de jó lehet együtt mozizni velük
Eclipse sztárok a mozikban
2010. július 03. 11:20
#22
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Én is Amerikában akarok élni. Ez tök jó lehet
2010. július 03. 11:58
#27
|
|
Lucy-chanяuleя oƒ αѕgαrd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.08.06. Hozzászólás: 2362 Csatolások: 159 Azonosító: 104204 offline
|
@iamblanka: Belegondoltam
Tényleg vicces lenne, hogy egyszer csak ülsz a sötét teremben, elkezded fikázni Jacobot, melletted meg egyszer csak valaki elkezd dünnyögni, odanézel és Taylor Lautner az :'D
Az nagy poén lenne...
Az amcsik mindég olyan mázlisták...
Az nagy poén lenne...
Az amcsik mindég olyan mázlisták...
2010. július 03. 12:01
#28
|
|
RihannnaFaág™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.10. Hozzászólás: 1805 Csatolások: 118 Azonosító: 124776 offline
|
én nem is a filmet nézném hanem a mellettem ülő Taylort bámulnám...vagy akár Robot, Ashley-t vagy akárki mást .. még a Victoriát játszó csajt is bámulnám...kb. egy 3D vagy akár 4D-s moziban lenne részem szemüveg nélkül!!!!
2010. július 03. 12:18
#29
mondjuk én a helyükben egy picit félnék... pld a csókjelenetnél az egyik rajongó rácuppan vmelyik sztárra
az érdekes lenne... xD
2010. július 03. 12:33
#32
|
Dolice9522 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.15. Hozzászólás: 810 Csatolások: 33 Azonosító: 125151 offline
|
jóh lenne ott élni tényleg..xD
2010. július 03. 12:47
#35
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Áh, de jó is lenne.
Legalább a magyar premierig itt maradhatott volna Robert. ;D
2010. július 03. 13:22
#36
|
|
kingcii.visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.23. Hozzászólás: 468 Csatolások: 0 Azonosító: 129794 offline
|
még egy jó ok..
ja.
nagyon ki szeretnék menni
nagyon kíváncsi vagyok az ottani életre
* ez meg egy tök jó 5let
nem vagyok twilight fan,de ez egy jó 5let
* ez meg egy tök jó 5let
2010. július 03. 13:50
#37
|
|
xxangi20xx☆StarDust☆ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 1890 Csatolások: 247 Azonosító: 124044 offline
|
Hát nem fogok csak zért Amerikában élni, mert ott több a sztár...tiszta röhej
2010. július 03. 14:28
#38
|
|
Lia7visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.26. Hozzászólás: 419 Csatolások: 43 Azonosító: 75039 offline
|
hát én mondjuk Taylor-nak örülnék... de am nem vonzana a dolog... persze ha olyan sztárok csinálnák ugyanezt, akiket nagyon szeretek..., tuti minden nap a moziban ülnék
2010. július 03. 14:41
#39
|
|
csengike |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.20. Hozzászólás: 703 Csatolások: 1 Azonosító: 123258 offline
|
Ezt lhet azert csinaljak, hogy meg tobbet menjenek moziba??? .....mondjuk akik szeretik a Twilight osszes reszet azok az nelkul is megneznek a moziban hogyha a sztarok nem mennenek....szerintem
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline
0 felhasználónak tetszik:








