Starity

Adiós Guti, adiós Raúl

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 27. 20:16 #1
Evelyne
Evelyne
új tag
 
StátuszSpanyolország világbajnok(L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 129532
Offline offline
A két legenda, a Real Madrid két hihetetlen tagja most távozik a spanyol klubból.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. július 27. 20:20 #2
Amymya15
Amymya15
We ♥ John's 1.25
 
StátuszBread Section
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.26.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 32
Azonosító: 118559
Offline offline
Guti-t nem szeretem , Raúl-t sajnálom , hogy elmegy sad.gif
2010. július 27. 20:39 #3
- törölt felhasználó -    
Nem Raúl Albiol megy el, hanem Raúl.
Néhány dolog amivel észrevehetted volna a hibát.
1.Raúl csatár, Albiol pedig védő.
2.Raúl már több mint 15 éve van (volt) a Realnál, Albiol csak tavaly igazolt oda.
3.Albiol 25 éves Raúl ma 33, miért küldenék el Albiolt ilyen fiatalon?
stb. stb.
Nem akarlak ezzel semmiképp megbántani, de ha cikket írsz előbb tájékozódj jobban. Én Valencia szurkoló vagyok, de azért tisztában vagyok más csapatok játékosaival, legalább az ilyen nagy nevekkel. Raúlnak annyi köze van a Raúl Albiolhoz mint a Real Madridnak a Fradihoz. Ez nem azt mutatja, hogy te valóban ismernéd a spanyol focit és a focistákat. Olyan divatdrukker jellegű.
Remélem tévedek.
1 felhasználónak tetszik: ventura
2010. július 27. 22:05 #4
Dóríthá
Dóríthá
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.29.
Hozzászólás: 734
Csatolások: 22
Azonosító: 130234
Offline offline
Nem vagyok Real szurker, de ők ikonok voltak sad.gif Sok sikert nekik a továbbiakban smileeee.gif
Ja és a cikkben nem Raúl Albiolról van szó, hanem Raúl Gonzalezről
2010. július 27. 22:47 #5
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Gutiról tudtam de hogy Raúl González is elmenjen...ne már sad.gif
2010. július 27. 22:59 #6
Evelyne
Evelyne
új tag
 
StátuszSpanyolország világbajnok(L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 129532
Offline offline
@Miah008 : Köszi, hogy figyelmeztettél meg minden...de tudod nekem ez az első próbálkozásom, és nem olyan régóta 'ástam' bele magam a foci világába, meg nem olyan régen kezdtem érdeklődni ezek iránt a dolgok iránt.Kicsit talán nyers volt úgy érzem a megfogalmazásod, de pár dolog amivel észrevehetted volna azt hogy rosszul fog esni:
1.Biztos te is voltál már kezdő ezen az oldalon, ezért biztos tudod, hogy nem olyan jó dolog ha ennyire kritizálnak.
2.Igazából nem vettem nagyon magamra ezt, köszönöm hogy szóltál, és FELVILÁGOSÍTOTTÁL, mert te ezek szerint biztosan jobban tudsz dolgokat ( és ezt teljesen komolyan mondom).
Én sem akarlak ezzel semmiképp sem megbántani, csak szerintem nagyon nyers voltál - persze lehet ezt csak én érzem így, legalábbis én nem így fejeztem volna ki magamat, ha a te helyedben lettem volna. Amíg olvastam a hozzászólásodat, úgy éreztem hogy egy kicsit talán meg szeretnél bántani, vagy legalább is ''''''''''''''felvágni'''''''''' a tudásoddal, a tájékozottságoddal.Talán te pont olyan jellegű tag vagy, akinek ilyen természete van, és sok ilyen hozzászólást ír...
Remélem tévedek.
2010. július 27. 23:10 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Evelyne @ 2010.07.27. 22:59)
@Miah008 : Köszi, hogy figyelmeztettél meg minden...de tudod nekem ez az első próbálkozásom, és nem olyan régóta 'ástam' bele magam a foci világába, meg nem olyan régen kezdtem érdeklődni ezek iránt a dolgok iránt.Kicsit talán nyers volt úgy érzem a megfogalmazásod, de pár dolog amivel észrevehetted volna azt hogy rosszul fog esni:
1.Biztos te is voltál már kezdő ezen az oldalon, ezért biztos tudod, hogy nem olyan jó dolog ha ennyire kritizálnak.
2.Igazából nem vettem nagyon magamra ezt, köszönöm hogy szóltál, és FELVILÁGOSÍTOTTÁL, mert te ezek szerint biztosan jobban tudsz dolgokat ( és ezt teljesen komolyan mondom).
Én sem akarlak ezzel semmiképp sem megbántani, csak szerintem nagyon nyers voltál - persze lehet ezt csak én érzem így, legalábbis én nem így fejeztem volna ki magamat, ha a te helyedben lettem volna. Amíg olvastam a hozzászólásodat, úgy éreztem hogy egy kicsit talán meg szeretnél bántani, vagy legalább is ''felvágni'' a tudásoddal, a tájékozottságoddal.Talán te pont olyan jellegű tag vagy, akinek ilyen természete van, és sok ilyen hozzászólást ír...
Remélem tévedek.



Nem azért írtam, hogy megbántsalak, csak sok olyan tag van a fórumon akik hirtelen most lettek spanyol szurkolók. Semmit nem tudtak a válogatottról eddig és most hirtelen megláttak egy jóképű focistát, ezért elkezdtek nekik szurkolni. Lehet, hogy minden dühömet rajtad vezettem le, akkor bocsi, tényleg nem bántásként akartam írni. Abban viszont biztos vagyok, hogy sok olyan személy van a fórumon akik azt sem tudják mi volt 2008-ban és abban is, hogy ha a spanyolok nem úgy szerepelnek 2012-ben mint most, akkor egy jelentős része ezeknek a személyeknek hirtelen másnak fog szurkolni.
De szerintem te nem ilyen leszel.
A cikk pedig alapjában jó, szépen fogalmaztál, látom hogy te most kezdted és mikor írtad izgultál, hogy vajon milyen lesz az első cikked.
Mikor én írtam az elsőt én is féltem, hogy vajon a többiek mit fognak hozzá szólni.
Még egyszer bocsi, hogy ennyire kiakadtam, de ez a feszültség már másfél hónapja gyűlt bennem, nem ellened irányult.
2010. július 28. 11:05 #8
erdeikristof94
erdeikristof94
visszatérő vendég
 
StátuszBarát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.21.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 127767
Offline offline
a Real se a régi már.már nincs olyan jó teljesitményük mint régen.Ronaldo se sokat mutatott még nálluk...
2010. július 28. 11:09 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (Evelyne @ 2010.07.27. 20:16)
A két legenda, a Real Madrid két hihetetlen tagja most távozik a spanyol klubból.
A teljes cikkhez kattints ide!


Mindenesetre gratulálok neked, mert a címet és a neveket is hibátlanul írtad le. Úgy látom, kezd javulni a helyzet, végre nem csak én figyelek oda a külföldi nevek helyesírására. beer.gif
2010. július 28. 14:07 #10
kata0210
kata0210
EspanaGirl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.24.
Hozzászólás: 1495
Csatolások: 65
Azonosító: 58962
Offline offline
Én Gutit sajnálom hogy elmegy :S
2010. július 28. 14:27 #11
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
:'( :'( hiányozni fognak, nagyon nagyon. :'( megalapozták az egész madridot.
2010. július 28. 16:23 #12
- törölt felhasználó -    
énis gutit sajnálom hogy elmegy mert egyrészt nagyon tehetséges másrészt anyám kedvenc focistája smileeee.gif
2010. augusztus 01. 12:39 #13
Edwety
Edwety
új tag
 
Státuszéppen Rá gondolok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.26.
Hozzászólás: 99
Csatolások: 65
Azonosító: 125896
Offline offline
Csak az a kis bibi, hogy Raúl González Blancó búcsúzik!!! sad.gif Egyébként Adiós!!! Raúl nélkül már nem lesznek az igazi Blancók!!! Hiába, ők a Király Gárdához tartoznak!!! smileeee.gif
2010. augusztus 01. 16:01 #14
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Ez nagyon szép cikk volt... köszönöm!
2010. augusztus 01. 16:59 #15
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Barca a király!
2010. október 24. 16:37 #16
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
"a szívük legmélyén ők mindig is a Real Madrid játékosai lesznek."
Ez annyira szép volt. smileeee.gif
És igaz.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok