OFFTopic III
2010. augusztus 18. 21:17
#242
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.08.18. 21:14)
ugye
pont összeillenék Iannel ő is olyan rendibendi 
Ian naon rendibendi!
1 felhasználónak tetszik:
ReBecca
2010. augusztus 18. 21:18
#243
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.08.18. 21:16)
50/50 az állás
Edward és Damon
Damon sokkal jobb!
2010. augusztus 18. 21:19
#244
Idézet (Borbély Miranda @ 2010.08.18. 21:18)
Damon sokkal jobb!
még jó
2010. augusztus 18. 21:20
#245
2010. augusztus 18. 21:22
#247
Idézet (Rileah @ 2010.08.18. 21:20)
Kész az új ikonom
Az a pofa a végén 
2010. augusztus 18. 21:24
#248
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.08.18. 21:20)
Kész az új ikonom
Az a pofa a végén 
Isteni!
Miért van az hogy neked mindig isteni aviaid vannak,nekem meg maradnak a selejtek!!
2010. augusztus 18. 21:24
#249
Idézet (gertii @ 2010.08.18. 21:20)
gyerekek mi megy itt 2 topicban
http://starity.hu/forum/topik/178452-jordin-szerint-jol-jott-a-rihanna-botrany/oldal/3/#p933234
http://starity.hu/forum/topik/178418-taylor-momsen-rihanna-unalmas/oldal/11/#p933223
http://starity.hu/forum/topik/178452-jordin-szerint-jol-jott-a-rihanna-botrany/oldal/3/#p933234
http://starity.hu/forum/topik/178418-taylor-momsen-rihanna-unalmas/oldal/11/#p933223
Figyelmeztettem a társaságot mindkettőnél hogy ha tovább fajul a dolog,moderátornál jelzem ami a téma lezárásával is végződhet
2010. augusztus 18. 21:24
#250
Idézet (Rileah @ 2010.08.18. 21:20)
Kész az új ikonom
Az a pofa a végén 
cukii cukiii cukiii
jó már a gifsoup??
2010. augusztus 18. 21:25
#252
nekem valaki nem tud Joe mozgó avatart készíteni a nevemmel,hogy ne lopják el?
2010. augusztus 18. 21:27
#253
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.08.18. 21:24)
Figyelmeztettem a társaságot mindkettőnél hogy ha tovább fajul a dolog,moderátornál jelzem ami a téma lezárásával is végződhet
Te kis gonosz!
Amúgy olyan mintha a modik mostanában nem is törődnének azzal hogy mik történnek a topikokban,meg h milyen topikot nyitnak!
2010. augusztus 18. 21:27
#254
Idézet (Borbély Miranda @ 2010.08.18. 21:27)
Te kis gonosz!
Amúgy olyan mintha a modik mostanában nem is törődnének azzal hogy mik történnek a topikokban,meg h milyen topikot nyitnak!
Amúgy olyan mintha a modik mostanában nem is törődnének azzal hogy mik történnek a topikokban,meg h milyen topikot nyitnak!
na mindjárt benéznek ide, és mehetsz pihizni
2010. augusztus 18. 21:29
#255
Idézet (Borbély Miranda @ 2010.08.18. 21:27)
Te kis gonosz!
Amúgy olyan mintha a modik mostanában nem is törődnének azzal hogy mik történnek a topikokban,meg h milyen topikot nyitnak!
Amúgy olyan mintha a modik mostanában nem is törődnének azzal hogy mik történnek a topikokban,meg h milyen topikot nyitnak!
Nem vagyok gonosz,de túlzásba esnek egy páran.
_Toto_ mondta nekem hogy nyugodtan jelezzem nála az ilyeneket,és jelezni is fogom. És mondta hogy ilyen esetben akár a témát is lezárhatják szóval a sok okoskodó vigyázhat.
1 felhasználónak tetszik:
ReBecca
2010. augusztus 18. 21:29
#256
Idézet (Candies @ 2010.08.18. 21:24)
cukii cukiii cukiii
jó már a gifsoup??
jó már a gifsoup??
Még nem, ezt most úgy csináltam, hogy youtube-ról print screen-el kivágtam a képeket, aztán betettem animation shopba
2010. augusztus 18. 21:29
#257
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
na meek!
2010. augusztus 18. 21:30
#258
Idézet (Borbély Miranda @ 2010.08.18. 21:29)
na meek!

Szia!
2010. augusztus 18. 21:30
#259
Idézet (Borbély Miranda @ 2010.08.18. 21:29)
na meek!

szia
2010. augusztus 18. 21:31
#260
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.08.18. 21:29)
Nem vagyok gonosz,de túlzásba esnek egy páran.
_Toto_ mondta nekem hogy nyugodtan jelezzem nála az ilyeneket,és jelezni is fogom. És mondta hogy ilyen esetben akár a témát is lezárhatják szóval a sok okoskodó vigyázhat.
_Toto_ mondta nekem hogy nyugodtan jelezzem nála az ilyeneket,és jelezni is fogom. És mondta hogy ilyen esetben akár a témát is lezárhatják szóval a sok okoskodó vigyázhat.
_Toto_ amúgy tök rendes modi sztem!
1 felhasználónak tetszik:
ReBecca
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline