazi!), azért lássuk be: Chris érdemelte volna meg igazán laugh.gif Na remélem, csinál még valami maradandót, aztán megy csak turnézni tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 27. 01:34 #5048
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.07.27. 00:16)
Úgy-úgy, töltsd csak fel, hadd jusson el széles körbe! Az 1000. egy kivételes adás volt szerintem, bár még lehetett volna fokozni pár nagy arccal (kár, hogy Stone Cold épp műtétből lábadozik  sad.gif  + Kevin Nash-t nem értem, miért nem tették bele  dry.gif , na meg Randy eltiltása is rosszkor szólt közbe  mad.gif )


És még mindig tölti fel és délután 2 óta töltöm fel! Épp 95%-nál tart és ezek tuán még jön valami frissítés vagy mi a franc a jobb minőségért amit általában a Youtube szokta csinálni. Utána még 1-2 perces munka van hátra! Utána megyek aludni!
2012. július 27. 01:38 #5049
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.27. 00:19)
jót bizony! meghajolo.gif 
eszméletlen volt Jericho és DDP között ez a kis sztorizgatás reggeli közben!
úgy elbeszélgetnék velük így én is! laugh.gif iszonyat jó fejek! meghajolo.gif


Én efy DDP meccset láttam az Eurosporton. Az a meccs volt amikor Christian-nel meccselt. Jó fazon DDP! Ám ő nem szerepelt valamilyen filmben vagy sorozatban?
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 27. 01:39 #5050
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.07.27. 01:20)
Hűha, akkor te már nagyon érted a bizniszt  biggrin.gif  Már jó 15 éve benne vagy  meghajolo.gif  Én még most lesz kb. 3 éve, hogy nézem, persze nagyon sok adást visszanéztem/letöltögettem, hogy még inkább képben legyek! Nekem a WCW-ból mint írtam párszor, Goldberg maradt meg leginkább... az az ember, hihetetlen  ohmy.gif  A 173-as győzelmi streak-je páratlan volt, aztán egy évre (sajnos csak annyira) átjött a WWE-hez, itt is aratott azért  thumbsup.gif  Amit ajánlottál, az a Backlash gála... utánanéztem és ott volt a főmeccs közte és Rock között, 13 perc alatt hazavágta  meghajolo.gif  Mindenképp le fogom tölteni, ha tudom!
Na igen, Jericho a legjobb heel karakter szvsz, aki láttam idáig! A moveset-je nagyon ott van, Liontamertől kezdve Codebreaker-en át a Walls of Jerichoig mindent tud, a legtechnikásabbak egyike... arról nem beszélve, hogy a mikrofonnal is megállíthatatlan! Mikor már meglátom azt az önelégült vigyort a képén vagy meghallom beszélni, mindig elvigyorodok, kell ő nagyon ide  biggrin.gif Csak a "drága" vezetés idén szar szerepet osztott rá  dry.gif  Már én szégyellem, amiket kap, komolyan  ohmy.gif  Mondjuk Punk jelenleg az egyik fő kedvencem, de esküszöm, nem bántam volna annyira, ha Jeri elvette volna tőle az övet! Mert így aztán sok értelme nem volt a visszatérésének, pláne hogy a Rumble-t sem nyerhette meg. Nem akarok a kelta ellen beszélni, mert bírom (bár így face-ként nagyon nem az igazi!), azért lássuk be: Chris érdemelte volna meg igazán  laugh.gif  Na remélem, csinál még valami maradandót, aztán megy csak turnézni  tongue.gif


