Starity

Alonso nyerte a Német Nagydíjat

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 26. 00:11 #1
tigris310
tigris310
visszatérő vendég
 
StátuszA partir de hoy, todo será diferente.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.11.
Hozzászólás: 469
Csatolások: 4
Azonosító: 49151
Offline offline
Ma volt a Német Nagydíj, amin Alonso a 2. helyről rajtolhatott. Míg az 1. rajthelyről a német Sebastian Vettel indult. De mihelyt elindultak változott az állás.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. július 26. 00:13 #2
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Nekem ez egy nagyon fájdalmas futam volt, erről ennyit. mellow.gif
2010. július 26. 00:20 #3
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136407
Azonosító: 67913
Offline offline
Sajnos. Pedig Massa sokkal jobb volt, de hát a nagy főnök közbeszólt.
Az a gáz, hogy a csapatok önös érdeke előbbre való a versenyszellemtől, a sportszellemtől, és a szurkolók szórakozásától. Pedig a csapaton belüli csata mindig különlegesebb, elég csak a török RedBullok és McLarenek küzdelmeire gondolni. Az király volt, ez, amit ma csinált a Ferrari, ezt nem is tudom minek nevezzem... Bunkóság. Napra pontosan egy éve történt Felipe balesete és nem hagyták, hogy megnyerje.

Sajnálom Massat, mert nehéz hónapok (és talán évek is várnak rá), idén itt már kimondták a csapatsorrendet, és ez fog játszani a következő futamokon is, ha Ferrari 1-2 lesz Massaval az elején, ha meg Alonso vb lesz, akkor jövőre meg azért, mert az Alonso 3x vb.
3 felhasználónak tetszik: Fuller, Vivian Osmer, teki-96
2010. július 26. 00:45 #4
- törölt felhasználó -    
A Forma1 úgy látszik mostanában egy ilyen játék, hogy ki áll közelebb a vb-címhez. Persze, ezt meglehet érteni, de azért már szinte szánalmas, hogy felállítják a csapat sorrendet. Massa igaz, most nem kellett küzdenie az első helyért, mert a két másik jó madár el volt egymással, de aztán... A nap legnagyobb vesztese Massa, ezt ki lehet jelenteni, ő volt a legcsalódottam, és ez érthető is, de ezt már eljátszották asszem tavaly Kimivel is... szóval előbb-utóbb ez is elér mindenkit, mint ahogy a csapatbeli rivarizálások, kíváncsi vagyok azért, hogy a McLarennél mikor fordul ennyire komolyra.
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. július 26. 00:55 #5
tigris310
tigris310
visszatérő vendég
 
StátuszA partir de hoy, todo será diferente.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.11.
Hozzászólás: 469
Csatolások: 4
Azonosító: 49151
Offline offline
én írtam a cikket és én is nagyon sajnálom massát igaz nem vok massa drukkeer de ez akk is szeétség volt
2010. július 26. 07:11 #6
- törölt felhasználó -    
Massának kellett volna győzni. Attól még hogy Alonsot elengedték, már ő sem lesz világbajnok. Massa megérdemelte volna. Úgy mondom ezt, hogy én Alonso-fan vagyok.
2010. július 26. 07:46 #7
- törölt felhasználó -    
Egyre undorítóbb hogy ennyire nyíltan kezd minden a pénzről szólni!
2010. július 26. 08:29 #8
- törölt felhasználó -    
massa a 2. és nekem ő a kedvencem de azért alonso első helyének is örülök:)
2010. július 26. 08:30 #9
B.Bess
B.Bess
Los Angeles
 
StátuszJust Leave me alone... I know what I'm doing!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2454
Csatolások: 0
Azonosító: 131871
Offline offline
nem is volt annyira gorsabb Alonso mint Massa!!!!!!! szerinte Alonso nem érdemelte meg az első helyet mert Massa sokkal jobban rajtolt.
Alonsonak meg nincs egy hűdenagy esélye a VB címre....csak akkor hogy ha akik előtte álnak a pontversenybe ezután sose szereznek pontot...
akkora b*rmok :@
2010. július 26. 09:24 #10
- törölt felhasználó -    
Én nem vagyok nagy Massa fan , de most nagyon megsajnáltam.Megláttam Alonsot amikor feláll a dobogó legfelső fokára, le tudtam volna ütni. Szegény Massa, ez baromira nagy bunkóság volt. Remélem a Mclarennél nem lesz ilyen :
2010. július 26. 09:38 #11
wircs
wircs
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.13.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 17
Azonosító: 122664
Offline offline
háát.. azért nagyon nem érdemeelte meg az 1. helyet ez a lófejűű !!! -.-"

Hajráááá Hamilton (Y)(Y) ( L )
2010. július 26. 09:45 #12
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Idézet (wircs @ 2010.07.26. 09:38)
háát.. azért nagyon nem érdemeelte meg az 1. helyet ez a lófejűű !!! -.-"

Hajráááá Hamilton (Y)(Y) ( L )


Ez nem az a hely, ahol lelófejűzzük egymás kedvenceit. Hiszen gondolom Te sem szeretnéd ha hasonló jelzőket mondana valaki mondjuk Hamiltonra...
A jövőben kérlek ennek megfelelően kommentelj!

(Felhasználói magatartás - Starity.hu)
2010. július 26. 09:48 #13
papandi
papandi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 123364
Offline offline
szerintem sem érdemelte meg alonso az első helyet ez nagy bunkóság volt a ferrálinál
2010. július 26. 09:54 #14
Sysi
Sysi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 562
Azonosító: 125910
Offline offline
Felháborító, nagyon is kellett volna Massának az a gyözelem... és meg is érdemelte volna....ha Alonso meg gyorsabb akkor meg előzze meg ...
2010. július 26. 09:58 #15
- törölt felhasználó -    
1 éve Massa majdnem meghalt ezzel most visszatérhetett volna és most így elveszik tőle a győzelmet. reklamalo.gif Ha mindenáron azt akarták, hogy Alonso győzzön és, hogy vb lehessen, akkor miért nem előzte meg úgy, ahogy egy világbajnokhoz illik.
1 felhasználónak tetszik: Boscorelli
2010. július 26. 10:00 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2010.07.26. 00:20)
Sajnos. Pedig Massa sokkal jobb volt, de hát a nagy főnök közbeszólt.
Az a gáz, hogy a csapatok önös érdeke előbbre való a versenyszellemtől, a sportszellemtől, és a szurkolók szórakozásától. Pedig a csapaton belüli csata mindig különlegesebb, elég csak a török RedBullok és McLarenek küzdelmeire gondolni. Az király volt, ez, amit ma csinált a Ferrari, ezt nem is tudom minek nevezzem... Bunkóság. Napra pontosan egy éve történt Felipe balesete és nem hagyták, hogy megnyerje.

Sajnálom Massat, mert nehéz hónapok (és talán évek is várnak rá), idén itt már kimondták a csapatsorrendet, és ez fog játszani a következő futamokon is, ha Ferrari 1-2 lesz Massaval az elején, ha meg Alonso vb lesz, akkor jövőre meg azért, mert az Alonso 3x vb.


Egyetértek!
Ha én lettem volna Massa helyében,nem engedtem volna előre. dry.gif
2010. július 26. 10:02 #17
- törölt felhasználó -    
+ egyáltalán nem érdemelte meg az 1. helyet!!
Massa-na ő megérdemelte volna!:@
2010. július 26. 10:29 #18
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
Ez nem semmi futam volt. A Ferrarit is meg lehet érteni, hisz' "életben kellett tartani" Alonso esélyeit a VB-címre, de nem így kellett volna kivitelezni a pozícióváltást. Nagyon szánalmasan és nevetségesen oldották meg. Az biztos, hogy Massának is jól jött volna a győzelem, a siralmas 1 év után, de végülis ez egy csapat, és néha áldozatokat kell hozni - ezt Massa is tudja. Úgy tűnik, hogy már itt is felállították a sorrendet, úgy mint a Red Bullnál is. (Remélem a McLarennél ilyen nem lesz.) Itt már sajnos minden a pénzről szól. (Mi az a 100 ezer dollár a Ferrarinak? - semmi.) A McLarennél szerintem ilyen soha nem lesz - legalábbis remélem -, mert mind a ketten ugyanolyan közel vannak a VB-címhez, és engedik őket "szabadon csatázni" egymással.
2010. július 26. 11:00 #19
jennis
jennis
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 131793
Offline offline
tecett averseny.bár kár h Vettel nem az első lett.: /
2010. július 26. 11:03 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Viktoriiaa @ 2010.07.26. 10:29)
Ez nem semmi futam volt. A Ferrarit is meg lehet érteni, hisz' "életben kellett tartani" Alonso esélyeit a VB-címre, de nem így kellett volna kivitelezni a pozícióváltást. Nagyon szánalmasan és nevetségesen oldották meg. Az biztos, hogy Massának is jól jött volna a győzelem, a siralmas 1 év után, de végülis ez egy csapat, és néha áldozatokat kell hozni - ezt Massa is tudja. Úgy tűnik, hogy már itt is felállították a sorrendet, úgy mint a Red Bullnál is. (Remélem a McLarennél ilyen nem lesz.) Itt már sajnos minden a pénzről szól. (Mi az a 100 ezer dollár a Ferrarinak? - semmi.) A McLarennél szerintem ilyen soha nem lesz - legalábbis remélem -, mert mind a ketten ugyanolyan közel vannak a VB-címhez, és engedik őket "szabadon csatázni" egymással.

Alonso már úgyse lesz világbajnok ebben az évben. Nem kellett volna elengedni.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok