Moderátorok Topicja V
2010. július 18. 10:54
#602
http://starity.hu/sztarok/kesha-sebert/velemenyek/
Szerintem át kéne itt nézni a véleményeket.Pl: Kesty véleménye is kissé hát...azért kissé túlzás
Valamint Minzy véleménye is...csöves..ez erős túlzás
Habár lehet hogy csak én vettem ezt észre,mindenesetre azért szóváteszem
Szerintem át kéne itt nézni a véleményeket.Pl: Kesty véleménye is kissé hát...azért kissé túlzás
Valamint Minzy véleménye is...csöves..ez erős túlzás
Habár lehet hogy csak én vettem ezt észre,mindenesetre azért szóváteszem
2010. július 18. 10:59
#603
|
|
TYÜTYI2006FPS TPS Szimulátor Player |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.07.11. Hozzászólás: 5800 Csatolások: 5266 Azonosító: 34400 offline
|
2010. július 18. 14:29
#604
|
House Of Wax |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.11. Hozzászólás: 14670 Csatolások: 120207 Azonosító: 57759 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/170387-zac-efron-charlie-st-cloud-promoter/oldal/1/#p820220
Ezt kéne átrakni a férfiakhoz , a candid topic-ba
Köszönöm
Ezt kéne átrakni a férfiakhoz , a candid topic-ba
Köszönöm
2010. július 18. 14:37
#605
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
Nem lehetne a Paramore témájába belerakni ezt? Mert ha minden videónak külön témát nyitnánk, hamar elveszne a többi téma. Én mindig belerakom a sztár témájába, ha találok valami videót vagy valamit és akkor ott lehet beszélgetni róla. Meg lehet csak engem zavar, de sokan képeket töltenek fel halomszámra a sztár témájába, pedig ugye ott a Női/Férfi sztárok képei, ezek a képes témák. Lehet én reagálom túl, de én úgy képzelem ezeket a témákat, hogy a sztárról beszélgetünk, nem pedig beírom, hogy "szép és szeretem" majd csatolok hozzá harminc képet...
2010. július 18. 14:42
#606
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (Fuller @ 2010.07.18. 14:37)
Nem lehetne a Paramore témájába belerakni ezt? Mert ha minden videónak külön témát nyitnánk, hamar elveszne a többi téma. Én mindig belerakom a sztár témájába, ha találok valami videót vagy valamit és akkor ott lehet beszélgetni róla. Meg lehet csak engem zavar, de sokan képeket töltenek fel halomszámra a sztár témájába, pedig ugye ott a Női/Férfi sztárok képei, ezek a képes témák. Lehet én reagálom túl, de én úgy képzelem ezeket a témákat, hogy a sztárról beszélgetünk, nem pedig beírom, hogy "szép és szeretem" majd csatolok hozzá harminc képet... 
Szerintem alapvetően... a videók szekció letölthető videókról kéne hogy szóljon, nem pedig youtube-os videók beágyazásáról...
Jahogy ez nem a videók szekcióban van... bocsánat...
1 felhasználónak tetszik:
Fuller
2010. július 18. 15:21
#608
http://starity.hu/forum/topik/53228-avatarok/oldal/179/
Már egyszer linkeltem csak azóta lett mégegy. Cukorka55 hozzászólása értelmetlen és nem kapcsolódik a témához
Már egyszer linkeltem csak azóta lett mégegy. Cukorka55 hozzászólása értelmetlen és nem kapcsolódik a témához
2010. július 18. 16:02
#609
http://starity.hu/forum/topik/143623-shayne-ward-if-that-s-ok-with-you/
Légyszíves Shayne Ward adatlapjához csatolni:
http://starity.hu/sztarok/shayne-ward/
köszöntem'!
Légyszíves Shayne Ward adatlapjához csatolni:
http://starity.hu/sztarok/shayne-ward/
köszöntem'!
2010. július 18. 16:35
#610
|
|
Coco Selly |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.08.22. Hozzászólás: 5338 Csatolások: 158038 Azonosító: 105880 offline
|
Innen a #19 hsz- ból ki kellene venni a képet, mert nem oda szántam. Csak nekem valamiért nem sikerül
2010. július 18. 17:41
#611
http://starity.hu/forum/topik/169138-offtopik-ii/oldal/150/#p820975
Véletlenül a "Válaszolok" gombot nyomtam meg a "Szerkesztem helyett. Ki lehetne törölni az utolsó két hozzászólásom (#2988 és #2989)?
Véletlenül a "Válaszolok" gombot nyomtam meg a "Szerkesztem helyett. Ki lehetne törölni az utolsó két hozzászólásom (#2988 és #2989)?
2010. július 18. 17:45
#612
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Véletlenül az egyik fórum témámat kisfelbontású férfi képekhez tettem be női helyett.Át lehetne tenni?
Előre is köszönöm!
Előre is köszönöm!
2010. július 18. 17:46
#613
Nem lehet sztár nevével regisztrálni,de feltűnt egy újabb személy: http://starity.hu/profil/129178-barbara-mori/
1 felhasználónak tetszik:
ventura
2010. július 18. 18:21
#614
Csak nem missbarnes tért vissza köreinkbe?
http://starity.hu/profil/131426-andee_35/
szerk.:látom már intézkedtetek
http://starity.hu/profil/131426-andee_35/
szerk.:látom már intézkedtetek
1 felhasználónak tetszik:
Borbély Miranda
2010. július 18. 19:00
#615
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Timi0624 @ 2010.07.18. 17:46)
Nem lehet sztár nevével regisztrálni,de feltűnt egy újabb személy: http://starity.hu/profil/129178-barbara-mori/
még egy:Linkelt szöveg
2010. július 18. 19:04
#616
http://starity.hu/forum/topik/170011-gemma-atkinson-bikini-candids-at-the-miami-beach/
a csatolt adatlap nem helyes
a csatolt adatlap nem helyes
2010. július 18. 20:24
#617
Idézet (Borbély Miranda @ 2010.07.18. 19:00)
még egy:Linkelt szöveg
Jaja,de amúgy ő már pár napja fentvan,és neki egyszerre 2 lapja is volt...:/
2010. július 18. 20:27
#618
Szerintem ez felesleges, csak balhézás lesz a vége:
http://starity.hu/forum/topik/170532-kit-imadunk-legjobban-utalni/o/
http://starity.hu/forum/topik/170532-kit-imadunk-legjobban-utalni/o/
2010. július 18. 20:28
#619
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Timi0624 @ 2010.07.18. 20:24)
Jaja,de amúgy ő már pár napja fentvan,és neki egyszerre 2 lapja is volt...:/ 
az egyiket letiltották már?
2010. július 18. 20:28
#620
Idézet (***aiden*** @ 2010.07.18. 18:21)
Csak nem missbarnes tért vissza köreinkbe?
http://starity.hu/profil/131426-andee_35/
szerk.:látom már intézkedtetek
http://starity.hu/profil/131426-andee_35/
szerk.:látom már intézkedtetek
Így van, szóltam egyből modinak, aztán kapott egy Hello kártyát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


