Starity

Van blogod vagy rajongói oldalad?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 05. 20:16 #181
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
http://leitgeblouisgraz.blogspot.hu/

Salzburg, Ausztria
Louis Tomlinsonnak el kellett hagyni szeretett csapatát, a Doncaster Roverst egyéb okok miatt, ugyanis a szurkolók nagyon kinézték onnan, sőt még tüntettek is ellene. Eleinte ez nem hatotta meg a vezetőséget, de végül ők is belátták, hogy nincs szükségük Louisra, mert csak kihasználták. Szegény, nagyon maga alatt volt és úgy volt vele, hogyha nem játszhat imádott csapatában, akkor inkább abbahagyja. Azonban volt olyan csapat, amely érdeklődött felőle, méghozzá Ausztriából a Red Bull Salzburg csapata és ezt a lehetőséget a Doncaster vezetői hülyék lettek volna elszalasztani, ugyanis ezzel pénzt is kaphatnak belőle. Persze, hogy rábólintottak, már csak Louissal kellett tárgyalni. Mikor közölték vele a hírt, teljesen kiborult, hallani sem akart róla, hogy ő elköltözzön imádott hazájából, de ha így dönt, akkor vége a focinak. Az angol csapatok nem kíváncsiak rá, viszont Louis egy nagy nullának tartotta az osztrák bajnokságot, még csak nem is ismerte ott a csapatokat.
-Rendben, mondhatsz nekik nemet, de akkor a focit felejtsd el, ez csak a te döntésed. –végül is ez egy elgondolkodtató szituáció volt, mert ha igen mond rá, akkor folytathatja azt, amit mindig is imádott, a focit. Hirtelen kellett dönteni, mert már türelmetlenül várták a választ, s végül beleegyezett. Egy hónap állt a rendelkezésére, hogy elköltözzön Salzburgba, az idő csak úgy repült. Nem szerette az osztrákokat, de úgy volt vele, hogyha jobban megismeri őket, változhat a véleménye, azonban az a tudat is megnyugtatta kicsit, hogy sok külföldi fordul meg abban a csapatban és nem lesz vele egyedül. Az első egy hónap szinte maga a pokol volt számára, nem elég, hogy csak a cserepadon foglalhatott helyen, de még a csapattársai sem szimpatizálnak vele. Vajon benne lehet a hiba? Vagy a bemutatkozásával? Talán nem volt túl barátságos? A legellenszenvesebb társ Christoph Leitgeb volt számára, viszont úgy érezte, hogy nem tett semmit azért, hogy ennyire bunkó legyen vele, nem is értette a viselkedését. Egyik nap elhatározta, hogy rá is kérdez, tehát összeszedte minden bátorságát és odament hozzá. Vett egy nagy levegőt, majd így szólt.
-Mondd csak, mi bajod velem? Miért viselkedsz így velem? Mit ártottam neked? –majd lehajtotta a fejét elkeseredettségében. Az osztrák kinevette, de nem válaszolt neki.
-Mi bajod van? Miért csinálod ezt?
2011-et írunk, Louis mikor elment Angliából, anyukájának megígérte, hogy nem fog inni, bulizni, cigizni és drogozni, illetve, hogy nem lesznek tetoválásai sem. Később megtudta, hogy eleinte Leitgebet, mikor idekerült, anyuci pici fiának nevezték, de az okára nem sikerült rájönnie.
2014. október 12. 11:29 #182
- törölt felhasználó -    
Van egy divatblogom smileeee.gif Örülnék, ha páran elolvasnátok, és véleményt is írnátok smileeee.gif Építő kritikákra gondolok smileeee.gif Illetve van egy 'személyes' blogom, azaz a napjaimat írom le, természetesen nem minden apró kis szösszenetet smileeee.gif
Illetve most akarok elkezdeni egy fanfiction blogot is, amit majd belinkelek smileeee.gif
De már van egy fanficem smileeee.gif Meg szeretnék majd egy rajongói blogot is elkezdeni smileeee.gif
2014. október 26. 10:37 #183
- törölt felhasználó -    
http://sohasem-lesz-tokeletes.blogspot.hu/
Én vegyes témában blogolok, a mindennapjaimról, de találtok ott filmkritikát, illetve zene-, és filmajánlót, na meg pár tanácsot is. Ha szeretnétek, nyugodtan olvasgassatok.
2014. október 26. 11:10 #184
- törölt felhasználó -    
Egy Luke Hemmings\5 Seconds Of Summer fanfiction-t vezetek, a címe Elfelejtett történet
2014. október 27. 21:48 #185
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
Sziasztok! Az én blogom egy beauty és egyéb témákkal foglalkozó blog, ha ismered Follow Anát, Breakfast at Fruh-t esetleg Monica's beauty Woeld-öt vagy Plaura99-et és szereted is, akkor az én blogom is tetszeni fog smileeee.gif Kérlek iratkozz fel smileeee.gif
Linkelt szöveg
2014. november 15. 18:53 #186
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Tumblr blogom van.A profilomban megtaláljátok.Alul!
2015. június 22. 10:41 #187
Vilcsiii
Vilcsiii
visszatérő vendég
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.08.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 1
Azonosító: 240096
Offline offline
Én egy One Direction blogot vezetek, egészen pontosan egy Zayn Malik-osat. A történetben Zayn még a banda tagja, nem vágatta le a haját, és nem is festette be. A főszereplő egy lány, aki elég magányos, mivel anyukája meghalt, apja elhagyta őket, húga pedig az árvaházban van. Egy nap találkozik egy koncerten Zayn-nel és onnantól minden megváltozik...
Itt megtaláljátok! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
A fejlécem:
2015. június 22. 10:58 #188
- törölt felhasználó -    
Én egy Martina Stoesselel foglalkozó rajongói oldalt vezetek, nagyon örülnék hogy legalább a Tinisták belekukkantanának!
Itt az URL:
http://www.tinista-world.gportal.hu/
2015. június 29. 15:10 #189
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Van egy krimi blogom:
Cruel Intentions
2015. július 02. 00:55 #190
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Jelenleg kettő blogom van, az egyiket tavaly, a másikat pedig múlt hónapban kezdtem. Mindegyik fanfiction, annyira nem vagyok elragadtatva a fejezetektől, de jól esik írni egy több év kihagyás után.

Surreal Existence
http://rammiestories.blogspot.hu

Rayl Pittsburg élete fenekestül felfordul, mikor édesanyjával egy új városba költözik az ország másik végébe, Illinoisba, azért, hogy elmeneküljenek erőszakos apja elől, s új lappal indíthassanak. Ám a dolgok különös fordulatot vesznek, mikor a lányt a soron következő negyedik iskolában utasítják el, mondván, így is rengeteg a problémás hátterű diák, végül egy alig pár száz fős középiskola kapui kinyílnak előtte, s megismer egy csapat vele egykorút.

Eleinte minden jól megy, amíg ki nem derül, miért is kellett elhagynia otthonát. Van, aki bízik benne, van aki nem, s ő maga sem tudja, miként kéne viselkednie a szorult helyzetekben. Ám ha mindez nem lenne elég, Rayl vonzza magához az iskola két legmenőbb arcát is, s el kell döntenie, hogy a biztos szerelmet, vagy az ismeretlen kalandokat választja-e.

The Nickname
http://rammiestories-thenickname.blogspot.hu

Castiel önfejű és kissé felelőtlen srác, aki egy nehéz szakítás után kivetkőzik régi önmagából. Nem találja a helyét, egyetlen igaz barátja van, Lysander. Ám amikor a két fiú útjai elválnak, Castiel rosszabb állapotba kerül és önpusztításba kezd. Egy napon kedvtelésből felregisztrál egy chatoldalra, ahol szóba elegyedik egy lánnyal. Az idegen ismerős látszólag segít neki, hogy maga mögött hagyhassa a múlt okozta sérelmeket, Castiel pedig kezdi visszanyerni régi önmagát, bár bunkó mivoltját nehezen vetkőzi le, s így is folyamatos konfliktusba keveredik osztálytársaival. Ahogy egyre jobban kibontakozik a kapcsolatuk a rejtélyes ifjúval, Castiel egyre csak úgy érzi, hogy megszabadul a tehertől. Mindaddig, amíg...
2015. július 10. 16:00 #191
- törölt felhasználó -    
Van, még csak tegnap kezdtem el, de már évek óta érlelődik bennem az ötlet smileeee.gif véleményeket fogok írni könyvekről, sorozatokról esetleg filmekről. Az első bejegyzésemet a New Girlnek szenteltem.

nagyon megköszönnöm, ha páran benéznétek smileeee.gif
2015. július 15. 17:34 #192
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1297
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Nem rég kezdtem, az egyik írásomnak, regényemnek tartom fent. Örülnék ha megnéznétek, és írnátok rá véleményt mert szeretném komolyan csinálni de vélemények nélkül nehéz szóval megkérnék mindenkit hogy szánjon meg egy kis kritikával wink.gif smileeee.gif

Link -> http://uzenetajovobol.gportal.hu/
1 felhasználónak tetszik: Lovatics04
2015. július 23. 16:44 #193
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Nagy biztatásra lett egy Luke Hemmings Fanfictionöm.Aki szereti,aki nem,az is nyugodtan benézhet laugh.gif A lenti linken lesznek kirakva a részek.Jó olvasást hozzá! xx
Link: https://www.wattpad.com/user/EszterBarkczi
2015. július 26. 13:38 #194
- törölt felhasználó -    
Nekem nem blogom van, hanem itt az oldalon egy topik, ahol képeket meg minden mást lehet kérni blogokhoz. Kérlek nézzetek bele smileeee.gif
2015. július 29. 14:15 #195
Vilcsiii
Vilcsiii
visszatérő vendég
 
Státusz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.08.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 1
Azonosító: 240096
Offline offline
Vaaaan, ha érdekel nézzetek be! smileeee.gif
Remélem tetszeni fog.
2016. február 25. 09:52 #196
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
az enyém: Gyűrűk Ura; Legolas Fanfiction smileeee.gif
2016. február 25. 17:56 #197
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
van egy paródia-rajongói oldalam (félreértés ne essék, szeretem az odaátot, épp ezért parodizálom picit laugh.gif )
KATT
2016. február 25. 17:58 #198
Decibel
Decibel
visszatérő vendég
 
Státusz"..Ékszer nélkül nincs csillogás, tett, ha nincs, csak látomás.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.25.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 78
Azonosító: 254270
Offline offline
Mármint..nem vagyok híres, de nem volna rossz ^^
Vicc nélkül, pedig nincs. Értelmetlennek tartom.
2016. április 14. 18:52 #199
Shadowsblood
Shadowsblood
visszatérő vendég
 
Státuszstay in drugs, eat your school, don't do vegetables
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.20.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 254933
Offline offline
Dead Flower:

Shopie Burns átlagos tinédzser lenne. Szabadidejét a legjobb barátjával tölti, suliba jár, de eljön egy elég eseménydús nyári szünet. Beleszeret egy lányba, aki teljesen felforgatja az életét. Minden rendben lesz tőle, amíg agydaganatot nem diagnosztizálnak nála. A helyzete már menthetetlen, de ő próbál boldog maradni és felidézni az emlékeit.

I can't fight without you:

Violet megszökött az intézetből, hogy amennyire lehet jobb életet élhessen a Kapitólium terrorja mellett. Egy ilyen világban nem szerencsés senkit szeretned, amíg nem töltötted be a 19-et, hiszen bármelyik évben elvesztheted ezt a személyt. De ő szerelmes lesz és ez viszonzásra talál egy lány, Lizzie személyében. Amikor Lizzie-t kihúzzák a Viadalra Violet óriási változást hoz be az Éhezők Viadala történelmében: ebben az évben két lány megy a Viadalra. De hogyan fog ez végződni?

Darling, this world is bad:

Rövidebb-hosszabb novellák mindenféléről.
1 felhasználónak tetszik: Lovatics04
2016. május 14. 19:20 #200
- törölt felhasználó -    
Nemrég indítottam én is blogot. Vegyesen van mindenféle témában bejegyzésem, attól függően épp miről akarok írni. smileeee.gif
Kezdve animékkel kapcsolatos témákon és ahhoz tartozó játékba való tippeken át persze egyéb más bejegyzések is akadhatnak majd attól függően épp miről írnék szívesen ( lásd külön poszt egy youtuberről biggrin.gif )
https://littlechinami.wordpress.com/
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!