Hatalmas bulit csapott a Cascada
2010. június 19. 21:31
#41
húú ha tehettem volna tuti elmentem volna biztos nagyon nagy show volt! Amúgy is non szeretem a Cascadát úgyh nagyon sajnálom h nem lehettem ott!
2010. június 19. 22:44
#45
|
logar.petra |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.06.13. Hozzászólás: 1297 Csatolások: 0 Azonosító: 129200 offline
|
tényleg láttam a tv-ben jó volt nagyon jó bulit csaptak
2010. június 19. 23:35
#46
|
|
Csilla19*Crazy Girl* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.01. Hozzászólás: 1094 Csatolások: 53 Azonosító: 123941 offline
|
2010. június 20. 08:13
#47
|
|
AMayaÁtérző *-* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.17. Hozzászólás: 2108 Csatolások: 755 Azonosító: 43838 offline
|
Valószínű élőben jobb lehetett a műsor,mert a tv-ben a hangzás nagyon fura volt.Néha a zene erősebb volt,majd az ének erősödött fel,de néha a háttérénekeseket nem is lehetett hallani.
2010. június 20. 09:17
#48
nagyon jó volt.bár élőben ott lehet h jobb lehetett.Bár a tv-ben a hangzás elég rossz volt.
2010. június 20. 09:17
#49
|
|
Doriihvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.05. Hozzászólás: 256 Csatolások: 1 Azonosító: 124296 offline
|
Kár h én nem voltam a Cometen. Deh am elakartsm menni. Biztos nagyon jó volt a hangulat...ahogy a tv-bőől láttam;)
Am meg Cascada fellépése is nagyon jó volt;)
Am meg Cascada fellépése is nagyon jó volt;)
2010. június 20. 11:01
#51
|
|
LalaLolavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.12.28. Hozzászólás: 482 Csatolások: 94 Azonosító: 80745 offline
|
a hangulat isteni volt....olyan sztárokon is végigtomboltam az egészet akiket nem hallgattam eddig v. nem szimpatizáltam vele(pl.Lola) de a hangulat ahogy hozta végig sikitottam és ugráltam a 4 órát...és megérte..életreszóló élmény volt...Cascada meg isteni volt kb. akkor sikitást kapott mint SP és az AFC
zsirvoltabuli :DDD
2010. június 20. 11:33
#53
|
|
LalaLolavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.12.28. Hozzászólás: 482 Csatolások: 94 Azonosító: 80745 offline
|
te legalább láttál vlmit...
én volt h. nem láttam semmit...csak kb. volt 3 kijelző..de egyiken sem mutatták..ez az egy nem tetszett csak ...mert az egyik képernyőt pont láttam volna...
2010. június 20. 11:43
#54
|
|
Fireprincessvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.20. Hozzászólás: 177 Csatolások: 14 Azonosító: 129570 offline
|
Szuper cikk!
Kár, hogy nem lehettem ott.
2010. június 20. 12:12
#55
|
|
xxangi20xx☆StarDust☆ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 1890 Csatolások: 247 Azonosító: 124044 offline
|
De am ha Selena Gomez Pesten van, akk őt is meghívhatták volna, nem? Tuti elment volna, ha kapott volna egy kis zsét...jó lett volna Cascada és Selena is egy cometen
2010. június 20. 12:17
#57
|
|
Krissy0907új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.30. Hozzászólás: 28 Csatolások: 0 Azonosító: 128480 offline
|
Tegnap végig néztem a Cometet a viván nagyon jó volt, de ha mindenki élőben nyomta volna akkor lett volna az igazi =)))
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Az Off Campus sztárja elárulta, hogy valódi volt-e az öltözős jelenet
Az Off Campus sztárja elárulta, hogy valódi volt-e az öltözős jelenet
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Meglepő dolgot árult el.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.


0 felhasználónak tetszik:
offline

