Jelenleg van 2 gitárom (egy elektronikus és egy akusztikus ) és idén nyáron tanulgattam furulyázni.
Hangszerek
2014. szeptember 22. 17:22
#361
Régen volt mindenféle (az a mindenféle egy hegedű és kora amit imádtam és zongora ami a pincében úgyszint porosodott) éés (ami tesómé volt,de én többet bohóckodtam rajtuk,mint amennyit ő játszott volna rajta, azaz semmit,így hozzám kerültek) de eladtuk őket mert csak porosodott,illetve mamámhoz kerültek.
Jelenleg van 2 gitárom (egy elektronikus és egy akusztikus ) és idén nyáron tanulgattam furulyázni.
Jelenleg van 2 gitárom (egy elektronikus és egy akusztikus ) és idén nyáron tanulgattam furulyázni.
2014. szeptember 27. 22:23
#362
|
|
Ariana000 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.24. Hozzászólás: 666 Csatolások: 6 Azonosító: 228178 offline
|
Van egy szintetizátorom, de csak porosodik a szekrény mellett, mert a netről nem olyan egyszerű zongorázni tanulni..
De majd szeretnék egy gitárt, csak akkor tanárhoz is kéne járni..
De majd szeretnék egy gitárt, csak akkor tanárhoz is kéne járni..
2014. szeptember 27. 22:30
#363
|
|
pillango117F*ckedUpWorld |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.23. Hozzászólás: 1150 Csatolások: 14 Azonosító: 156257 offline
|
van egy gitárom, amit pár napja kaptam meg és már nevet is adtam neki
nagyon büszke vagyok magamra, tudom a kis kece lányomat
2014. október 18. 20:41
#365
Egy gitárom van,de valahogy komolyabban soha nem tudtam meg rajta zenélni....
2014. október 26. 21:25
#369
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
MIDI-billentyűzet (+a számítógép)
Valahol még van valami bazáros furulyám is van.
Valahol még van valami bazáros furulyám is van.
2014. november 24. 19:11
#371
Én 2 évig furulyáztam.
Tudok egy kevset zongorázniis.
Most klarinétoznitanulok.
Tudok egy kevset zongorázniis.
Most klarinétoznitanulok.
2014. december 24. 11:51
#373
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
Van egy műanyag gitárom, még gyerekkoromból de nagyon komoly volt azért, még mindig jó pedig anno szerettem rocksztároskodni vele.
Meg van furulyám is, még valahol Mezőkövesden vettük mert matyómintás.
Meg van triangulumom is, azt még oviból loptam.
2014. december 26. 18:32
#375
|
|
PöttömkeMiss Brightside |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.10.05. Hozzászólás: 5011 Csatolások: 14884 Azonosító: 161655 offline
|
Akusztikus-, és elektromos gitár + szintetizátor (ez utóbbi nem az enyém, de mégis Én játszom rajta a legtöbbet.) Mindannyiukat szinte naponta nyüstölöm, és tudok is játszani rajtuk.
2014. december 26. 19:12
#376
Egy szintetizátor, furulya, klarinét, meg még van játékgitárom, meg játékdobom.
2015. június 29. 12:54
#380
A klarinét, mert ezt tanultam négy évig. A zongora, mert könnyű rajta játszani. A hárfa, mert gyönyörű hangja van.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline
