Hangszerek
2010. július 23. 12:00
#42
|
|
Kikimuki14visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.30. Hozzászólás: 100 Csatolások: 76 Azonosító: 126109 offline
|
fuvola, zongora, furulya és 2 évig tanultam gitározni
2010. július 28. 21:34
#46
|
|
Bieber-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 693 Csatolások: 21 Azonosító: 131058 offline
|
szaxofon, zongora, furulya (alt-szoprán), harmónika( de csak egy kicsit)
2010. július 28. 21:50
#47
Én sajnos semmin. Kiskoromban kicsesztek velem a zeneiskolában (voltam olyan 4-5 éves és szekáltak hogy rondán írok kottát) ezért nem mentem zenetagozatosba.
Viszont lenne egy kérdésem a gitárosokhoz. Ha én tudom az akkordokat, tudom hogy mit kell, hol kell pengetni az adott dalhoz, akkor képes lehetek sok gyakorlás után eljátszani? A gitár nem akadály, mert hangszerekből fel vagyunk szerelve: van vagy hatféle furulya, hegedű, pianínó, és ki tudja még mi. Van egy jó öreg működöképes gitár is.
szerk.: Ja és még valami. Kb. mennyibe kerül egy kápó (capo)?
Viszont lenne egy kérdésem a gitárosokhoz. Ha én tudom az akkordokat, tudom hogy mit kell, hol kell pengetni az adott dalhoz, akkor képes lehetek sok gyakorlás után eljátszani? A gitár nem akadály, mert hangszerekből fel vagyunk szerelve: van vagy hatféle furulya, hegedű, pianínó, és ki tudja még mi. Van egy jó öreg működöképes gitár is.
szerk.: Ja és még valami. Kb. mennyibe kerül egy kápó (capo)?
2010. július 28. 23:08
#48
8évig zenetagozatos voltam azelőtt pedig zeneoviba jártam. Most 2 éve járok zenesuliba magánénekre és inkább ezzel foglalkozok de tudok zongorázni
2010. július 28. 23:10
#49
|
|
petra.xoxovisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 117 Csatolások: 30 Azonosító: 124371 offline
|
tudom, hogy gáz, de nem játszottam semmilyen hangszeren eddigi életemben. főként azért nem is érdekelt a zenei pálya mert nem éppen a legjobb hangom van...de hallgatni még szeretem ahogy haverjaim játszanak.
2010. augusztus 24. 10:40
#56
|
|
h_mirtillvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.28. Hozzászólás: 483 Csatolások: 37 Azonosító: 115824 offline
|
Haladó szinten gitározok, furulyázok és kezdő szinten zongoráztam, de az nem tetszett
♥♫Gitár♫♥
Tudok kottából játszani, de sosem értettem azt, amit 2.-tól szolfézsórán tanítottak, és még sosem akadtam meg miatta(:
Tudok kottából játszani, de sosem értettem azt, amit 2.-tól szolfézsórán tanítottak, és még sosem akadtam meg miatta(:
2010. augusztus 26. 22:15
#58
Csak furulyázni tudok, azt is csak azért, mert a suliban kötelező ezen játszani, emígy nem tudok semmi hangszeren játszani!
De ami azt illeti nem is akarok megtanulni hagszereken játszani!
Nekem az ilyesmi kicsit uncsi!
De ami azt illeti nem is akarok megtanulni hagszereken játszani!
Nekem az ilyesmi kicsit uncsi!
2010. augusztus 26. 22:17
#59
|
|
xXxVadKendeRxXxvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.07. Hozzászólás: 242 Csatolások: 7 Azonosító: 124484 offline
|
gitár furulya dob zongora orgina ja és szájharmónika
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:


