Cole and Dylan Sprouse
2010. július 15. 14:03
#2
|
|
DisneyFan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.17. Hozzászólás: 5299 Csatolások: 17709 Azonosító: 129416 offline
|
Kedvencek
1 felhasználónak tetszik:
Lisa Veronicas
2010. július 15. 18:55
#3
|
|
Lilla98♥Miley Ray Cyrus♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.24. Hozzászólás: 1900 Csatolások: 88 Azonosító: 125752 offline
|
Én nagyon nagyon tehetségesnek tartom Dylant mert remekül alakít elhiteti hogy a karakter valódi és szerintem helyes is
.Szerintem már nagyon kicsi korában is tehetséges volt.Nagyon bírom benne hogy mindig laza de viszont tudja hogy hol a határ és mikor kell abba hagyni a viccelődést és mikor kell lenni komolynak és felelősségteljesnek.Én nagyon nagyon bírom remélem nagy filmben is látom.
2010. augusztus 02. 00:55
#7
Nagyon szeretem ezt a sorozatot és a szereplőket is!
2010. augusztus 02. 12:42
#10
|
|
BrittanyNot a Queen, a Khaleesi™ |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.10.06. Hozzászólás: 12164 Csatolások: 27467 Azonosító: 73440 offline
|
Szeretném felhívni a figyelmet, hogy a SZTÁROK topicban nyitott témák, nem arra szolgálnak, hogy teletömjük őket képekkel.
(Főként mert a feltett képek többségében már amúgy is fent vannak HQ minőségben, a másik dolog pedig az, hogy amennyiben kis felbontású képeket akartok feltölteni, annak is megvan a helye az adott részen, csak fotósorozatra / rendezvényre bontva kell oda is feltenni a képeket, és nem össze - vissza)
Köszönöm a megértést!
(Főként mert a feltett képek többségében már amúgy is fent vannak HQ minőségben, a másik dolog pedig az, hogy amennyiben kis felbontású képeket akartok feltölteni, annak is megvan a helye az adott részen, csak fotósorozatra / rendezvényre bontva kell oda is feltenni a képeket, és nem össze - vissza)
Köszönöm a megértést!
2010. augusztus 02. 21:05
#12
|
|
Barta Adettavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.15. Hozzászólás: 226 Csatolások: 633 Azonosító: 129317 offline
|
Hát mit is mondjak..
Egy csomó őrültséget csinálnak a filmekben...!
Meg cukik is..!
Egy csomó őrültséget csinálnak a filmekben...!
Meg cukik is..!
2010. augusztus 24. 13:26
#15
Láttátok az Apafejet? Hú nem tom eldönteni h akkor cukibbak-e vagy most xD
2010. november 03. 16:17
#16
imádom őkett


2010. november 03. 16:21
#17
|
|
Lisa Veronicastjlc |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 2705 Csatolások: 448 Azonosító: 130604 offline
|
yes, yes,yes !! nekem is ők az elsők de főleg
DYLAN
<3
és persze a ZACK & Cody is !!( most már az /on the DECK is
)
és persze a ZACK & Cody is !!( most már az /on the DECK is
2010. december 31. 19:40
#19
én nagyon-nagyon bírom őket!! olyan tehetségesek már kiskoruk óta!!
imádom a suite life on deck-et
nagyon jól játszanak benne
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
