Katy nem elég vékony?
2010. augusztus 07. 09:21
#63
|
|
Fireprincessvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.20. Hozzászólás: 177 Csatolások: 14 Azonosító: 129570 offline
|
Nem tudom ,mi a bajuk vele. Pedig szerintem csinos és nagyon is jó alakja van.
2010. augusztus 07. 13:52
#68
|
|
Adriannaღ music lover ღ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.17. Hozzászólás: 1582 Csatolások: 5393 Azonosító: 63884 offline
|
Szerintem abszolút nincs semmi baj az alakjával meg a megjelenésével, szóval had ne mondjam hova küldeném a fotósokat!
Valami eszméletlen, hogy mennyire szép Katy és belőle is csak egy csontvázat csinálnának!
2010. augusztus 07. 15:29
#69
|
|
Rekahhhяεçкłεѕѕ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 2997 Csatolások: 15 Azonosító: 124407 offline
|
végre egy sztár aki nem egy csontvékony és mégis szép. mit kell ezen változtatni? jó alakja van és szép az arca...ennyi. hülye fotósok
1 felhasználónak tetszik:
heartless
2010. augusztus 08. 11:37
#72
|
|
PandaAlexXaεїз..εїз |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.28. Hozzászólás: 1919 Csatolások: 0 Azonosító: 125973 offline
|
szerintem pont jó az alakja.(:
2010. augusztus 08. 14:59
#74
|
|
armaniprincessvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.19. Hozzászólás: 112 Csatolások: 0 Azonosító: 131532 offline
|
szerintem szuper alakja van...
2010. augusztus 08. 16:23
#75
|
logar.petra |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.06.13. Hozzászólás: 1297 Csatolások: 0 Azonosító: 129200 offline
|
hülyeség
2010. augusztus 09. 12:45
#77
|
|
delena3cuidado con el ángel♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.03. Hozzászólás: 1385 Csatolások: 372 Azonosító: 124110 offline
|
na és akkor mi van? a lényeg, hogy jó a hangja, sok rajongója van és kész. abba már csak ne szóljanak bele, hogy hogy néz ki! de egyébként Katy nem kövér, éppen csak átlagos.
2010. augusztus 12. 15:39
#80
|
|
Zsuviii |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.24. Hozzászólás: 1386 Csatolások: 51 Azonosító: 110782 offline
|
Fúúú:Ekkora marhaságot..Egy anorexiás kezet kellett berakniuk.Idióták.Szerintem meg nagyonis jó az alakja.Pont hogy sokkal szebb egy csaj, ha nem "elöl deszka, hátul léc"...Vagy tévedek?
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


