OFFTopic III
2010. augusztus 19. 12:18
#341
h-h ennyire nincs téma?
itt nézem és a köszönésnél mindenki elakadt és nem ir már semmit
2010. augusztus 19. 12:19
#342
Idézet (cassiecica @ 2010.08.19. 12:18)
h-h ennyire nincs téma?
itt nézem és a köszönésnél mindenki elakadt és nem ir már semmit
ááá szia, téged is látni
2010. augusztus 19. 12:19
#343
Idézet (cassiecica @ 2010.08.19. 12:18)
h-h ennyire nincs téma?
itt nézem és a köszönésnél mindenki elakadt és nem ir már semmit
He he
2010. augusztus 19. 12:22
#344
Idézet (Candies @ 2010.08.19. 12:19)
He he
mondj akkor te
szeretem a sajtot
najo most komolyan
beszéljünk a szerelemről
2010. augusztus 19. 12:23
#345
Idézet (cassiecica @ 2010.08.19. 12:22)
szeretem a sajtot
najo most komolyan
beszéljünk a szerelemről
most bánatos vagyok
láttam 1 csávot aki nagyon bejött
najo most komolyan
beszéljünk a szerelemről
2010. augusztus 19. 12:25
#346
Idézet (gertii @ 2010.08.19. 12:19)
ááá szia, téged is látni
?
igen sőt myvip msnen is látni
2010. augusztus 19. 12:25
#347
Idézet (cassiecica @ 2010.08.19. 12:22)
szeretem a sajtot
najo most komolyan
beszéljünk a szerelemről
most bánatos vagyok
láttam 1 csávot aki nagyon bejött
najo most komolyan
beszéljünk a szerelemről
Na én meg láttam a múltkor a csávót aki bejön és fogta egy csaj kezét
2010. augusztus 19. 12:26
#348
Idézet (gertii @ 2010.08.19. 12:23)
nyugi szerintem estig erről beszélek majd
2010. augusztus 19. 12:30
#350
Idézet (cassiecica @ 2010.08.19. 12:18)
h-h ennyire nincs téma?
itt nézem és a köszönésnél mindenki elakadt és nem ir már semmit
Jé sziia.
2010. augusztus 19. 12:32
#351
cassiecica szavazz Damonra ha még nem tudtál szavazni
2010. augusztus 19. 12:32
#352
Idézet (cassiecica @ 2010.08.19. 12:18)
h-h ennyire nincs téma?
itt nézem és a köszönésnél mindenki elakadt és nem ir már semmit
Hát én hamarosan megyek a kozmetikába,utána meg fogorvoshoz
2010. augusztus 19. 12:32
#353
Idézet (Candies @ 2010.08.19. 12:25)
Na én meg láttam a múltkor a csávót aki bejön és fogta egy csaj kezét
de am 3-an vannak a (csávók)
hallod most olvastam twitterét h van csaja
2010. augusztus 19. 12:33
#354
Idézet (gertii @ 2010.08.19. 12:30)
háh anyám eddig bírta nézni, hogy vasalok
én meg hnap reggelig várom a Broadway debütálásról szóló cikket
képes is lennék fenntmaradni

én meg hnap reggelig várom a Broadway debütálásról szóló cikket
énmeg még mindig nem kaptam meg Cassiet
2010. augusztus 19. 12:33
#355
Idézet (cassiecica @ 2010.08.19. 12:32)
hallod most olvastam twitterét h van csaja
nemgáz végülis csak nagyon bejött 
2010. augusztus 19. 12:34
#357
Idézet (cassiecica @ 2010.08.19. 12:33)
énmeg még mindig nem kaptam meg Cassiet 
Nekem meg jó lenne ha Lil Wayne adatlapja az enyém lenne
2010. augusztus 19. 12:36
#359
Idézet (cassiecica @ 2010.08.19. 12:33)
énmeg még mindig nem kaptam meg Cassiet 
majd megkapod
2010. augusztus 19. 12:36
#360
Idézet (Candies @ 2010.08.19. 12:34)
Nekem meg jó lenne ha Lil Wayne adatlapja az enyém lenne 
kérd el
am résztvétem a pasi(jaid) miatt
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
