Slipknot
2013. augusztus 29. 17:34
#541
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Szégyelheti is magát, hogy levette.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. augusztus 29. 17:38
#542
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.08.29. 17:34)
Szégyelheti is magát, hogy levette. 
Jaja, a Stone Sh.t csak arra jó, hogy röhögjek rajta, főleg, amikor Corey keménykedni próbál valamelyik számban
2013. augusztus 29. 17:49
#543
|
vandadugliduúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.21. Hozzászólás: 1 Csatolások: 0 Azonosító: 209992 offline
|
Idézet (Darkness @ 2013.08.29. 17:38)
Jaja, a Stone Sh.t csak arra jó, hogy röhögjek rajta, főleg, amikor Corey keménykedni próbál valamelyik számban
Egyébként meg fájdalmasan gyengék azok a számok, de nem tudom, hogy tud ilyen gyengéket csinálni, mikor a Snuffot elvileg egyedül írta, az jó lett, meg a Knotba is ír, sőt James is, vagy a fülüket a maszkkal együtt csatolják fel?
"a fülüket a maszkkal együtt csatolják fel?" xdd
2013. augusztus 29. 17:51
#544
Idézet (vandaduglidu @ 2013.08.29. 17:49)
"a fülüket a maszkkal együtt csatolják fel?" xdd
hupsz véletlenül a másik accommal írtam
2013. augusztus 29. 18:19
#547
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Magggot @ 2013.08.29. 18:16)
van benne valami 
Na ugye
(csak még egy kicsit) mindenki látta már Sidet Avril klipjében?
2013. augusztus 29. 18:23
#548
Idézet (Darkness @ 2013.08.29. 18:19)
Na ugye
Az utolsó albumukat meg sem hallgattam, csak néhány számot, de egyik sem tetszett... bár ez Knot topik, szóval nem offolok tovább
(csak még egy kicsit) mindenki látta már Sidet Avril klipjében?
(csak még egy kicsit) mindenki látta már Sidet Avril klipjében?
sajnos igen
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. augusztus 29. 18:27
#549
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Magggot @ 2013.08.29. 18:23)
sajnos igen
kb az volt a reakcióm : Sid drága, te mit a p*csát keresel ott ?
Tudod, hogy milyen Sid, tőle tűrhető
Múltkor meg egy hatalmas keresztel rohangált
Meg volt pár idióta húzása, de őt így kell szeretni
2013. augusztus 29. 18:32
#550
Idézet (Darkness @ 2013.08.29. 18:27)
Tudod, hogy milyen Sid, tőle tűrhető
Múltkor meg egy hatalmas keresztel rohangált
Meg volt pár idióta húzása, de őt így kell szeretni
Múltkor meg egy hatalmas keresztel rohangált
Meg volt pár idióta húzása, de őt így kell szeretni
jaja
2013. augusztus 29. 18:37
#551
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Magggot @ 2013.08.29. 18:32)
jaja
ez olyan mint hogy: Magyarország én így szeretlek 
Magyarországot pont hogy nem szeretem
De Sidet imádom, s ha ő ezt akarja... áldásom rá, csak legyen boldog
2013. augusztus 29. 18:38
#552
amúgy, ehhez a témához nem kellene csatolni Micket, Jamest,és a többieket ?
2013. augusztus 29. 18:44
#554
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Magggot @ 2013.08.29. 18:38)
amúgy, ehhez a témához nem kellene csatolni Micket, Jamest,és a többieket ? 
Csak ötöt lehet :/
Hadd ne mondjam, mit gondolok
2013. augusztus 29. 18:51
#556
|
lpmaskmancick |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.09.15. Hozzászólás: 3799 Csatolások: 991 Azonosító: 17852 offline
|
Idézet (Magggot @ 2013.08.29. 18:23)
sajnos igen
kb az volt a reakcióm : Sid drága, te mit a p*csát keresel ott ?
Legalább valamennyire nézhetővé tette a klipet.
1 felhasználónak tetszik:
Darkness
2013. augusztus 29. 18:54
#557
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (lpmaskmancick @ 2013.08.29. 18:51)
Legalább valamennyire nézhetővé tette a klipet.

Végül is, nélküle sohasem kerültem volna a közelébe sem
2013. augusztus 29. 18:55
#558
|
|
DarknessMisanthrope Vegan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.05.18. Hozzászólás: 8003 Csatolások: 8879 Azonosító: 175987 offline
|
Idézet (Magggot @ 2013.08.29. 18:48)
ja.
ezt láttam... több ilyen videót nemnéztem azóta
..
ezt láttam... több ilyen videót nemnéztem azóta
Ez a CMFT is b.romság... az egész... jó, igaz, azt szeretem, amikor a Snuffot játssza, de az is csak akkor az igazi, ha maszkban van, körülötte meg a többi hősöm.
Kapcsolódó sztárok
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


offline










