Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy kriszti321 és
eszty123 ugyanaz a személy.
És itt (Film készül...) tök jól el van/vannak.
Moderátorok Topicja V
2010. július 20. 17:09
#662
http://starity.hu/forum/topik/170328-film-keszul-justin-bieber-eleterol/oldal/11/
Ráadásul nem is a témáról beszélgetnek,és floodolt is...
Itt pedig kateblock és paguan 13 igen tiszteletlen
http://starity.hu/magazin/2894-ujra-hoditanak-a-telenovellak-magyarorszagon/#comment
Ráadásul nem is a témáról beszélgetnek,és floodolt is...
Itt pedig kateblock és paguan 13 igen tiszteletlen
http://starity.hu/magazin/2894-ujra-hoditanak-a-telenovellak-magyarorszagon/#comment
2010. július 20. 18:19
#663
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (BeCCaSTaR @ 2010.07.20. 16:22)
Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy kriszti321 és
eszty123 ugyanaz a személy.
És itt (Film készül...) tök jól el van/vannak.
eszty123 ugyanaz a személy.
És itt (Film készül...) tök jól el van/vannak.
De komolyan
2010. július 20. 23:27
#666
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/150505-mit-gondolsz-skandar-keynes-rol/
Régi téma, de szerintem nem magazin, akkor már a sztárokba való és akkor át kéne írni a nevét simán Skandar Keynesre.
Köszönöm.
Régi téma, de szerintem nem magazin, akkor már a sztárokba való és akkor át kéne írni a nevét simán Skandar Keynesre.
Köszönöm.
2010. július 21. 00:00
#667
|
|
FullerGyllenhaalic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.10.07. Hozzászólás: 7244 Csatolások: 3308 Azonosító: 40785 offline
|
http://starity.hu/forum/topik/170959-van-ilyen-nevu-baratnod/
Még egy felesleges hsz gyarapító téma. Majd eldöntitek, hogy marad e.
Még egy felesleges hsz gyarapító téma. Majd eldöntitek, hogy marad e.
2010. július 21. 00:29
#668
2010. július 21. 10:13
#671
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Legyetek szívesek, helyezzétek ezt át a Gumiszobába!
http://starity.hu/forum/topik/171017-szeretem-nem-szeretem/
http://starity.hu/forum/topik/171017-szeretem-nem-szeretem/
2010. július 21. 10:22
#672
Apropó, van valahol egy olyan lista, hogy kik a moderátorok? Ha nincs, érdemes lenne beépíteni egy olyan linket a fórumra valahova, ahol ezt meg lehetne nézni. Több szempontból is hasznos lenne:
1. Az eddigi tapasztalataim alapján ennek a topiknak sok értelme nincs, mert nem igazán követik a moderátorok.
2. Ha lenne egy ilyen lista, akkor egyszerűbb lenne privát üzenetben írni a moderátoroknak, mert sokkal hamarabb megoldódik így a probléma.
3. Ha mindenki meg tudná nézni, kik a moderátorok és éppen kik vannak fent közülük, akkor nem mindenki azt az egy-kettőt csesztetné privátban, akit ismer vagy akiről tudja, hogy moderátor.
1. Az eddigi tapasztalataim alapján ennek a topiknak sok értelme nincs, mert nem igazán követik a moderátorok.
2. Ha lenne egy ilyen lista, akkor egyszerűbb lenne privát üzenetben írni a moderátoroknak, mert sokkal hamarabb megoldódik így a probléma.
3. Ha mindenki meg tudná nézni, kik a moderátorok és éppen kik vannak fent közülük, akkor nem mindenki azt az egy-kettőt csesztetné privátban, akit ismer vagy akiről tudja, hogy moderátor.
2010. július 21. 10:40
#673
Idézet (El Mexicano @ 2010.07.21. 10:22)
Apropó, van valahol egy olyan lista, hogy kik a moderátorok? Ha nincs, érdemes lenne beépíteni egy olyan linket a fórumra valahova, ahol ezt meg lehetne nézni. Több szempontból is hasznos lenne:
1. Az eddigi tapasztalataim alapján ennek a topiknak sok értelme nincs, mert nem igazán követik a moderátorok.
2. Ha lenne egy ilyen lista, akkor egyszerűbb lenne privát üzenetben írni a moderátoroknak, mert sokkal hamarabb megoldódik így a probléma.
3. Ha mindenki meg tudná nézni, kik a moderátorok és éppen kik vannak fent közülük, akkor nem mindenki azt az egy-kettőt csesztetné privátban, akit ismer vagy akiről tudja, hogy moderátor.
1. Az eddigi tapasztalataim alapján ennek a topiknak sok értelme nincs, mert nem igazán követik a moderátorok.
2. Ha lenne egy ilyen lista, akkor egyszerűbb lenne privát üzenetben írni a moderátoroknak, mert sokkal hamarabb megoldódik így a probléma.
3. Ha mindenki meg tudná nézni, kik a moderátorok és éppen kik vannak fent közülük, akkor nem mindenki azt az egy-kettőt csesztetné privátban, akit ismer vagy akiről tudja, hogy moderátor.
Totál igaz,egyetértek!
2010. július 21. 13:48
#677
|
|
Zsüdi♔ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.11. Hozzászólás: 5217 Csatolások: 231 Azonosító: 124795 offline
|
Please...töröljétek.
2010. július 21. 15:58
#679
http://starity.hu/sztarok/viva-starr/
Itt kijavítanátok a véleményemben ebben a részben a kiemeltet arra hogy tehetséget:
Vagy ha nem lehet akkor csak töröljétek ki
Itt kijavítanátok a véleményemben ebben a részben a kiemeltet arra hogy tehetséget:
Idézet
dal nagy részében szóval..én nem látok benne semmi tehetséges
Vagy ha nem lehet akkor csak töröljétek ki
2010. július 21. 18:03
#680
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


1 felhasználónak tetszik:
offline