azért én sem vagyok nagy szakértő nehogy azt hidd! laugh.gif amikor a WCW megszűnt mi azt ugye nem tudtuk hogy mi a fene történt velük nem volt még semmi internet semmi infó!
egyszerűen eltűnt a WCW és aztán jött egy német Sport csatorna a DSF ami 99-végétől adta a RAW-t és Rock, Stone Cold, HHH, Undertaker,ezek voltak a nagy nevek már akkoriban és mi így néztünk és hááááá mondtuk hogy KI A FAXOK EZEK?? w00t.gif MI EZ A XAR??HOL A WCW??? HOL A NITRO??? HOL A THUNDER??? HOL VAN STING??HOL VAN HOGAN???HOL VAN NASH??HOL VAN DDP??HOL VAN JERICHO???HOL VAN GOLDBERG??HOL VAN MACHO MAN???HOL VAN BOOKER_T???MI EZ A XAR?? laugh.gif
ugye nem vágtuk mi ez a WWF/WWE néztem néztem egy darabig de utána abba maradt nem kötött le olyan 2002-ig néztem nem rendszeresen de néha néha! mert közben ugye meló meg párkapcsolat meg rap zene meg hiphop bulik stb stb más volt az érdeklődés hirtelen. biggrin.gif
de aztán 2005-2006 körül meg nem mondom melyik külföldi adón láttam egy TNA-t b*szki! w00t.gif és mondom anyáááád ez mi??még a sokszög alakú ring volt és ott volt Sting,Steiner,Jeff Jarrett,Angle,Samoa Joe,A.J.Styles,Booker-T mondom ezt fogom nézni néztem is eg darabig aztán megszünt aza csatorna de akkor már beindúlt a nagy INTERNET kultúra magyarországon és elkezdetem töltögetni TNA-t WWE-t!és hááá újra beszippantott a dolog aztán ugye öcsém is rákattant hála az XBOX-nak és azóta szinte az összes WWE ppv-ét megnéztük már! az összes WRESTLEMÁNIÁT visszanéztük!
és majd valamikor neki ülönk a WCW-nak mivel 1997 végétől 1999-közepéig bezárólag az összes PPV és Nitro és Thunder meg van a h-wrestling jó voltából már csak a maradék WWE PPV-ket kell megnézni oszt jöhet újra a WCW! biggrin.gif
de szoktam letölteni ROH és Shimmer wrestling PPV-ket is! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: SasukeMilo
2012. július 27. 01:40 #5051
- törölt felhasználó -    
Idézet (KisRigo @ 2012.07.27. 01:38)
Én efy DDP meccset láttam az Eurosporton. Az a meccs volt amikor Christian-nel meccselt. Jó fazon DDP! Ám ő nem szerepelt valamilyen filmben vagy sorozatban?


de igen elég sok zs-kategóriás filmben feltűnik! biggrin.gif
2012. július 27. 01:44 #5052
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.27. 01:40)
de igen elég sok zs-kategóriás filmben feltűnik! biggrin.gif


Mert amikor megláttam akkor ismerős volt az arca és azon kattogott az agyam akkor hogy melyik filmben láttam én , de nem jöttem rá.
2012. július 27. 01:50 #5053
- törölt felhasználó -    
Idézet (KisRigo @ 2012.07.27. 01:44)
Mert amikor megláttam akkor ismerős volt az arca és azon kattogott az agyam akkor hogy melyik filmben láttam én , de nem jöttem rá.


húúú há nem tudom valami sorozatban is volt!
de amit nézzetek meg film az ez:
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTYwMjYyOTA4OV5BMl5BanBnXkFtZTYwMDAyNjE3._V1._SX550_SY815_.jpg

DDP a gonosz benne! laugh.gif és tele van WCW pankrátorokkal! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: SasukeMilo
2012. július 27. 01:53 #5054
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.27. 01:50)
húúú há nem tudom valami sorozatban is volt!
de amit nézzetek meg film az ez:
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTYwMjYyOTA4OV5BMl5BanBnXkFtZTYwMDAyNjE3._V1._SX550_SY815_.jpg
DDP a gonosz benne! laugh.gif és tele van WCW pankrátorokkal! biggrin.gif


Na ezt majd mindenképpen letöltöm! Van magyar szinkronnal is vagy csak angolul?
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 27. 01:55 #5055
- törölt felhasználó -    
Idézet (KisRigo @ 2012.07.27. 01:53)
Na ezt majd mindenképpen letöltöm!


itt a trailer is! laugh.gif elég butácska film de a pankrátorok miatt érdemes megnézni! biggrin.gif
2012. július 27. 01:56 #5056
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.27. 01:39)
azért én sem vagyok nagy szakértő nehogy azt hidd! laugh.gif amikor a WCW megszűnt mi azt ugye nem tudtuk hogy mi a fene történt velük nem volt még semmi internet semmi infó!
egyszerűen eltűnt a WCW és aztán jött egy német Sport csatorna a DSF ami 99-végétől adta a RAW-t és Rock, Stone Cold, HHH, Undertaker,ezek voltak a nagy nevek már akkoriban és mi így néztünk és hááááá mondtuk hogy KI A FAXOK EZEK?? w00t.gif MI EZ A XAR??HOL A WCW??? HOL A NITRO??? HOL A THUNDER??? HOL VAN STING??HOL VAN HOGAN???HOL VAN NASH??HOL VAN DDP??HOL VAN JERICHO???HOL VAN GOLDBERG??HOL VAN MACHO MAN???HOL VAN BOOKER_T???MI EZ A XAR?? laugh.gif 
ugye nem vágtuk mi ez a WWF/WWE néztem néztem egy darabig de utána abba maradt nem kötött le olyan 2002-ig néztem nem rendszeresen de néha néha! mert közben ugye meló meg párkapcsolat meg rap zene meg hiphop bulik stb stb más volt az érdeklődés hirtelen. biggrin.gif 
de aztán 2005-2006 körül meg nem mondom melyik külföldi adón láttam egy TNA-t b*szki! w00t.gif és mondom anyáááád ez mi??még a sokszög alakú ring volt és ott volt Sting,Steiner,Jeff Jarrett,Angle,Samoa Joe,A.J.Styles,Booker-T mondom ezt fogom nézni néztem is eg darabig aztán megszünt aza csatorna de akkor már beindúlt a nagy INTERNET kultúra magyarországon és elkezdetem töltögetni TNA-t WWE-t!és hááá újra beszippantott a dolog aztán ugye öcsém is rákattant hála az XBOX-nak és azóta szinte az összes WWE ppv-ét megnéztük már! az összes WRESTLEMÁNIÁT visszanéztük!
és majd valamikor neki ülönk a WCW-nak mivel 1997 végétől 1999-közepéig bezárólag az összes PPV és Nitro és Thunder meg van a h-wrestling jó voltából már csak a maradék WWE PPV-ket kell megnézni oszt jöhet újra a WCW! biggrin.gif 
de szoktam letölteni ROH és Shimmer wrestling PPV-ket is! laugh.gif


Ühüm, akkor nagy váltás lehetett ahhoz képest, elhiszem biggrin.gif Amúgy a "vízválasztó" meccset pont láttam, meg is van valahol letölve... itt a 2001-es 5 vs 5 elimination tag meccsre gondolok, ami végül eldöntötte a WCW sorsát. Nagyon komoly volt mondjuk, nem is tudom, 40 perc körül biztos volt meghajolo.gif Na meg tulajdonképpen belegondolva a TNA-t is azért alapították Jeff Jarrett-ék, hogy egyrészt tovább vigyék a hardcore-vonalat, másrészt pedig a WWF/E-nek akartak alávágni, hehe
Aha, láttam a hatszögletű ringet, mondjuk az a TNA más volt azért, mint a mostani, ahogy látom... vhogy kezdik majmolni a WWE-t vagy nem tudom, picit mintha leült volna ez a hardcore feeling, amit eddig képviseltek blink.gif
Mondjuk olyan jó lenne egyszer egy nagy special adás, nem? Amiben szerepelnének a TNA, a WWE és a régi, WCW-s arcok mind, aztán meccselgetnének! El bírnám viselni, már el is kezdtem fantáziálgatni xD
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 27. 01:58 #5057
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.27. 01:50)
húúú há nem tudom valami sorozatban is volt!
de amit nézzetek meg film az ez:
http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTYwMjYyOTA4OV5BMl5BanBnXkFtZTYwMDAyNjE3._V1._SX550_SY815_.jpg
DDP a gonosz benne! laugh.gif és tele van WCW pankrátorokkal! biggrin.gif


Azonnal keresek egy torrentet hozzá biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 27. 01:58 #5058
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.07.27. 01:55)
itt a trailer is! laugh.gif elég butácska film de a pankrátorok miatt érdemes megnézni! biggrin.gif 


A trailer nagyon jó ezt muszály lesz megnézni!
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. július 27. 01:59 #5059
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.07.27. 01:58)
Azonnal keresek egy torrentet hozzá biggrin.gif


Azt megköszönném! biggrin.gif
2012. július 27. 02:01 #5060
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.07.27. 01:56)
Ühüm, akkor nagy váltás lehetett ahhoz képest, elhiszem biggrin.gif Amúgy a "vízválasztó" meccset pont láttam, meg is van valahol letölve... itt a 2001-es 5 vs 5 elimination tag meccsre gondolok, ami végül eldöntötte a WCW sorsát. Nagyon komoly volt mondjuk, nem is tudom, 40 perc körül biztos volt  meghajolo.gif  Na meg tulajdonképpen belegondolva a TNA-t is azért alapították Jeff Jarrett-ék, hogy egyrészt tovább vigyék a hardcore-vonalat, másrészt pedig a WWF/E-nek akartak alávágni, hehe
Aha, láttam a hatszögletű ringet, mondjuk az a TNA más volt azért, mint a mostani, ahogy látom... vhogy kezdik majmolni a WWE-t vagy nem tudom, picit mintha leült volna ez a hardcore feeling, amit eddig képviseltek  blink.gif 
Mondjuk olyan jó lenne egyszer egy nagy special adás, nem? Amiben szerepelnének a TNA, a WWE és a régi, WCW-s arcok mind, aztán meccselgetnének! El bírnám viselni, már el is kezdtem fantáziálgatni xD


nagyon fantáziátlan a TNA sajnos a meccsek is gyengébbek mint pár évvel ezelőtt és az a legnagyobb szívfájdalmam hogy a női vonalat is kezdik "dívásítani"! rolleyes.gif pedig a női meccsek a TNA különlegességei voltak mivel sokkal színvonalasabb meccseket produkákltak a TNA-és lányok mint a WWE-sek!
de Hoganék rossz irányt követnek sajnos! sad.gif
500 oldal 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok