Lady Gaga
2010. július 04. 22:46
#22
|
páwavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.02. Hozzászólás: 360 Csatolások: 99 Azonosító: 126223 offline
|
Pár kép Gagáról..
A spongyás lett a legjobb
A spongyás lett a legjobb
1 felhasználónak tetszik:
Wercsi1998
2010. július 11. 14:11
#25
Hát Lady Gagát nem csak a botrányairól kéne ismerni.
Ő céltudatosan megrendez mindent mielőtt az megtörténne.
Megrendezi a botrányait, megrendezi a zenéjét a színpadi fellépéseit a ruháit a klipjeit, megrendezi h a pop szakmában felkerüljön a legek közzé. Sokat dolgozik valószínűleg ezért merül ki néha, de az viszont teljesen látszik hogy imádja amit csinál és ezért sztem egyántalán nem kell elítélni.
Ő céltudatosan megrendez mindent mielőtt az megtörténne.
Megrendezi a botrányait, megrendezi a zenéjét a színpadi fellépéseit a ruháit a klipjeit, megrendezi h a pop szakmában felkerüljön a legek közzé. Sokat dolgozik valószínűleg ezért merül ki néha, de az viszont teljesen látszik hogy imádja amit csinál és ezért sztem egyántalán nem kell elítélni.
1 felhasználónak tetszik:
Wercsi1998
2010. július 18. 13:54
#28
|
|
Zsanett.ZsüliettBritney Spears addict* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.03. Hozzászólás: 5274 Csatolások: 263 Azonosító: 130471 offline
|
És itt van pár kép Lady Gagá-ról:
2010. július 18. 19:07
#29
|
|
xXxEmoFruzseehxXxúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.17. Hozzászólás: 10 Csatolások: 2 Azonosító: 131420 offline
|
Jó képek!^^Párat már én is láttam <<3
2010. július 28. 12:32
#31
|
|
Bali♥ ♥ ¢υкσямαzѕу♥ ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.29. Hozzászólás: 1211 Csatolások: 60 Azonosító: 130240 offline
|
Ha szeretitek Lady Gagaát és van róla jó témátok vagy képetk akkor itt a helyetek!!!!!!!!!
1 felhasználónak tetszik:
Wercsi1998
2010. július 28. 12:36
#34
Idézet (Bali @ 2010.07.28. 12:35)
Lady Gaga Budapestre jön November 7-én mit szóltok hozzá??
Nem valószínű hogy el tudok menni
2010. július 28. 12:37
#36
|
|
BritneyViviARTPOP |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.24. Hozzászólás: 4187 Csatolások: 2102 Azonosító: 113062 offline
|
Én imádom Lady GaGa-t
2010. július 28. 12:41
#40
|
|
Bali♥ ♥ ¢υкσямαzѕу♥ ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.29. Hozzászólás: 1211 Csatolások: 60 Azonosító: 130240 offline
|
Idézet (raspberry @ 2010.07.28. 12:39)
Ezeket itt is meglehet beszélni, azért van.
Egyébként tényleg jó lenne elmenni a koncertre, érdekelne milyen müsort csinál GaGa.
Egyébként tényleg jó lenne elmenni a koncertre, érdekelne milyen müsort csinál GaGa.
Meg itt is de ez fan szoba... Nem csak Lady Gaga ez a nagy rajongóknak van de má lécci küldjé át ide pár embrt!!!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline


