Moderátorok Topicja V
2010. szeptember 17. 23:21
#2263
Idézet (Beba13 @ 2010.09.17. 23:20)
Szerintem meg attól, hogy nem lehet rájuk nagyítani, pont jók.
2010. szeptember 17. 23:31
#2264
Javítsatok ki, ha tévedek, de benne van a szabályzatban, hogy nem lehet sztár nevével regisztrálni..
-> http://starity.hu/profil/133137-taylor-swift/
2010. szeptember 17. 23:39
#2265
Itt meg két, teljesen ugyanolyan hozzászólás, más megfogalmazással, 4 percen belül. Nagyon kellhetett az a 200. hozzászólás...
Szerintem utóbbit törölni kéne.
Szerintem utóbbit törölni kéne.
2010. szeptember 18. 00:16
#2266
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
Ehhez: http://starity.hu/forum/topik/185275-kim-kardashian-out-and-about-in-paris/
Ezt: http://starity.hu/forum/topik/185502-kim-kardashian-out-of-the-ritz-hotel-and-at-restaurant-in-paris-2...ris-2010-09-16/
De ha lehet, a cím maradjon az enyém
Ezt: http://starity.hu/forum/topik/185502-kim-kardashian-out-of-the-ritz-hotel-and-at-restaurant-in-paris-2...ris-2010-09-16/
De ha lehet, a cím maradjon az enyém
2010. szeptember 18. 10:39
#2268
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (Billy Costigan @ 2010.09.18. 09:53)
Miért lehetnek féloldalas aláírások a fórumon?
Ku**a idegesítő, régen ez elképzelhetetlen dolog volt, tegyél már ellene Fagyi. /bár nem is értem miért itt mondom a dolgot
/
Ku**a idegesítő, régen ez elképzelhetetlen dolog volt, tegyél már ellene Fagyi. /bár nem is értem miért itt mondom a dolgot
Nyahát.
Kielégítettem a kíváncsiságodat?
2010. szeptember 18. 10:45
#2269
Idézet (Bessie @ 2010.09.18. 10:39)
Nyahát.
Ez is megtörtént. Nem tudsz valamit.
Na akkor elmagyarázom.
Régebben annyit írhattak az emberkék az aláíráshoz, amennyit akartak. Amióta ezt a sok új funkciót bevezette a főnök, 5 sornyit lehet maximum írni.
Kielégítettem a kíváncsiságodat?
Kielégítettem a kíváncsiságodat?
Magácska nem figyel ... ismét.
Tudom mi a helyzet, nem vagyok barom, a régi aláírások "idegelnek" ... azzal kell kezdeni valamit.
Remélem én is tudok kielégíteni.
1 felhasználónak tetszik:
Bessie
2010. szeptember 18. 10:52
#2270
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (Billy Costigan @ 2010.09.18. 10:45)
Magácska nem figyel ... ismét.
Tudom mi a helyzet, nem vagyok barom, a régi aláírások "idegelnek" ... azzal kell kezdeni valamit.
Remélem én is tudok kielégíteni.
Tudom mi a helyzet, nem vagyok barom, a régi aláírások "idegelnek" ... azzal kell kezdeni valamit.
Remélem én is tudok kielégíteni.
Cóval a régi firkantások idegesítenek? Van egy ötletem: uszítsuk rá a kojalákat!
Az utolsó válaszra inkább nem reagálnék.
1 felhasználónak tetszik:
Billy Costigan
2010. szeptember 18. 10:57
#2271
Idézet (Billy Costigan @ 2010.09.18. 10:45)
Magácska nem figyel ... ismét.
Tudom mi a helyzet, nem vagyok barom, a régi aláírások "idegelnek" ... azzal kell kezdeni valamit.
Remélem én is tudok kielégíteni.
Tudom mi a helyzet, nem vagyok barom, a régi aláírások "idegelnek" ... azzal kell kezdeni valamit.
Remélem én is tudok kielégíteni.
Akkor egyszerűen csak kapcsold ki az aláírások megjelenítését, és nem fogja bántani a szemedet
Remélem kielégítő választ adtam
2010. szeptember 18. 11:35
#2274
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Szedjétek ki légyszi a képeket! http://starity.hu/forum/topik/185063-pixie-lott-torott-nyila/oldal/2/#p1041002
Köszi
Köszi
2010. szeptember 18. 13:05
#2276
|
|
Lady Suzy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.11. Hozzászólás: 8501 Csatolások: 349848 Azonosító: 98426 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/185126-miley-cyrus-and-demi-lovato-in-l-a/oldal/1/
Az 1. oldal alján, továbbá a 2. és 3. oldalon lévő üzenetekkel csinálni kéne valamit.. mystar "kicsit" sokszor küldte el az üzenetét...
Az 1. oldal alján, továbbá a 2. és 3. oldalon lévő üzenetekkel csinálni kéne valamit.. mystar "kicsit" sokszor küldte el az üzenetét...
2010. szeptember 18. 14:23
#2278
http://starity.hu/forum/topik/185625-camp-rock-2/
http://starity.hu/forum/topik/185611-camp-rock-vagy-camp-rock-2/
http://starity.hu/forum/topik/185582-neked-tetszett-camp-rock-2/
Szerintem ezeket össze kéne vonni,bőven elég egy topic is a filmről nemhogy 3...
http://starity.hu/forum/topik/185611-camp-rock-vagy-camp-rock-2/
http://starity.hu/forum/topik/185582-neked-tetszett-camp-rock-2/
Szerintem ezeket össze kéne vonni,bőven elég egy topic is a filmről nemhogy 3...
2010. szeptember 18. 14:26
#2279
http://starity.hu/forum/topik/185631-szerinted-miley-lesz-meg-ujra-a-regi/o/
Ezt kérném törölni vagy a gumiszobába áthelyezni
Ezt kérném törölni vagy a gumiszobába áthelyezni
2010. szeptember 18. 14:48
#2280
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/185638-mi-a-hattered-a-szgepen/
Már van ilyen téma itt. Mivel még senki nem írt a témával kapcsolatban, kérném törölni.
Dupla téma:
http://starity.hu/forum/topik/185646-te-mit-csinalsz-most/o/
http://starity.hu/forum/topik/185647-te-mit-csinalsz-most/o/
Elsőt kérném törölni, bár mintha már lenne ilyen téma, de most nem találtam, valami kimitcsinálmost volt a címe vagy valami ilyen.
http://starity.hu/forum/topik/185388-babatabloxd/
Van ilyen téma itt. + valahol már azt is hirdetni kéne, hogy a smiley-k nem a téma címébe valók...
Már van ilyen téma itt. Mivel még senki nem írt a témával kapcsolatban, kérném törölni.
Dupla téma:
http://starity.hu/forum/topik/185646-te-mit-csinalsz-most/o/
http://starity.hu/forum/topik/185647-te-mit-csinalsz-most/o/
Elsőt kérném törölni, bár mintha már lenne ilyen téma, de most nem találtam, valami kimitcsinálmost volt a címe vagy valami ilyen.
http://starity.hu/forum/topik/185388-babatabloxd/
Van ilyen téma itt. + valahol már azt is hirdetni kéne, hogy a smiley-k nem a téma címébe valók...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


