Starity

Idézetek

344 oldal 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 02. 21:28 #6321
- törölt felhasználó -    
'Látom a reményt a reménytelenbe. Még mindig nem adtam fel hiszen a harcosok sosem adják fel. Soha. Mikor belenézek azokba a barna szemekben annyi mindent látok. Látom a tűzet ami már szinte éget. Látom a gyönyörű tisztaságot. Látok ott még tisztelete is ami oly nemes. Egyetlen egy személy vagyok aki sose adta fel vele szemben. Mindenki azt mondta 'Ő sose lesz jó' de engem nem érdekelt egy célom volt: megszelídíteni. Azokban a pillanatokban mikor már szinte én is majdnem elvesztettem az elveszthetetlent akkor 'nevetett' a képembe, hogy ő ilyet is tud. Ezek a dolgai csak erősítettek. Erősíttetek abban a hitemben, hogy ha akar lehet a legjobb, sőt a legeslegjobb. Néhány vagyis jó pár hónap múlva feladta. Feladta a lázadását. Végre megtört a jég a sok erőveszítésemnek gyümölcse lett. Csodás érzés mikor elismerik ha igazunk van. Büszkén tekintettem vissza a szemében. Nem nagy változás történt. Viszont az a nagy tűz még most se tűnt el. Ő egy örök lázadó. Megtanítottuk egymást. Ő megtanított türelmesek lenni és, hogy sohasem adjuk fel. És, hogy kicsoda ő? Egy ló. Többet tanultam egy állatól mint bárki mástól. Ez az én gyönyörű történetem.'
2014. május 03. 21:19 #6322
Muffin00
Muffin00
DEADINSIDE
 
StátuszTHINK BEFORE YOU SPEAK.!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1246
Csatolások: 5
Azonosító: 184856
Offline offline
~ Csak az hal meg, akit elfelednek.! ~
2014. május 31. 13:15 #6323
Intor
Intor
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.31.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 226849
Offline offline
Ady Endre
A jelen muzsikája

Nyavalyg, miként a húr
Rossz kézben, az életem sorja
S elsodorja
Muzsikáját a Jelen.

Ha kérdik, itt vagyok
S ha kérdik, itt tanyázok,
Tán megázok,
De fényben, szárazon.

Úgy csurog az eső,
Mint máskor a köznapi gondok
S én lemondok,
Mert szép a lemondás.

Egy kislyányt szeretek
S oly mindegy minden, a többi,
Elköszönni
Talán még rá-érek.
2014. június 01. 02:22 #6324
- törölt felhasználó -    
„Az élet megtanított arra, hogy mikor harcoljak valakiért, és mikor álljak félre Megtanított, hogy mikor a legfontosabb döntéseket hozom, döntsek jól! Az élet azt is megmutatta, hogy sok embert elvesztek és sok embert el kell majd engednem, akiket szeretek, de erősnek kell lennem. Idővel begyógyulnak a sebek, mert aki elment, az nem jön vissza. Persze, ebből sok minden nem igaz. Az élet csak remélni tanított meg. Remélni azt, hogy felismerem majd, mikor kell harcolni, s félreállni. Remélni, hogy jó döntést hozok, mikor döntést kell hoznom. Remélni, hogy akit elvesztek, annak jobb lesz, és én majd erős tudok maradni, hogy továbblépjek, és csak a jó emlékeket őrizzem meg. És remélni azt, hogy a sebek idővel tényleg begyógyulnak! Begyógyuljanak, de ne tűnjenek el. Minden egyes sebet szeretek a szívemen, minden én vagyok és a múltam ott kell lenniük…nélkülük üres lennék. ”
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2014. június 01. 09:55 #6325
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Remember the first dance we shared?
Recall the night you melted my ugliness away?
The night you left with a kiss so kind
Only a send of beauty left behind

Ah, dear friend I remember the night
The moon and the dreams we shared
Your trembling paw in my hand
Dreaming of that northern land
Touching me with a kiss of a beast

I know my dreams are made of you
Of you and only for you
Your ocean pulls me under
Your voice tears me asunder
Love me before the last petal falls

As a world without a glance
Of the ocean's fair expanse
Such the world would be
If no love did flow in thee
But as my heart is occupied
Your love for me now has to die
Forgive me I need more than you can offer me

However cold the wind and rain
I'll be there to ease your pain
However cruel the mirrors of sin
Remember beauty is found within
/Nightwish - Beauty and the Beast/ wub.gif heart.gif
2014. június 16. 10:09 #6326
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Mi van ha rájövünk,hogy nem működik a dolog közöttünk,mégis kitartunk egymás mellett és elfogadjuk,hogy veszekszünk,hogy egyre kevesebbszer szeretkezünk,de nem tudunk egymás nélkül élni,így együtt éljük le az életünket boldogtalanul mégis boldogan mert együtt vagyunk?"
David
"Olyan mint egy értékes heg,mint egy fájdalmas szívdobbanás amitől nem tudsz szabadulni.Mind azt akarjuk,hogy semmi se változzon.Inkább élünk boldogtalanul mert félünk a változástól,attól,hogy leromboljunk valamit.De amikor körülnéztem azon a helyen és láttam miken ment keresztül - láttam,hogy bár felégették,kifosztották és meggyalázták - képes volt újjáépülni és ez bátorsággal tölt el.Talán az életem mégsem olyan kaotikus,csupán arra kell ügyelnem,hogy ne ragaszkodjak semmihez.A rombolás áldás,mert ez az egyetlen út az újjáépüléshez.Sikerült megértenem,hogy nyitottnak kell lenni a változásra.Jobbat érdemlünk annál mint sem azért maradjunk együtt mert félünk mi lesz velünk ha elválunk."
Liz
"Végül komolyan hinni kezdtem abban amit a kutatás törvényének hívok.A természet törvényei ugyanolyan valóságosak mint maga a gravitáció.A kutatás törvénye nagyjából a következőt jelenti:Ha elég bátor vagy ahhoz,hogy hátrahagyj mindent ami biztonságot nyújtott és lehet az bármi:Az otthonod,a kedvenc éttermed és elindulsz,hogy megtaláld önmagad,legyen az egy belső utazás vagy igazi út,tekints mindenre ami az út során veled történik úgy mint a kirakós egy darabjára.És fogadj úgy mindenkit mintha a tanárod volna.Ha készen állsz arra,hogy egyszer s mindenkorra elfogadj néhány kellemetlennek tűnő igazságot magaddal kapcsolatban akkor biztosan megleled amit keresel.Őszintén hiszek ebben,mert ezt tapasztaltam."
Liz

Ízek,imák,szerelmek
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. június 16. 13:04 #6327
- törölt felhasználó -    
What now? I just can't figure it out
What now? I guess I'll just wait it out (wait it out)
What now? Oh, oh, oh, oh! What now?
.
.
.
Whatever it is,
it feels like it's laughing at me through the glass of a two-sided mirror
Whatever it is,
it's just sitting there laughing at me
And I just wanna scream

What now? I just can't figure it out
What now? I guess I'll just wait it out (wait it out)
What now? Please tell me
What now?
.
.
.
I don't know where to go
I don't know what to feel
I don't know how to cry
I don't know oh oh why



néha annyira leírja mit érzek..:c
2014. június 16. 20:52 #6328
- törölt felhasználó -    
"Van egy általános igazság, amivel mindannyiunknak szembe kell néznie, akár akarjuk, akár nem. Egyszer minden véget ér. Akármennyire is vártam ezt a napot, sosem kedveltem, ha valami véget ért. A nyár utolsó napja, egy nagyszerű könyv utolsó fejezete, a búcsú egy közeli baráttól. De a befejezés elkerülhetetlen. A levelek lehullanak, becsukod a könyvet, elbúcsúzol. Számunkra ez is egy ilyen nap. Ma búcsút intünk mindennek, ami ismerős volt, mindennek, ami kényelmes volt. Tovább lépünk. De attól, hogy elmegyünk - és ez fáj - lesznek emberek, akik részesei maradnak az életünknek, akármi is történjen. Ők a mi biztos talajunk, a sarkcsillagaink, és az apró tiszta hangok a szívünkben, amelyek velünk lesznek, örökre." heart.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2014. június 17. 18:55 #6329
- törölt felhasználó -    
"Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem, és botladozz meg minden, kövön amelyben én megbotlottam. S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy én tettem. Csak is ezek után ítélhetsz rólam, és felettem. Akkor mondhatod hogy ismersz"
2014. június 19. 15:38 #6330
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Idézet
A kegyetlenség az, amikor közel enged valaki, majd eltaszít. Amikor megmutatja neked, milyen jó is lehetne, aztán újra ellök, te pedig ott maradsz összetörve a porban, teljesen kiszolgáltatva neki. Neki, aki szeret. De nem szeret annyira, hogy igazán az élete részévé válhass.
Szurovecz Kitti
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. június 19. 15:39 #6331
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Idézet
Szeresd, mert ha nem teszed, megteszi más. Törődj vele, mert ha nem figyelsz oda rá, elhagy téged. Öleld meg, ha kéri, mert ha nem teszed, megkapja majd mástól azt, amire vágyik. Ne akkor akard megfogni a kezét, amikor már hiába. Egyszerű későn kapkodni. De nem akkor kell észbe kapni, amikor már késő. Addig örülj, amíg egy nő szeret és törődik veled - akkor is, ha túl sokat. Örülj neki, mert abban a pillanatban, hogy nem teszi, meghal valami. Valami, amiért később mindent odaadnál, de tudod, van, hogy akkor már késő lesz. - Oravecz Nóra
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. június 19. 15:40 #6332
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Idézet

Amikor még kicsik voltunk, együtt játszottunk a levélbe borult nyári fák alatt; pitypangot szedtünk a mezőn, hogy hazavigyük; egész nap rúgtuk a port az árnyas ösvényeken, dagasztottuk a sarat, élvezettel szórtuk egymásra az őszi leveleket. A kor nem aggasztott bennünket. Az évszakok rendre elhozták ajándékaikat, és nem éreztették velünk, hogy az idő nem múlik nyomtalanul felettünk. Ám a fák közben kidőltek, a mezők és a poros ösvények nyomtalanul eltűntek. És mi lassan elérkeztünk életünk deléhez. Sétálj velem egyet és beszélgessünk el az elveszett időkről, melyek oly élénken élnek emlékeinkben, melyeket szívünk mélyén őrzünk! Az élet most is szép, csak immár más világban élünk, és felismerjük egymás szemében a még mindig bennünk lakozó gyermeket, és elmosolyodunk, mert tudjuk, hogy semmi fontosat nem veszítettünk el útjaink során. - Pam Brown
2014. június 19. 15:42 #6333
Bae Hee Yeon
Bae Hee Yeon
peαcнy
 
Státuszyou live in my head without a doubt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 9513
Csatolások: 28103
Azonosító: 189546
Offline offline
Idézet
Szépek vagytok, de üresek. Nem lehet meghalni értetek. Persze egy akármilyen járókelő az én rózsámra is azt mondhatná, hogy ugyanolyan, mint ti. Holott az az igazság, hogy ő egymaga többet ér, mint ti valamennyien, mert ő az, akit öntözgettem. Mert ő az, akire burát tettem. Mert ő az, akit szélfogó mögött óvtam. Mert róla öldöstem le a hernyókat (kivéve azt a kettőt-hármat, a lepkék miatt). Mert őt hallottam panaszkodni meg dicsekedni, sőt néha hallgatni is. Mert ő az én rózsám. - A kis herceg
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. június 19. 15:57 #6334
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
"Van az az életszakasz, amikor az ember nehéz időkön megy át. Az élet nem könnyű. Csak néhány gondolat megemlítésre: tudtad, hogy a legerősebb emberek általában a legérzékenyebbek is? Vagy, hogy azok az emberek, akik a legtöbb kedvességet nyújtanak az elsők, akikkel durván bánnak mások? Tudtad, hogy azok, akik mindig másokkal törődnek, általában a leginkább törődésre méltóak? Tudtad, hogy a szeretlek, sajnálom és a segíts a három legnehezebb dolog kimondani? Néha csak azért mert valaki boldognak tűnik, keresztül kell látnod a mosolyán, hogy észrevedd, milyen fájdalomban lehet."
2 felhasználónak tetszik: Bae Hee Yeon, House Of Wax
2014. június 19. 17:09 #6335
Axenne
Axenne
 
StátuszOlyan szinten lazulunk, hogy szétesik a világ is :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.08.
Hozzászólás: 764
Csatolások: 63
Azonosító: 222385
Offline offline
Idézet
Sosem megfelelő a hely és az időpont az igaz szerelemre. Véletlenül történik, egy szívdobbanás alatt, egyetlen felvillanással, egy lüktető pillanatban. - Sarah Dessen
2014. június 19. 19:18 #6336
- törölt felhasználó -    
Idézet
Az élet túl rövid ahhoz, hogy  minden lépésedben biztos légy.

Idézet
If you can Dream it, you can do it.

A legnagyobb kedvencem:
Idézet
There's always gonna be another mountain
I'm always gonna wanna make it move
Always gonna be a uphill battle
Sometimes I'm gonna have to lose
2014. június 19. 20:51 #6337
- törölt felhasználó -    
Idézet
I'm in love with you, and I'm not in the business of denying myself the simple pleasure of saying true things. I'm in love with you, and I know that love is just a shout into the void, and that oblivion is inevitable, and that we're all doomed and that there will come a day when all our labor has been returned to dust, and I know the sun will swallow the only earth we'll ever have, and I am in love with you.


Idézet
I fell in love the way you fall asleep: slowly, and then all at once.


Idézet
Enjoy it. Because it's happening.
2014. június 19. 21:12 #6338
Sofi Chan
Sofi Chan
Nephilim
 
Státuszkeep it to urself cause no one cares at all.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 4954
Csatolások: 539
Azonosító: 195516
Offline offline
"After all this time?"
"Always."
said Snape.
2014. június 24. 18:00 #6339
- törölt felhasználó -    
"Üdvözöllek magyar honban, messziről jött idegen, hogyha jó szándék vezérel, pihenj annyit, amit kell! De ha földünkre fáj fogad, vagy csak asszonyt vinnél el, fordulj sarkon, s gyorsan kotródj innen Isten hírével!" (Kárpátia - Vendégség)
Ez az idézet van a Kárpátiás pólómon. laugh.gif
2014. június 24. 18:02 #6340
- törölt felhasználó -    
Egy kis idézet a kedvenc dalaim egyikéből:

I hear the birds on the summer breeze, I drive fast
I am alone in the night
Been tryin' hard not to get into trouble, but I
I've got a war in my mind
So, I just ride
Just ride, I just ride, I just ride
344 oldal 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!