Starity

MuchMusic Video Awards 2010

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 22. 20:40 #41
wanda91
wanda91
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.glambert.gportal.hu♥Adam Lambert♥twitteremKövessetek: wanda_AdamLove
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 53
Azonosító: 125614
Offline offline
Akkor Adamet se fikázza senki! amúgyse neked írtam....ENNYI!!
2010. június 22. 20:41 #42
wanda91
wanda91
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.glambert.gportal.hu♥Adam Lambert♥twitteremKövessetek: wanda_AdamLove
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 53
Azonosító: 125614
Offline offline
ez meg véletlenül sem Justin oldala, még a cikk sem kimondottan róla szól...benne van, de nem róla szól.
2010. június 22. 22:48 #43
cutefanni
cutefanni
visszatérő vendég
 
Státusz" Menj, éld világod, mondd, ha kérdenek: egy jámbor őrült futni engedett. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.20.
Hozzászólás: 276
Csatolások: 60
Azonosító: 123225
Offline offline
ez nem Justin oldala meg Adamé, mindenki csak egy kritikát ír, persze hogy azt védi aki a kedvence, és azt szidja akit nem szeret, ezzel is csak a véleményét fejezi ki, nem értem... nem mindegy hogy x-nak Ashley Tisdale a kedvence de z pedig utálja? békén kell hagyni, senki sem fogja megváltoztatni az ízlését egy ilyen hülyeség miatt, nem kell ezen összeveszni
mi emberek nem vagyunk egyformák, képzeljétek ha egyformák lennénk, ugyanaz az unalmas zene, ugyanaz az öltözék, beszédstílus stb. nem lenne unalmas?
szerintem senkit sem kéne sértegetni sehol az ízlése miatt (legyen szó zenéről vagy öltözködésről vagy bármi másról) ő ilyen és kész, el kell fogadni, vagy nem kell ránézni
jajj hiába írogatok itt, úgyse olvassa senki, a lényeg az hogy egy ilyen miatt ne vesszetek már össze....:S
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. június 23. 08:48 #44
wanda91
wanda91
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.glambert.gportal.hu♥Adam Lambert♥twitteremKövessetek: wanda_AdamLove
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 53
Azonosító: 125614
Offline offline
nekem nem állt szándékomban veszekedni. SŐT! csak már betelt a pohár, mert akárhány Bieber fannal futok össze, mint buzizza, szó szerint Adamet meg a tehetségét kritizálja, Justint meg isteníti. Azért tudni kellene reálisan látni a dolgokat. Egy 13 éves nem igaz, hogy nem jön rá arra,hogy szexuális beállítottságtól függetlenül lehet valaki marhaTehetséges!! Lásd: Adam. Totál kiakadok mikor ilyen fikázásokat kell olvasnom. Már nem tudtam tűrni, és muszáj voltam szólni...
2010. június 23. 10:54 #45
KKitty
KKitty
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.19.
Hozzászólás: 168
Csatolások: 0
Azonosító: 127584
Offline offline
Nem csoda hogy ilyen nagy sikert aratott Justin......kész tehetség...imádom.....Somebody to love(L)
2010. június 23. 13:20 #46
majosse6
majosse6
visszatérő vendég
 
Státusz“WWWWWWWGGGGHHHRRRRW.”- Chewbacca :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.04.
Hozzászólás: 269
Csatolások: 52
Azonosító: 124169
Offline offline
Adam egyszerűen fantasztikus+tök helyes.
Justin tehetséges ahogy van!
Mileyt pedig imádom a kezdetektől!
Mind jók voltak!wink.gif
2010. június 23. 13:23 #47
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
@wanda91 Daniella100: nézz már magadra meg a taknyos Justinkára. azért Adam meg a kiscsávód között némi különbség!! Bieber csak nyávog mint a macska, Adam pedig énekel!! ma te vagy a 4. Justinfan aki Adam ellen van. menő a biberfanoknak utálni Adamet vagy mi? pff. attól, hogy meleg 100000000000x többet ér emberileg mint a kisfiúd. GARANTÁLHATOM!

Azt nem értem, hogy attól, hogy ő, egy Justin rajongó Adamet szidja, te most miért Justint szidod? Justin semmi rosszat nem mondott Adamre, azzal meg, hogy Danielle100 kedvencét szidod, csak a veszekedést folytatod. Justinnak mi az isten köze van ehhez az egészhez?
2010. június 23. 15:05 #48
Ancsi1998
Ancsi1998
új tag
 
StátuszHa szereted Justin Bieber-t jelölj és szavazz-én is azt teszem veled
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.19.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 127586
Offline offline
mARCSI1997:-Nagyon de nagyon igazad van,ha valaki nem szereti Justin-t akkor miért ír kommentát???
2010. június 23. 15:19 #49
wanda91
wanda91
visszatérő vendég
 
Státuszhttp://www.glambert.gportal.hu♥Adam Lambert♥twitteremKövessetek: wanda_AdamLove
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 53
Azonosító: 125614
Offline offline
álljatok már le. Ő fikázhat én már nem mert egyből szar vagyok? Mi ez a rendszer...buzizhat szó nélkül?? hát nem fogom hagyni sajnálom. Justin fanok leszólhatják Adamet, fordítva nem működhet? kezd unalmassá válni az egész...
2010. június 24. 19:51 #50
Lexykee18
Lexykee18
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.31.
Hozzászólás: 36
Csatolások: 60
Azonosító: 128556
Offline offline
Igazad van wanda91<<33
2010. június 24. 22:04 #51
Adam Lambert fan
Adam Lambert fan
visszatérő vendég
 
StátuszSelena Gomez és Justin Bieber fan ne jelöljön! És Miley Cyrus utáló sem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.22.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 3
Azonosító: 127799
Offline offline
Istenem már minden Justin fan azt gondolja, hogy ez egy Justin Bieber rajongói oldal?!
Egy frászt!
Ez egy közösségi oldal ahol mindenki kedvence megvan és nem a kis Justinkáról szól aki úgy énekel mint egy újszülött macska aki most született és tejet akar!
2010. június 25. 14:35 #52
molni.barbi
molni.barbi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 129925
Offline offline
Idessetek!!!!Justin Bieber-t és Adam-et is szeretem,ezen kívül még 1 csomó más sztárt !!!!!!!!!!!!!!!Amúgy teljesen 1et értek ,,cutefanni"-val!!!!!!!!Nem vagyunk 1formák!!!RandB-t,pop-ot,rock-ot és szinte minden más műfajú zenét szeretek!Azt utálom nagyon mikor vkinek. nincs hangja, de mindenki oda van érte,a díjakat pedig 1másután viszi haza,mert a ,,művészek" ezt elismerik mert h ez tehetség...vagy megnyer 1 tehetség kutatót mert nem a ,,profi zsűri" véleménye számít, hanem a közönség szava, akik azért szavaznak mert az illető(SZERINTÜK!!!)cuki pasi(/jó nő)!!!!!!!!!!Am Justin igenis tehetséges!!!!!!!!!!Nem 1 (újszülött aki ma született XD)macska!Tehet Ő arról h későnérő,és MÉG ilyen a hangja??????????(Amúgy inkább későn mutáljon mert méllyebb lesz a hangja és nem fog tudni ilyen magasan énekelni...)1ÉBKÉNT MEG MINDENKI TANULJON MEG HELYESEN ÍRNI ÉS MAGYARUL+NYELVTAN LECKÉKAT IS VEHETNE!!!!!!!!!!,aztán szapuljon másokat!!!!!!!!!!RÁADÁSUL PRÓBÁLD A LEHORDOTT SZEMÉLY UTÁN CSINÁLNI!!!!!!!!!! (<--1 kicsit bántónak szánom... Akinek nem inge ne vegye magára!!!!!)Csk 1 utsó észrevétel:én itt azt látom h Adam fanok fikáznak Justin rajongókat, nem fordítva....
2010. június 25. 14:37 #53
molni.barbi
molni.barbi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 129925
Offline offline
Ja!Aki nem szereti Justin-t az ne írjon ide kommentet!!!Ahhoz írjon jó kritikát akit szeret...!!!!!!!!!!!
2010. június 25. 14:39 #54
molni.barbi
molni.barbi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 129925
Offline offline
Mindenki ugyanannyit ér emberileg!!!Az ér keveset aki rossz ember!!!
2010. június 25. 14:42 #55
molni.barbi
molni.barbi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 129925
Offline offline
Amúgy a cikk Justin-ról szól leginkább.Van szó másról de róla van a legtöbb minden!!8Lényeg kiemelés,olvasd el a főcímet...)
AM AKI MOST AZT HISZI AZT GONDOLOM H MINDENT JOBBAN TUDOK AZ TÉVED!!!!1SZERŰEN MÁR FÁJ A SOK HÜLYESÉG!!!!!!!!!!
2010. június 25. 14:43 #56
molni.barbi
molni.barbi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 129925
Offline offline
Ui.:JB 16 ÉVES!!!!!!!!!!!
2010. június 25. 14:46 #57
molni.barbi
molni.barbi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 129925
Offline offline
Marcsi 97:Ne higgy el mindent mit látsz!Az újságok tele vannak hazugságokkal,mert vmit írniuk kell...a normal emberi sztorikra sajna senki sem kiváncsi....ENNYI!!!!!!!!!!(MÉG ÍRHATNÁM ÉVEKIG)
2010. június 25. 14:50 #58
molni.barbi
molni.barbi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 129925
Offline offline
CSAK 1 UTOLSÓT(most tényleg XD!)NEM TUDTOK OLVASNI???NEM LÁTTÁTOK H Ő VOLT AZ 1IK LEGTÖBB SIKERT ARATOTT HÍRESSÉG A DÍJÁTADÓN???????....ATYÁM
2010. június 25. 15:41 #59
molni.barbi
molni.barbi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.25.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 129925
Offline offline
EZ MÉG AZ UTOLSÓHOZ TARTOZIK(XD):Én is láttam JB-t mikor Franciao.-ban volt februárban!!!!Nincs rossz hangaja!Csak a mikrofon sokat torzit a hangon!(ha vmi elállja a hang utját már rögtön nem szól oly jól,a mikrofon pedig ilyen..hiába megy ,,bele" a hang)és a ,,gépi" hang is teljesen más!Nem vettétek észre h 1 kamera videón mennyire más a hangotok?DE A LEGFŐBB OK:TUDJÁTOK TI MILYEN NEHÉZ ÉNEKELNI ÉS TÁNCOLNI 1SZERRE??????PRÓBÁLJÁTOK KI!!!TELJESEN MÁSHOGY SZÓL!(onnan tom h táncos vagyok,és míg táncolok rendszerint énekelek,(most nem azért!!!!!),de a hangom sem olyan rossz és teljesen más mikor csak állok és dalolok...)Iszonyat fárasztó a 2 külön is nem h 1szerre...csodálkoztok h liheg???!!!!!)PÁRIZSBAN CSAK ÜLT 1 SZÉKEN ÉS GITÁROZOTT,GYANÍTOM A DÍJÁTADÓN MOZGOTT IS.....(nem kell feltétlen táncizni...)Különben is úgy futott be h videókat tett fel a youtube-ra.(tudom tudom kamerával csinálta és úgy tette fel a videókat,de nézzetek meg csak 1 ilyet recseg-ropog)Ha igazából szar hangja van,h tetszhetett meg Usher-nek meg Timberlake-nek is?Hm???...
2010. június 25. 17:27 #60
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Atyaég! Tanuljátok már meg használni a Szerkesztem gombot! reklamalo.gif

Idézet (molni.barbi @ 2010.06.25. 14:35)
Azt utálom nagyon mikor vkinek. nincs hangja, de mindenki oda van érte,a díjakat pedig 1másután viszi haza,mert a ,,művészek" ezt elismerik mert h ez tehetség...vagy megnyer 1 tehetség kutatót mert nem a ,,profi zsűri" véleménye számít, hanem a közönség szava, akik azért szavaznak mert az illető(SZERINTÜK!!!)cuki pasi(/jó nő)!!!!!!!!!!

Na azt ne mond, hogy Justin Bieber nem cuki... rohog.gif
Idézet (molni.barbi @ 2010.06.25. 14:35)
1ÉBKÉNT MEG MINDENKI TANULJON MEG HELYESEN ÍRNI ÉS MAGYARUL+NYELVTAN LECKÉKAT IS VEHETNE!!!!!!!!!!,aztán szapuljon másokat!!!!!!!!!!

Caps Lock OFF.
Nyelvtan órát te is vehetnél.
Idézet (molni.barbi @ 2010.06.25. 14:37)
Ja!Aki nem szereti Justin-t az ne írjon ide kommentet!!!Ahhoz írjon jó kritikát akit szeret...!!!!!!!!!!!

A rossz kritika is kritika. Azt hova írjuk?
Idézet (molni.barbi @ 2010.06.25. 14:42)
Amúgy a cikk Justin-ról szól leginkább.Van szó másról de róla van a legtöbb minden!!8Lényeg kiemelés,olvasd el a főcímet...)
AM AKI MOST AZT HISZI AZT GONDOLOM H MINDENT JOBBAN TUDOK AZ TÉVED!!!!1SZERŰEN MÁR FÁJ A SOK HÜLYESÉG!!!!!!!!!!

A cikk nem csak Justinról szól. Ergó másról is beszélhetünk a cikk alatt. Ezt a hsz-od nem is értem. blink.gif
Ismétlem: Caps Lock OFF.
Idézet (molni.barbi @ 2010.06.25. 14:50)
CSAK 1 UTOLSÓT(most tényleg XD!)NEM TUDTOK OLVASNI???NEM LÁTTÁTOK H Ő VOLT AZ 1IK LEGTÖBB SIKERT ARATOTT HÍRESSÉG A DÍJÁTADÓN???????....ATYÁM

És? SP is sikeres volt a Viva Cometen... blink.gif
Idézet (molni.barbi @ 2010.06.25. 15:41)
Nincs rossz hangaja!Csak a mikrofon sokat torzit a hangon!(ha vmi elállja a hang utját már rögtön nem szól oly jól,a mikrofon pedig ilyen..hiába megy ,,bele" a hang)és a ,,gépi" hang is teljesen más!Nem vettétek észre h 1 kamera videón mennyire más a hangotok?DE A LEGFŐBB OK:TUDJÁTOK TI MILYEN NEHÉZ ÉNEKELNI ÉS TÁNCOLNI 1SZERRE??????PRÓBÁLJÁTOK KI!!!TELJESEN MÁSHOGY SZÓL!(onnan tom h táncos vagyok,és míg táncolok rendszerint énekelek,(most nem azért!!!!!),de a hangom sem olyan rossz és teljesen más mikor csak állok és dalolok...)Iszonyat fárasztó a 2 külön is nem h 1szerre...csodálkoztok h liheg???!!!!!)PÁRIZSBAN CSAK ÜLT 1 SZÉKEN ÉS GITÁROZOTT,GYANÍTOM A DÍJÁTADÓN MOZGOTT IS.....(nem kell feltétlen táncizni...)Különben is úgy futott be h videókat tett fel a youtube-ra.(tudom tudom kamerával csinálta és úgy tette fel a videókat,de nézzetek meg csak 1 ilyet recseg-ropog)Ha igazából szar hangja van,h tetszhetett meg Usher-nek meg Timberlake-nek is?Hm???...

A mikrofon azért van, hogy bele énekeljen. Mi állná el a hang útját? A foga. rohog.gif
Egy jó énekes egyszerre táncol/ugrál/gitározik és énekel, és minő meglepetés megy neki. mellow.gif

Semmi bajom Justinnal, tőlem énekelhet nyugodtan csak ezt a nagy felhajtást körülötte -mint sokan- már én is unom.
1 felhasználónak tetszik: Eve87
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Ludacris Ludacris 1765.