Paul Gray
- Értékelés
- tehetség: 96%
- stílus: 96%
- szimpátia: 96%
- Születési név
- Paul Dedrick Gray
- Becenév
- The Pig, #2, Ballz, The Ghost, Paulie
- Élt
- 1972.04.08 – 2010.05.24.
- Születési hely
- Los Angeles, California
- Foglalkozás
- Zenész
- Családi állapot
- nős, 1 gyermek
- Partner
- Brenna Gray
- Magasság
- 188 cm
- Eredeti hajszín
- fekete
- Szemszín
- barna
- Csillagjegy
- Kos
- Linkek
- IMDB-adatlap
- Starity RSS-csatorna
- Kapcsolódó sztárok
-
Amit tudni kell róla
Paul Gray amerikai zenész, a népszerű iowa-i metál banda, a Slipknot alapítója, basszusgitárosa és alkalmanként dalszövegírója volt, haláláig. 2010. május 24-én találtak rá holtan.
bővebb életrajz
hirdetésLegújabb cikkek
Ezek minden idők legjobb metálalbumai
A Rolling Stone magazin összeállított egy listát arról, hogy szerintük melyek a világ legjobb metálalbumai.
Corey Taylor színt vallott! A Slipknot frontembere öngyilkos akart lenni
A Slipknot frontembere ismételten őszintén mesélt korábbi ballépéseiről.
21 rock- és metal előadó, aki mindig készen áll a Halloweenre
A Loudwire összeállította azon rock- és metal együttesek listáját, akiknek biztosan nem kell készülniük Halloweenre, hiszen már...
Íme a metálvilág 20 legjobbnak titulált balladája
A Teamrock.com ezúttal a metálvilág húsz legjobbnak vélt balladáit gyűjtötte össze, melyeket most mi is bemutatunk nektek.
Legújabb fórumtémák
Ezek minden idők legjobb metálalbumai
Indította: TarjaNightwish | Utoljára válaszolt: Beastling 2017.09.12. 08:21-korCorey Taylor színt vallott! A Slipknot frontembere öngyilkos...
Indította: TarjaNightwish | Utoljára válaszolt: Sophy the bohemian 2017.05.27. 16:57-kor21 rock- és metal előadó, aki mindig készen áll a Halloweenre
Indította: TarjaNightwish | Utoljára válaszolt: Anikacica15 2017.01.14. 11:05-korÍme a metálvilág 20 legjobbnak titulált balladája
Indította: TarjaNightwish | Utoljára válaszolt: Sophy the bohemian 2016.10.22. 15:21-korÍme minden idők 50 legjobb metalegyüttese
Indította: TarjaNightwish | Utoljára válaszolt: syren007 2016.10.09. 21:24-korJames Root válaszolt a Paul Gray özvegye által felhozott...
Indította: Darkness | Utoljára válaszolt: WonderGirl 2014.11.02. 00:30-kor30 dolog, amit nem tudtál a Slipknotról
Indította: Darkness | Utoljára válaszolt: 2016.07.30. 21:35-korSlipknot - 2008 MTV Video Music Awards Arrivals
Indította: Darkness | Utoljára válaszolt: Darkness 2014.07.25. 14:45-korSlipknot - Live In Concert 2008. oct. 26.
Indította: Darkness | Utoljára válaszolt: Darkness 2014.07.25. 14:43-korKiemelt vélemények
Ramadaa: Paul Gray. SlipKnoT. #2. The Gray Chapter. Nagyon tehetséges embernek tartom. Szerették őt a tagok is,és főként a rajongók,végtelenül sajnálom a 2010. május 24-én megtörtént dolgot. Azt, hogy... tovább
Darkness: néha még mindig fáj, a másik ember, akit nagyon imádok (de be kell vallanom, hogy közel sem annyira, mint Joey-t), életem legszörnyűbb napja volt, amikor őt elveszítettük. Nehéz bármit is írni egy... tovább
Nennyke: Azért szeretem mert Ő is az egyik alapítója a Slipknotnak. És mert olyan egyedi stílusa és annyira jó a zenéje! Sajnálom, hogy meghalt mert egy tehetséges és klassz művész távozott el tőlünk.... tovább
Johnny 3 Tears: Szerintem nála jobb basszusgitáros soha nem volt, és nem is lesz. Nagyon sajnálom szegényt, hogy el kellett mennie közülünk, én mindig is gyászolni fogom őt. Egy nagyon jó ember volt, sajnos soha... tovább
Long Fart: Én... nem akarok sokat írni mert az a gond hogy eléggé fel tudom idegesíteni magam, de kezdeném azzal, hogy hihetetlenül sokat köszönhetek ennek az embernek és nagyon sok hálával tartozom neki.... tovább
Chimaira: Imádom.Nekem mindig ő lesz a legjobb basszusgitáros :( csak sajna már nincs köztünk a Slipknot Paul nélkül is jó de nem az igazi.De a Slipknot tagjai is nagyon gyászolják :( meg is értem őket fel... tovább
lpmaskmancick: Először is, nagyon sajnálom, hogy már nincs köztünk, hiányzik, egy űrt hagyott maga után a zenekarban. Tehetséges zenész volt, kiváló basszustémáira jó példa a Gently, IOWA dalok. Kedvenc... tovább
Nyöff09: Édes, drága Paul... Nagyon hiányzik nekünk! Róla is csak jó dolgokat lehet írni megértő és sorolhatnám még menyire jó tulajdonságai vannak ennek az embernek! Odafentről még mindig figyel! Érjük el... tovább
MarsGirl: Én csak nemrég szerettem meg a Slipknot-ot (azóta imádom őket),de nagyon sajnálom,hogy meghalt.Nagyon jó basszusgitáros volt.Szerintem nagyon sok embernek hiányzik. Paul miért mentél el :(((?? R.I.P.
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.







