Pankráció
2012. május 02. 18:54
#1682
Idézet (ZitaTwilight @ 2012.05.02. 18:48)
EuroSport 
Oksii, köszii
2012. május 02. 18:54
#1683
Idézet (KisRigo @ 2012.05.02. 18:52)
Lol ez de vicces
Úr isten
4 oldal, aztaa
2012. május 02. 18:55
#1684
Idézet (KisRigo @ 2012.05.02. 18:49)
Eurosport akik vezetik a műsort: https://www.facebook.com/WWE.ThisWeek.Eurosport
Ez a két idiot
2012. május 02. 18:55
#1685
Idézet (KisRigo @ 2012.05.02. 18:52)
Lol ez de vicces
Azt a SEXY fejet
2012. május 02. 19:00
#1687
Idézet (KisRigo @ 2012.05.02. 18:56)
Punknak ez nem tetszene:
További képek itt: http://twitpic.com/photos/IAmJericho?page=1
További képek itt: http://twitpic.com/photos/IAmJericho?page=1
Ez meg még sexy-bb
2012. május 02. 19:01
#1688
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
A legviccesebb meg az, hogy Perutek Janinak (vagy hogy hívják) köszönhető, hogy ma ilyen népszerű a magyar pankráció. Mesélt róla J-Hawk, mikor kifaggattam az életrajzáról.
És ilyen ember nem tudja kiejteni a neveket. Ómájgád!
2012. május 02. 19:03
#1689
Idézet (Bessie @ 2012.05.02. 19:01)
A legviccesebb meg az, hogy Perutek Janinak (vagy hogy hívják) köszönhető, hogy ma ilyen népszerű a magyar pankráció. Mesélt róla J-Hawk, mikor kifaggattam az életrajzáról.
És ilyen ember nem tudja kiejteni a neveket. Ómájgád! 
Ha már tőle ered a pankráció népszerűsége akkor ejte is ki a neveket rendesen, ha nem tudja akkor eredetiben adják le a This Week-et
2012. május 02. 19:30
#1691
Idézet (Bessie @ 2012.05.02. 19:01)
A legviccesebb meg az, hogy Perutek Janinak (vagy hogy hívják) köszönhető, hogy ma ilyen népszerű a magyar pankráció. Mesélt róla J-Hawk, mikor kifaggattam az életrajzáról.
És ilyen ember nem tudja kiejteni a neveket. Ómájgád! 
Ugye? De akkor is SIMÖSZ a legjobb
2012. május 02. 20:26
#1692
Idézet (ZitaTwilight @ 2012.05.02. 19:30)
Ugye? De akkor is SIMÖSZ a legjobb 
Komolyan mondom,már majdnem olyan mintha símaszkot akarna mondani
Egyszerűen nem is értem..ennyire nem nehéz kiejteni ezeket a neveket rendesen
2012. május 02. 20:45
#1693
Idézet (WhiteAngel @ 2012.05.02. 20:26)
Komolyan mondom,már majdnem olyan mintha símaszkot akarna mondani
Egyszerűen nem is értem..ennyire nem nehéz kiejteni ezeket a neveket rendesen
Egyszerűen nem is értem..ennyire nem nehéz kiejteni ezeket a neveket rendesen
Hát nem. Esküszöm, írok neki Facebookon, hogy basszus! SÉMÖSZ! Nem Simösz
1 felhasználónak tetszik:
Maci HEEL
2012. május 02. 20:53
#1694
Idézet (ZitaTwilight @ 2012.05.02. 20:45)
Hát nem. Esküszöm, írok neki Facebookon, hogy basszus! SÉMÖSZ! Nem Simösz 
Lehet nem ártana,habár nem tudom hajlandó lenne-e figyelembe venni
Én mindenesetre maradok a viasatnál,az még viszonylag jó.
1 felhasználónak tetszik:
Maci HEEL
2012. május 02. 21:02
#1695
Idézet (WhiteAngel @ 2012.05.02. 20:53)
Lehet nem ártana,habár nem tudom hajlandó lenne-e figyelembe venni
Én mindenesetre maradok a viasatnál,az még viszonylag jó.
Én mindenesetre maradok a viasatnál,az még viszonylag jó.
Hát igen, ott nem ejtenek idiótán neveket, viszont sok a reklám :/
Az a baj még a mostani WWE-vel hogy sok a duma egy Raw-on vagy egy SD-n (bár ott nem annyira) és kevés a bunyó..
WhiteAngel, amúgy nyugodtan szólj ha nem értesz valamit amit írok/írunk.
2012. május 02. 21:09
#1696
http://www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=3856 igényes pankrációs háttérképek, Bár én magam szerkesztek háttérképeket
1 felhasználónak tetszik:
Maci HEEL
2012. május 02. 21:19
#1697
Idézet (WhiteAngel @ 2012.05.02. 20:53)
Lehet nem ártana,habár nem tudom hajlandó lenne-e figyelembe venni
Én mindenesetre maradok a viasatnál,az még viszonylag jó.
Én mindenesetre maradok a viasatnál,az még viszonylag jó.
Én is Visatos vagyok..
2012. május 02. 21:24
#1698
Idézet (KisRigo @ 2012.05.02. 21:09)
http://www.hatterkepek.hu/index.php?subcat=3856 igényes pankrációs háttérképek, Bár én magam szerkesztek háttérképeket 
Az ECW-sat ki is raktam háttérnek a gépemen
2012. május 02. 21:24
#1699
Idézet (Maci HEEL @ 2012.05.02. 21:19)
Én is Visatos vagyok..
( mongyuk más lehetőségem nem is igazán van, mert nekünk nincs EuroSport.. de ha ilyeneket mondtok róla, akk nem is baj

Nekem az a gond hogy nemsokára nem lesz Viasat6 (meg még a kedvenc csatornáim) így csak az Eurosport marad ahol nézhetek pankrációt
2012. május 02. 21:26
#1700
Idézet (ZitaTwilight @ 2012.05.02. 21:02)
Hát igen, ott nem ejtenek idiótán neveket, viszont sok a reklám :/
Az a baj még a mostani WWE-vel hogy sok a duma egy Raw-on vagy egy SD-n (bár ott nem annyira) és kevés a bunyó..
WhiteAngel, amúgy nyugodtan szólj ha nem értesz valamit amit írok/írunk.
Az a baj még a mostani WWE-vel hogy sok a duma egy Raw-on vagy egy SD-n (bár ott nem annyira) és kevés a bunyó..
WhiteAngel, amúgy nyugodtan szólj ha nem értesz valamit amit írok/írunk.
Nincs gond,eddig mindent értek,alapdolgokat már elég jól tudok,esetleg egy-egy név akadhat akit nem ismerek még mert őt esetleg az adások során nem láttam,ilyesmi fordulhat csak elő,ellenben szólok azért ha problémám lenne
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline




