Fernando Alonso számára nagyon fontos, hogy egy kemény, erős csapattárs mellett versenyezzen és szerinte Felipe Massa minden kitételnek megfelel.
Alonso nagy csatát vár közte és a brazil között.
A teljes cikkhez kattints ide!
Alonso: Massa kemény csapattárs!
2010. június 17. 09:55
#1
2010. június 17. 09:59
#2
"Soha nem jó, ha egy olyasvalaki van melletted, aki nem igazán tud motiválni." talán Hamilton-ra értette?
2010. június 17. 10:02
#4
Idézet (Candies @ 2010.06.17. 09:59)
"Soha nem jó, ha egy olyasvalaki van melletted, aki nem igazán tud motiválni." talán Hamilton-ra értette? 
Vagy Piquet-re
2010. június 17. 10:04
#5
Idézet (Miah008 @ 2010.06.17. 10:02)
Vagy Piquet-re 
lehet
2010. június 17. 11:02
#6
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Hát Piquet után nem csodálom, hogy felüdülés neki Felipe... 
Amúgy örülök, ha jól kijönnek. Alonso-t szerintem néha kifejezetten nehezen lehet elviselni, de attó' még c'eretem.
Amúgy örülök, ha jól kijönnek. Alonso-t szerintem néha kifejezetten nehezen lehet elviselni, de attó' még c'eretem.
2010. június 17. 11:36
#7
|
|
Eve87the one; the only |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.08. Hozzászólás: 1328 Csatolások: 3515 Azonosító: 122165 offline
|
Hát szerintem ez a 'mennyire jóban vagyunk' a sajtónak szól, nem akarnak balhét csapaton belül, de soha nem voltak puszipajtások. Lehet hogy most nincsenek vitáik, de régen voltak és nem nagyon kiabálnám el hogy nem lesz még több (de ne legyen igazam). Remélem Felipe hamarosan visszanyeri régi önmagát.
2010. június 17. 11:55
#8
|
|
Lia7visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.26. Hozzászólás: 419 Csatolások: 43 Azonosító: 75039 offline
|
én Alonso-t nem igazán bírom... Hamilton-nal sok vitájuk volt... nehezen ismerte el, h fiatalabb, később jött, de még is jobb, mint ő... mind1... Massa-t szeretem, és már nagyon várom vissza a régi Massa-t
2010. június 17. 12:22
#9
|
|
ancsa13Glambert |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.30. Hozzászólás: 2090 Csatolások: 1504 Azonosító: 118918 offline
|
@Candies szerintem Hamiltonra értette, bár nem értem mi baja volt vele, Hamilton motiváló, tehetséges pilóta vagy csak azt nem tudta megemészteni hogy Hamilton jobb volt nála.
2010. június 17. 12:23
#10
Idézet (ancsa13 @ 2010.06.17. 12:22)
@Candies szerintem Hamiltonra értette, bár nem értem mi baja volt vele, Hamilton motiváló, tehetséges pilóta vagy csak azt nem tudta megemészteni hogy Hamilton jobb volt nála.
hát lehet
2010. június 17. 14:39
#14
|
|
mutyafangirlvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.28. Hozzászólás: 148 Csatolások: 76 Azonosító: 37909 offline
|
Aszonták azért kapott szerződést még Massa, mert Alonso csatlósává tették! Amit meg is értek 
Hajrá Alonso *love*
Hajrá Alonso *love*
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline

