Egy héttel a Magyar Nagydíj előtt ismét áll a bál a Forma 1-ben. A vasárnapi futamot követően mindenki a Massa-Alonso féle elengedésről-előzésről beszél. A csapatot megbüntették, de vajon kihatással van ez a botrány a pilóták és a csapat közti kapcsolatra?
A teljes cikkhez kattints ide!
Újabb botrány a Forma 1-ben
2010. július 26. 17:34
#1
2010. július 26. 17:36
#2
Jobb lett volna ha hagyják hogy Massa legyen az első, Alonsót nem kedvelem
2010. július 26. 17:42
#3
|
|
erdeikristof94visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.21. Hozzászólás: 157 Csatolások: 0 Azonosító: 127767 offline
|
hat ez nem volt szep a ferrarritol.nem kellett volna igy elbanniuk massatol.de bizonyos ertelemben igy kellett tenni.a csapat erdeket kellett nezni.es massanak mar amugy sem lett volna ertelme a vb megnyeresere.pedig mar megerdemelne.
2010. július 26. 17:52
#4
|
|
jacksonrathbone |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.04. Hozzászólás: 501 Csatolások: 17 Azonosító: 124222 offline
|
Számomra Massa nyert
Ö a legjobb pilóta
2010. július 26. 17:54
#5
Arról sokan megfeledkeztek, hogy ezt már eljátszották Kimi-Massa párossal is, igaz fordítva is, de azért Massát sem kell annyira sajnálni, bár igaz, hogy megérdemelte volna, viszon az is meglehet, h Massa tényleg szándékosan engedte el Alonso-t, de azért szerintem az, hogy "Alonso gyorsabb nálad" nekem akkor is elég egyértelműnek tűnik, bár mindenki úgy veszi, ahogy akarja.
2010. július 26. 18:01
#7
az én szemeben Massa az igazi győztese a futamnak és pont
2010. július 26. 18:36
#9
Akkor is Massa-nak kellett volna győznie. És szerintem Felipe nem önszámtából engedte el Alonsot, mert az utasítás után engedte csak el. Pedig előtte is elengedhette volna Alonsot. Én sem szeretem Alonsot. De azért szép az , hogy Massa hogy próbálja védeni a csapatot.
1 felhasználónak tetszik:
Vivian Osmer
2010. július 26. 18:53
#10
|
|
Cheryl Cole fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.15. Hozzászólás: 1128 Csatolások: 522 Azonosító: 129312 offline
|
hát igen a csapat az első...
2010. július 26. 20:04
#17
|
|
NecrosCara is my Mistress |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.01.16. Hozzászólás: 8558 Csatolások: 17675 Azonosító: 12106 offline
|
Szerintem meg nem kéne problémázni a csapatutasítással. Alonso-nak nagyobb esélye van, hogy felzárkózzon a többiekre, ésszerű, hogy erre kérték Massa-t. Mondom ezt úgy, hogy nem kedvelem a spanyolt.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline


