Én a legjobban a Varázslók a Waverly helyből-t szeretem.Azután a Hannah Montana-t,És a Sonny a sztárjelöltet.A meséket nem igazán csak,ha viccesek!:)De persze mindegyik film nagyon jó!
Ti melyiket szeretitek?
|
|
Bernadett |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 812 Csatolások: 11 Azonosító: 128044 offline
|
|
|
vikesz22visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.14. Hozzászólás: 456 Csatolások: 0 Azonosító: 129253 offline
|
|
Dolice9522 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.15. Hozzászólás: 810 Csatolások: 33 Azonosító: 125151 offline
|
|
|
Fanni00 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.03. Hozzászólás: 4116 Csatolások: 1483 Azonosító: 126355 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Bernadett
1 felhasználónak tetszik:
Kis_Hercegnő
|
|
Qiny |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 902 Csatolások: 338 Azonosító: 125906 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
average girl
|
|
K.Zsuzsikaa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.23. Hozzászólás: 2103 Csatolások: 391 Azonosító: 127884 offline
|
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
13 éves volt, amikor így döntött.