Ki van halva a topik, valaki mondjon már valamit.
Slipknot
2013. május 13. 12:52
#342
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
2004-es vivatv interjú a pesti koncert előtt. Chris és Corey.
http://youtu.be/lqpWoheE4bQ
http://youtu.be/lqpWoheE4bQ
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. május 13. 12:54
#343
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Sid új álarca.
http://bobbasset.com/archives/1101
http://bobbasset.com/archives/1101
2013. május 13. 12:55
#344
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.05.13. 12:52)
2004-es vivatv interjú a pesti koncert előtt. Chris és Corey.
http://youtu.be/lqpWoheE4bQ
http://youtu.be/lqpWoheE4bQ
Ez az első interjú, amit megnéztem tőlük
2013. május 13. 12:55
#345
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.05.13. 12:54)
Sid új álarca.
http://bobbasset.com/archives/1101
http://bobbasset.com/archives/1101
Rohadt bizarr, de összességében jól néz ki
2013. május 13. 21:08
#347
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.05.13. 12:52)
2004-es vivatv interjú a pesti koncert előtt. Chris és Corey.
http://youtu.be/lqpWoheE4bQ
http://youtu.be/lqpWoheE4bQ
Na ne, ezt nem hiszem el - a viván normális zenével is foglalkoztak régen?
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. május 13. 21:38
#348
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (MooMoo @ 2013.05.13. 21:08)
Na ne, ezt nem hiszem el - a viván normális zenével is foglalkoztak régen?
Nem is tudom, mikor néztem rá legutoljára erre a drágalátos csatornára - talán másfél éve, nyáron egy pár perc erejéig - de ami mostanában ott megy, az valami förtelmes. 
Régen volt ez a Megawatt nevű műsor amiben mindenféle rock ment kedd vagy szerda esténként.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. május 18. 12:16
#349
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
NAGYON NAGY!
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. május 18. 13:56
#350
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.05.13. 21:38)
Régen volt ez a Megawatt nevű műsor amiben mindenféle rock ment kedd vagy szerda esténként.
Egyébként azt tudod, hogy mikor szüntették meg?
2013. május 18. 14:34
#351
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (Darkness @ 2013.05.18. 13:56)
Egyébként azt tudod, hogy mikor szüntették meg?
Nem tudom, mivel régen is ritkán néztem a vivát, mostanság meg végképp nem. De szerintem egy pár éve biztos lehetett.
2013. május 20. 20:50
#354
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
The Rejects fellépése a híres Safari Clubban, Des Moines-ben.
Gitározik Joey, basszuon pedig Paul játszik.
Ez a banda volt a Murderdolls elődje.
Gitározik Joey, basszuon pedig Paul játszik.
Ez a banda volt a Murderdolls elődje.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. május 24. 15:06
#359
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (Darkness @ 2013.05.24. 12:54)
nagyon ideje lenne már. De valami olyan beteg album legyen akkor mint az IOWA volt, ne ilyen lassúzós.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. május 24. 17:20
#360
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.05.24. 15:06)
nagyon ideje lenne már. De valami olyan beteg album legyen akkor mint az IOWA volt, ne ilyen lassúzós.
Nekem a lassúval sincs semmi bajom, de az igaz, hogy én is jobban őrülnék egy erőteljesebbnek, mivel igazán abban rejlik a Slipknot ereje, bár szerintem - inkább remélem - lesz rajta pár lassabb dal Paulynak.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.



offline










