Nagyon jó zenéik vannak.
Slipknot
2013. április 27. 11:49
#184
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Cruel @ 2013.04.27. 11:35)
Nagyszerű banda, nagyszerű emberek, óriási tehetségek. Mi kell még?
Semmi. Ők az összetartás és a kitartás jelképei.
1 felhasználónak tetszik:
Cruel
2013. április 27. 12:34
#188
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (RockerŁány @ 2013.04.27. 12:28)
Látszik, hogy te őszintén szeretted, és szereted Pault! 
Köszönöm
Kacifántos egy dolog... de biztos vagyok abban, hogy őt sohasem fogom elfelejteni.
Van köztetek olyan szerencsés, akinek van valamilyen Slipknotos cucca?
2013. április 27. 12:45
#189
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (Darkness @ 2013.04.27. 12:34)
Köszönöm
Kacifántos egy dolog... de biztos vagyok abban, hogy őt sohasem fogom elfelejteni.
Van köztetek olyan szerencsés, akinek van valamilyen Slipknotos cucca?
Kacifántos egy dolog... de biztos vagyok abban, hogy őt sohasem fogom elfelejteni.
Van köztetek olyan szerencsés, akinek van valamilyen Slipknotos cucca?
Nekem van pár pólóm, amiket már kinőttem, nem hivatalos kiadásúak, majálison vettem bazárban régen.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. április 27. 12:52
#190
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.04.27. 12:45)
Nekem van pár pólóm, amiket már kinőttem, nem hivatalos kiadásúak, majálison vettem bazárban régen.
Meg valahol egy kulcstartóm is van talán, meg az AHIG CD+DVD, ja meg a gázálarc gyűjteményben pár Sid álatal viselttel megegyező típusú álarc. 
Tényleg, egyébként honnan jött az ötlet, hogy gázálarcokat gyűjts? (szép gyűjtemény
2013. április 27. 12:59
#191
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (Darkness @ 2013.04.27. 12:52)
Tényleg, egyébként honnan jött az ötlet, hogy gázálarcokat gyűjts? (szép gyűjtemény
Köszi.
Na ez olyan kérdés amire igazán egy gyűjtő sem tud válaszolni.
Fogalmam sincs, valamiért tetszenek régóta, aztán hozzájutottam 1-2-hö és beindult az egész több mint 10 éve.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. április 27. 12:59
#192
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.04.27. 12:59)
Köszi.
Na ez olyan kérdés amire igazán egy gyűjtő sem tud válaszolni.
Fogalmam sincs, valamiért tetszenek régóta, aztán hozzájutottam 1-2-hö és beindult az egész több mint 10 éve.
Na ez olyan kérdés amire igazán egy gyűjtő sem tud válaszolni.
Fogalmam sincs, valamiért tetszenek régóta, aztán hozzájutottam 1-2-hö és beindult az egész több mint 10 éve.
2013. április 27. 17:55
#193
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Ezek a pólóim és a CD meg a kulcstartó alul.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. április 27. 17:58
#194
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Sid gázálarcai illetve egy azokkal megyegyező gyűjtemény, ha már emlegettem.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. április 27. 18:08
#195
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.04.27. 17:55)
Ezek a pólóim és a CD meg a kulcstartó alul. 
Cool
Jól látom, hogy az a Special Edition?
2013. április 27. 18:24
#196
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (Darkness @ 2013.04.27. 18:08)
Cool
Ilyen pólókat még nem is láttam
Jól látom, hogy az a Special Edition?
Jól látom, hogy az a Special Edition?
Igen, ez az, amihez DVD is jár.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. április 27. 21:06
#198
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (Darkness @ 2013.04.27. 18:27)
Most aztán irigyellek 
hehe
Azt hiszem mikor megvettem, az épphogy egy héttel volt csak a megjelenés után volt.
Egyszer majd a többit is beszerzem, de már csak vinylen.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. április 27. 21:10
#199
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.04.27. 21:06)
hehe
Azt hiszem mikor megvettem, az épphogy egy héttel volt csak a megjelenés után volt.
Egyszer majd a többit is beszerzem, de már csak vinylen.
Azt hiszem mikor megvettem, az épphogy egy héttel volt csak a megjelenés után volt.
Egyszer majd a többit is beszerzem, de már csak vinylen.
Nekem van hét darab, de az AHIG Special editionjára fáj nagyon a fogam
2013. április 27. 21:21
#200
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Van egy rakás nem hivatalos koncertfelvételem (bootleg) róluk 98-tól 12-ig. Főleg DVD-k, egy része netről, mésik része más gyűjtőkkel cserélgetéssel. Kb úgy 95 felvétel van DVD meg még olyan 20 ami lossless hangfelvétel. Ezek közönségből, tv-ből, netes adásból, rádióból valóak.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline











