Edward Vs. Damon
2010. augusztus 30. 10:32
#321
|
|
Zsanett.ZsüliettBritney Spears addict* |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.03. Hozzászólás: 5274 Csatolások: 263 Azonosító: 130471 offline
|
Még jó,hogy Ian.!
2010. augusztus 31. 12:43
#323
|
|
rekatuzsonúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.08. Hozzászólás: 51 Csatolások: 98 Azonosító: 111824 offline
|
Egyértelmű Damon..
2010. szeptember 06. 12:05
#324
|
|
fanobipe23visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.15. Hozzászólás: 234 Csatolások: 2 Azonosító: 133254 offline
|
hááát nem is tudommm....
2010. szeptember 06. 12:07
#325
|
|
Eszty Morgan♥Team Nikolas♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.23. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 47 Azonosító: 133717 offline
|
Ian jobb, egyértelmű! Mert ő nem az a tipikus "de imádom a szüzeket" típusú. Sőt.. még ha Stefannal kellett volna megküzdenie Edwardnak, akkor is veszített volna. Mert még Stefanban is van némi gonosz.
2010. szeptember 06. 16:37
#329
|
|
Eszty Morgan♥Team Nikolas♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.23. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 47 Azonosító: 133717 offline
|
Idézet (Cascadaa @ 2010.09.06. 16:34)
Hát úgylátszik Ian nyer. De ezen a képen talán télleg jobban néz ki mint Pattinnson 
Nem csak ezen, az összesen!
2010. szeptember 06. 19:50
#331
Ian Forever!! ez nem volt kérdés h ő nyeri meg!! ♥♥
2010. szeptember 06. 19:50
#332
Ian Forever!! ez nem volt kérdés h ő nyeri meg!! ♥♥
2010. szeptember 06. 19:50
#333
Ian Forever!! ez nem volt kérdés h ő nyeri meg!! ♥♥
2010. szeptember 06. 19:50
#334
Ian Forever!! ez nem volt kérdés h ő nyeri meg!! ♥♥
2010. szeptember 08. 14:07
#335
|
|
ichbinkrisztaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.24. Hozzászólás: 35 Csatolások: 0 Azonosító: 129899 offline
|
az tuti, hogy Ian, de akár Ian, akár Rob én vámpírmániás vagyok <33 és imádom mind kettőjüket, mert mikor Ian még nem volt akkor ott volt Rob, szóval ja
. én mindkettőjüket imádom <33
2010. szeptember 08. 14:09
#336
|
|
Eszty Morgan♥Team Nikolas♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.23. Hozzászólás: 1133 Csatolások: 47 Azonosító: 133717 offline
|
Idézet (ichbinkriszta @ 2010.09.08. 14:07)
az tuti, hogy Ian, de akár Ian, akár Rob én vámpírmániás vagyok <33 és imádom mind kettőjüket, mert mikor Ian még nem volt akkor ott volt Rob, szóval ja
. én mindkettőjüket imádom <33
Én csak Damont vinném
2010. szeptember 09. 17:52
#338
|
|
Rékakroki72these are the badlands |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.08. Hozzászólás: 3905 Csatolások: 326 Azonosító: 124542 offline
|
nekem akkor is szimpatikusabb Edward.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
Millie Bobby Brown a Stranger Things befejezése után folyamatosan kereste a volt kollégáit - kiderült, mitől rettegett
10 évet töltött a sorozattal.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


