Idézetek
2012. április 06. 10:29
#881
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
A legjobb dalaimat mindig olyankor írom, amikor beteg vagyok. Az agyam nem dolgozik a betegség miatt, és így igazán a szívemből írok
2012. április 06. 10:29
#882
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
Csak jó zene van! - legfeljebb nem a megfelelő helyen és nem a megfelelő embereknek játsszák.
2012. április 06. 10:30
#883
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
A zenélés egész egyszerűen eljuttat a felismerésig, mit jelent az: élni.
2012. április 06. 10:30
#884
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
A zene csak azokat egyesíti, akik egyforma szerelemmel szeretik egymást, egyazon fajta szerelemmel, s szerelmük hullámhegye, hullámvölgye egybeesik.
2012. április 06. 10:31
#885
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
A zene az életem szerelme, totális kiszabadulás, a zene egy másik dimenzióba visz, ami tele van meglepetésekkel.
2012. április 06. 10:35
#886
|
|
Shawool LillaMrs.Shin Soohyun™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.22. Hozzászólás: 5613 Csatolások: 851 Azonosító: 165682 offline
|
Ezt én írtam:
Ha robban a bomba..
Elegem van,
Ez felfoghatatlan,
Mondhatsz bármit:
Ez nagyon kiakaszt.
Ha nem hallgatok Kpop-ot,
Az energiám sem a legnagyobb.
Most bámulom az ajtómat:
hogy megmondjam,egyáltalán nem segít sokat.
Ha B2ST-t éneklek vidáman kiáltom:yeah!
Ha haza jössz és közbeszólsz ezt sikítom:ne!
Most ezt a marhaságot direkt csinálod,
vagy bajod van kis "barátom"??!!!
Azért is "SHOCK*"-olódok tovább,
Nem ronthatod el életem fénypontját.
Na ezt kapd ki ördög,
Aki utánam kiabál,visszamondom:-Mi van kis köcs*g?!
Kérlek ne legyél rasszista:
Ha nem létezne Kína,
Nélkülük az egész világ kínlódna.
Ha Japánban nem termesztenének rizst,ezen rágódnál:
Mit készítsek köretnek,grízt???
Ilyen az,ha nálam robban a bomba,
Ne tudd meg,de olyan vagyok,mint az Etna.
*SHOCK=B2ST egyik dala
Ha robban a bomba..
Elegem van,
Ez felfoghatatlan,
Mondhatsz bármit:
Ez nagyon kiakaszt.
Ha nem hallgatok Kpop-ot,
Az energiám sem a legnagyobb.
Most bámulom az ajtómat:
hogy megmondjam,egyáltalán nem segít sokat.
Ha B2ST-t éneklek vidáman kiáltom:yeah!
Ha haza jössz és közbeszólsz ezt sikítom:ne!
Most ezt a marhaságot direkt csinálod,
vagy bajod van kis "barátom"??!!!
Azért is "SHOCK*"-olódok tovább,
Nem ronthatod el életem fénypontját.
Na ezt kapd ki ördög,
Aki utánam kiabál,visszamondom:-Mi van kis köcs*g?!
Kérlek ne legyél rasszista:
Ha nem létezne Kína,
Nélkülük az egész világ kínlódna.
Ha Japánban nem termesztenének rizst,ezen rágódnál:
Mit készítsek köretnek,grízt???
Ilyen az,ha nálam robban a bomba,
Ne tudd meg,de olyan vagyok,mint az Etna.
*SHOCK=B2ST egyik dala
2012. április 06. 10:50
#887
|
|
Shawool LillaMrs.Shin Soohyun™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.22. Hozzászólás: 5613 Csatolások: 851 Azonosító: 165682 offline
|
Szintén saját szerzemény:
Kérlek,ne...
Most sok száz kilométer van közöttünk:
De talán van valami közös bennünk.
Osztálytársak voltunk,vagyunk,most azok vagyunk-e?
Kérlek ne mondd azt,hogy ne-e-e-e-m.
Már vagy három hete nem vagy suliban,
Mondd meg:kit bámuljak földrajz órán sunyiban?
Nem futok gyorsan,lassúra veszem a tempót:
Nem menősködök,kinek tegyem a jót?
Miért,miért,miért készítesz ki?
Azt hittem,hogy "össze fogunk ismerkedni".
Nem hiszem el,hogy elköltözöl.
Tudhatnád,hogy ezzel a szívemet kettétöröd.
Ez itt Sohaország,
Biztos nem a valóság.
Ajánlom,hogy gyere vissza Magyarországra,
A mostani iskoládba..
Remélem tetszik
Kérlek,ne...
Most sok száz kilométer van közöttünk:
De talán van valami közös bennünk.
Osztálytársak voltunk,vagyunk,most azok vagyunk-e?
Kérlek ne mondd azt,hogy ne-e-e-e-m.
Már vagy három hete nem vagy suliban,
Mondd meg:kit bámuljak földrajz órán sunyiban?
Nem futok gyorsan,lassúra veszem a tempót:
Nem menősködök,kinek tegyem a jót?
Miért,miért,miért készítesz ki?
Azt hittem,hogy "össze fogunk ismerkedni".
Nem hiszem el,hogy elköltözöl.
Tudhatnád,hogy ezzel a szívemet kettétöröd.
Ez itt Sohaország,
Biztos nem a valóság.
Ajánlom,hogy gyere vissza Magyarországra,
A mostani iskoládba..
Remélem tetszik
2012. április 06. 12:30
#888
|
|
silenc#ALLFOR916 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.11. Hozzászólás: 3549 Csatolások: 7784 Azonosító: 143058 offline
|
Most már erős vagyok, mert ismerem a gyengeségeim, bölcs lettem mert voltam már együgyű, s képes vagyok mosolyogni, mert sírtam már eleget.
1 felhasználónak tetszik:
Prim
2012. április 06. 20:19
#892
|
|
Primúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.04.04. Hozzászólás: 43 Csatolások: 6 Azonosító: 172646 offline
|
Összetört szív oson az éjben, csalódottan bandukol egy szikla szélen, óvatlan pillanatban megcsúszik a lába és elnyeli őt a sötétség szája.
1 felhasználónak tetszik:
silenc
2012. április 07. 07:51
#893
|
|
silenc#ALLFOR916 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.11. Hozzászólás: 3549 Csatolások: 7784 Azonosító: 143058 offline
|
Azt hiszed, hogy senki sem lát, senki sem hall és senki sem ért meg téged. Talán így van.. de csak azért, mert te folyton álarcot húzol, kinek-kinek a neki tetsző oldalad mutatod. Nem hibáztathatsz senkit, mert ha az ember azt kapja, ami neki kényelmes, nem fog azzal bíbelődni, hogy megtudja, mi van a felszín alatt. Te minden energiáddal azon vagy, hogy megfelelj másoknak. Szeretnek, de nem téged, csak a maszkot, amit látnak.
2012. április 07. 19:02
#894
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
“Sokan azt hiszik, gondolkodnak, pedig csak újrarendezik előítéleteiket
1 felhasználónak tetszik:
silenc
2012. április 07. 19:03
#895
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
“Mindannyian saját, eredeti gondolkodásmóddal születünk, gyakran mégis utánzóként halunk meg
2012. április 07. 19:03
#896
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
“Két módon tehetnek bolonddá.
Az egyik, hogy elhitetik veled a hazugságot.
A másik, hogy visszautasítod az igazságot
Az egyik, hogy elhitetik veled a hazugságot.
A másik, hogy visszautasítod az igazságot
2012. április 07. 19:04
#897
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.
2012. április 07. 19:05
#898
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
“Ha gyenge vagy hozzá, hogy harcolj, öleld át ellenséged. Amíg mindkét karja átölel, addig nem tud fegyvert fogni rád.”
1 felhasználónak tetszik:
silenc
2012. április 07. 19:05
#899
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
Nem akarok hibát elkövetni, Gerry.
- Akkor sajnos rossz fajba születtél, édes.
- Akkor sajnos rossz fajba születtél, édes.
2012. április 07. 19:06
#900
|
|
arianagrande26lalisa. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.26. Hozzászólás: 1427 Csatolások: 336 Azonosító: 148008 offline
|
“Ha azt akarod, hogy gyerekeidnek nyugodt életük legyen, hagyd őket egy kicsit éhezni és fázni.”
1 felhasználónak tetszik:
silenc
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline