Te mit gyűjtesz?
2014. március 30. 21:08
#228
|
|
MarkHoffmanlivesschadenfreude |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.12.22. Hozzászólás: 1004 Csatolások: 62 Azonosító: 217259 offline
|
Régebben gyűjtöttem képregényeket, de eltűnt az összes nagytakarításkor (van egy olyan érzésem, hogy anyám által).
2014. március 31. 14:13
#230
|
|
Direction Rajongo6Őszinte Egyéniség. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.01.06. Hozzászólás: 2150 Csatolások: 666 Azonosító: 218747 offline
|
Autogrammkártyákat a sztároktól.
2014. március 31. 14:16
#231
képeket csinálok és gyűjtök szánalmas melókról, kitűzők, mindenféle hollywood és happy feliratokat
2014. március 31. 16:08
#232
Én a havi BKV bérleteket. 2011 eleje óta minden hónapból van egy, és azt hiszem, még jó pár évig ezt fogom csinálni
2014. március 31. 16:35
#233
Pénzt...XD
Poszterek (csak olyat, amin az egyik kedvencem van!)
A jó rajzaim...
Leiner Laura könyvei
Poszterek (csak olyat, amin az egyik kedvencem van!)
A jó rajzaim...
Leiner Laura könyvei
2014. június 18. 18:49
#234
Körömlakkot, ékszereket, mindenféle USA-s cuccot, főleg ami Californiával kapcsolatos (Hollywoodos kitűző eddig a kedvencem és az óriási USA zászló a falamon
) na meg a pénzt...
D
2014. június 18. 21:29
#235
|
Sofi ChanNephilim |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.06. Hozzászólás: 4954 Csatolások: 539 Azonosító: 195516 offline
|
Matricákat, buszbérletet, posztereket, magazinokat, körömlakkot, fülbevalót meg ilyen kis apróságokat, bár ezeknek a nagy része eltűnt költözéskor..
De régen gyűjtöttem radírokat, kavicsokat meg ilyen kis bizb*szokat amik 1-1 csomag chipsben voltak.. (mondjuk azt még most is néha..)
De régen gyűjtöttem radírokat, kavicsokat meg ilyen kis bizb*szokat amik 1-1 csomag chipsben voltak.. (mondjuk azt még most is néha..)
2014. június 18. 23:37
#237
|
|
punigundel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.10.13. Hozzászólás: 807 Csatolások: 31 Azonosító: 213404 offline
|
Szalvéta, szappan, matrica, rajz (saját), kitűző és asszem ennyi
Ja nem még külföldi pénzeket is
2014. július 11. 11:44
#238
Én már nem gyűjtök kis iskolás koromban alsóban az egész iskola a lányok közül matricákat gyűjtött meg ugye én is meg gyűjtöttem szalvétákat amúgy mást nagyon nem. Most éppen már semmit nem gyűjtök csak a hozásszólásokat
2014. július 11. 17:44
#239
|
|
AvrilSmile |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.05.17. Hozzászólás: 926 Csatolások: 4 Azonosító: 226218 offline
|
Evőpálcikákat.
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.

offline
0 felhasználónak tetszik:



