amit a legjobban utálok az a benne vagyok a bandában. az egy nagy hülyeség.
Disney Channel
2010. október 31. 11:02
#44
kedvencek:
hannah montana
Wizards Of Waverly Place
zac&cody
h2o
ezeket ritkán nézem:
sony a sztárjelőlt
jonas(L.A.)
a többit egyátalán nem nézem
hannah montana
Wizards Of Waverly Place
zac&cody
h2o
ezeket ritkán nézem:
sony a sztárjelőlt
jonas(L.A.)
a többit egyátalán nem nézem
2010. november 02. 11:48
#45
a hannah montanát a sonny,a sztárjelöltet kedvelem a legjobban. a legnagyobb kedvencem a phineas&ferb
amit nem szeretek az a varázslók a waverly helyről meg a benne vagyok a bandában ...
2010. november 02. 14:52
#46
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Nagyon ritkán nézem a Disney Channelt, de ha nézem akkor H2O, Sonny, HM, WOWP és itt kifulladt a dolog. Néha megnézek egy-egy filmet (Camp Rock, StarStruck.. stb.), de ennyi.
A régi Disney mesék sokkal jobbak voltak és még máig is jobbak, ez tény és való!
A régi Disney mesék sokkal jobbak voltak és még máig is jobbak, ez tény és való!
2010. november 02. 14:55
#48
|
|
juli és ancsi$€Ł€N@ F( )R€V€R™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.14. Hozzászólás: 851 Csatolások: 18 Azonosító: 131210 offline
|
az egész disney a kedvencem
1 felhasználónak tetszik:
Bernadett
2010. november 02. 14:56
#49
Idézet (WhiteAngel @ 2010.07.19. 19:07)
Varázslók a Waverly helyből,Sony a sztárjelölt,Zac and Cody. Elsősorban ezeket meg persze ha valami jó filmet leadnak azt is megnézem.
azt hiszem nálam is ez sorend
2010. november 02. 15:36
#50
Nekem a kedvenc sorozatom a Disney Channelen a Zack&Cody a fedélzeten ..
Viszont ami nagyon idegesítő tud lenni az a Matuka meséi, és a Benne vagyok a bandában.A többit mind szeetem, de legjobban az először említett Zack&Cody On Deck -et szeretem
1 felhasználónak tetszik:
Bernadett
2010. november 02. 15:40
#51
Mit is mondjak... A kedvenc sztárom egy úgymond 'Disney sztár'. Ezért nem is bántom, se semmi. Engem az idegesít, hogy a mai gyerekek nem a Hamupipőkét, a Szépség és a Szörnyeteget vagy a Hófehérkét ismerik, hanem Háni Montánit. Szerintem Walt Disney forog a sírjában...
1 felhasználónak tetszik:
Vikici
2010. november 06. 10:00
#53
|
|
agivagyokgossip girl maniac |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.09.27. Hozzászólás: 1581 Csatolások: 705 Azonosító: 108674 offline
|
Egyik kedvenc csatornám :$
Szinte mindent szeretek,de a H2O (
) a kedvenc,meg a Hanna Montana : D
amit meg nembirok elviselni,ez a tündérkeresztszülés hülyeség
ja meg a kicsiknek való interaktiv mesék..
a többi jöhet
Szinte mindent szeretek,de a H2O (
amit meg nembirok elviselni,ez a tündérkeresztszülés hülyeség
ja meg a kicsiknek való interaktiv mesék..
a többi jöhet
2010. november 08. 19:19
#55
A nagy kedvencem a Jonas!!
A Hannah Montanát is szeretem, de csak a sorozatot, Mileyt nem bírom. Szeretem még a Sonny with a change-et is, barom a szereplőket!!!
A Wizard of Waverly place-t is szoktam nézni, amikor nézem!!!
Hát, kb. ennyi
1 felhasználónak tetszik:
Bernadett
2010. december 24. 11:00
#57
|
|
Cynthi JB forever |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.21. Hozzászólás: 504 Csatolások: 67 Azonosító: 129684 offline
|
Kedvencem a The Suite Life On Deck
annyira jó fejek benne a szereplők
:D:D
1 felhasználónak tetszik:
Bernadett
2010. december 24. 11:07
#58
wizard of wevarly place ezt imádom selena miatt
meg még sok mindent
meg még sok mindent
2011. január 02. 14:09
#59
|
|
cseszt |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.12.18. Hozzászólás: 735 Csatolások: 452 Azonosító: 79973 offline
|
Idézet (vd1996 @ 2010.12.24. 11:07)
wizard of wevarly place ezt imádom selena miatt
meg még sok mindent
meg még sok mindent
1. Sonny a sztárjelölt
2. Varázslók a Waverly helyről
3. Hannah Montana
4. Benne vagyok a bandában
5. Zack és Cody élete
6. Zack és Cody a fedélzeten
1 felhasználónak tetszik:
Bernadett
2011. január 02. 14:19
#60
sorozat(TOP 3)
1.sonny with a chance(swac)
2.Wizard of waverly place(wowp)
3.Zack and cody a fedélzeten
Filmek(Top 3)
1.Startruck vs. Camp rock trilogy(nem tudok dönteni)
2.16 wishes
3.Wizard of waverly place the move
Ez az én top 3-as listám!
1.sonny with a chance(swac)
2.Wizard of waverly place(wowp)
3.Zack and cody a fedélzeten
Filmek(Top 3)
1.Startruck vs. Camp rock trilogy(nem tudok dönteni)
2.16 wishes
3.Wizard of waverly place the move
Ez az én top 3-as listám!
1 felhasználónak tetszik:
Bernadett
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
