Katy Perry nagyon jó alkatú és szép modell. Ám az énekesnő hiába tesz meg mindent, a fotósok szerint Katy nem elég vékony. Vajon csak ők akarják túl vékonnyá tenni?
A teljes cikkhez kattints ide!
Katy nem elég vékony?
2010. augusztus 06. 17:33
#4
|
|
WarVampireúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.04. Hozzászólás: 41 Csatolások: 0 Azonosító: 132587 offline
|
szerintem is
2010. augusztus 06. 17:36
#7
|
|
adorebubble |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 763 Csatolások: 3488 Azonosító: 123989 offline
|
hihetetlen, hogy ezek a fotósok olyan valakit akarnak sovánnyá tenni, mint Katy, akinek istennői alakja van! ez szörnyű, akkor nekik már az aki, mondjuk ilyen magas és 60 kiló már kövér?!
2010. augusztus 06. 17:39
#9
Hát szerintem Katy az egyik leggyönyörűbb nő a világon. Teljesen rendben van a testsúlya, legalább nem egy újabb anorexiás pics@. Katz úgy jó ahogy van!
2010. augusztus 06. 17:40
#10
nekem eddig se volt semmi bajom az alakjával
Ezek a fotósok egy anorexiás depis csajt akarnak fényképezni?
2010. augusztus 06. 17:41
#13
|
|
ConfigKTvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.03.18. Hozzászólás: 257 Csatolások: 610 Azonosító: 55203 offline
|
Valóban nem egy Irina Sheik, vagy Alessandra Ambrosio, de pont ezért jó/tetszik nekem!
Valószínű azért mondhatják neki, mert nem az a "feszes" vékony, mint a fent említettek...
2010. augusztus 06. 17:42
#14
|
|
csengike |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.20. Hozzászólás: 703 Csatolások: 1 Azonosító: 123258 offline
|
hat ezek a fotosok "hulyek"(mar bocsanat) mi a bajuk Katy alakjaval....nagyon szep es csinos no....ne akarjak ot meg jobban vekonyitani....o igy jo ahogy van....szerintem is nagyon csinos
2010. augusztus 06. 17:47
#16
|
|
Gajcsi♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.09.18. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 74226 Azonosító: 39575 offline
|
Katynak nagyon jó alakja van. Azért mert nem 40 kiló?! Éééés? Hogy nézne ki olyan vékonyan?
Jól néz ki, és ennyi. Ha a fotósoknak nem tetszik? Azok tehetnek egy szívességet. Fotózzák a 40 kilós topmodelleket.
Örülnék, ha ilyen alakom volna, mint Katynek.
Örülnék, ha ilyen alakom volna, mint Katynek.
2010. augusztus 06. 17:54
#18
Mit kell ebből ügyet csinálni? Manapság csak az jó, akinek kilátszódnak a csontjai és az erei ..
2010. augusztus 06. 17:57
#19
|
|
HannahmileyBritney Spears Mania!!! |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.07. Hozzászólás: 1414 Csatolások: 233 Azonosító: 128944 offline
|
Azt akarják, hogy csontvékony legyen??? Ha csontvékony, akk azért szólják meg! Nem kell elítélni ez miatt egy embert sem! A belső szépség a lényeg!
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:





