A magyar versenyzők porig álázták Európa többi versenyzőjét, mert kiválló eredményeket értek el. Kijelenthetjük, hogy remekelt a magyar csapat a budapesti úszó EB-n!
A teljes cikkhez kattints ide!
Magyar sikerek az úszó EB-n
2010. augusztus 15. 20:50
#1
|
|
xxangi20xx☆StarDust☆ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 1890 Csatolások: 247 Azonosító: 124044 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
ventura
2010. augusztus 15. 21:02
#4
|
|
jennymiley00 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 518 Csatolások: 102 Azonosító: 129374 offline
|
2010. augusztus 15. 21:06
#5
|
.Fan.ni.^^butterscotch. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.03.21. Hozzászólás: 1038 Csatolások: 938 Azonosító: 90885 offline
|
Örülök, hogy Budapesten rendezték meg. Kár, hogy nem lehettem ott, de majd legközelebb.
Gratulálok mindenkinek!
Gratulálok mindenkinek!
2010. augusztus 15. 21:09
#6
|
|
minamartinvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.01. Hozzászólás: 483 Csatolások: 177 Azonosító: 113676 offline
|
Jakabos Zsuzsa oda járt edzeni ahova jártam suliba. Az ANK-ba.
2010. augusztus 15. 21:23
#8
mindenki aztmondja,h a amgyarok szarok,meg h bénák,semmit sem tudnak
de ez nem így van!
ezek angyon szép teljesítmények
HAJRÁ MAGYAROK!!!♥♥♥
de ez nem így van!
ezek angyon szép teljesítmények
HAJRÁ MAGYAROK!!!♥♥♥
2010. augusztus 15. 21:42
#11
|
|
Cheryl Cole fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.15. Hozzászólás: 1128 Csatolások: 522 Azonosító: 129312 offline
|
hát nagyon jók vagyunk, lehet, hogy semmi másban de sportban biztosan nagyok vagyunk
2010. augusztus 15. 21:43
#12
|
|
lolypopp♥MyDream.. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 957 Csatolások: 25 Azonosító: 123490 offline
|
Igyekeztem minden versenyszámot végignézni egy két kivétellel azért sikerült. Sajnos csak ezt az utolsó mai napot hagytam ki teljesen.
Szerintem nagyon szépen szerepeltek a magyarok. Gratula
Szerintem nagyon szépen szerepeltek a magyarok. Gratula
2010. augusztus 15. 21:57
#13
|
|
agicaa9412Hope and Love ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.04. Hozzászólás: 1664 Csatolások: 5360 Azonosító: 132611 offline
|
végig kísértem az egész úszó eb-t és azt mondom, hogy ilyenkor büszke vagyok arra hogy magyar vagyok =)
2010. augusztus 15. 22:45
#15
|
|
Strawberryvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.19. Hozzászólás: 227 Csatolások: 207 Azonosító: 129539 offline
|
Szép volt Laci,Dani,Katka és a többiek! Nagyon jó volt : ) Kár,hogy vége...
2010. augusztus 15. 23:41
#16
Jók vagyunk szééép volt! Végre valami amiben a magyarok is jókmár elnézést.... :S
2010. augusztus 16. 10:00
#20
|
|
jonasgirl1994új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.10.08. Hozzászólás: 57 Csatolások: 0 Azonosító: 109659 offline
|
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Tom Holland megerősítette, hogy megvolt az esküvő Zendayával?
Tom Holland megerősítette, hogy megvolt az esküvő Zendayával?
Új interjút adott a színész.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline




