Starity

Légy színes egyéniség!

2 oldal 1 2
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 28. 22:14 #1
DisneyFans
DisneyFans
American Horror Story
 
Státusz"Azt mondják egyszer fent,egyszer lent,de én többet vagyok lent,mint fent."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 5113
Csatolások: 1595
Azonosító: 131804
Offline offline
A mesék kihagyhatatlan eleme, és állítólag ha egyszer valaki rálelne a végére, még egy kincsesládát is találna. A szivárvány színei nincsenek korhatárhoz kötve. Persze nem arról van szó, hogy tetőtől talpig színárban kell úszni, mert az már túlzás, de egy-egy kiegészítőben még nem árt. Vessünk egy pillantást, hogy mit hordhatunk a legélénkebb színpompában.

Kiegészítők

A legnagyobb választék talán a kiegészítők terén van. Hordhatunk gyűrűt, nyakláncot, karkötőt. Szinte bármilyen ékszer létezik ezekben a színekben.

A merészebbek a megszokott színű harisnyák helyett akár szivárványmintásat is választhatnak.

A sztárok körében is terjed ez a trend. Általában ők is egyszínű öltözetüket próbálják feldobni a mesék hangulatát idéző színkavalkáddal.

Cipők

Persze a bátrabb tervezők , mint Jimmy Choo is bevállalja az extrém mintákat és stílust.

Ha nem érzed magad biztonságban a magas sarkakon, akkor Neked találták fel a szivárványszínű edzőcipőt.

Öltözék

Ruhák terén már nem olyan nagy a választék. Általában pólókon jelenik meg a szivárvány, de inkább csak mintaként. A celeb üdvöske, Lindsay Lohan - aki nem éppen a szívem csücske - ezekben a ruhákban megnyert magának.

Persze csak egy fél pillanatig, hiszen mindenki tudhatja, hogy a szivárványszínű ruháit zebracsíkos rabruhára cserélte. Lohanon kívül vannak még jó ízlésű emberek, így találtam egy olyan hölgyet, aki az esküvői ruháját tervezte meg „mesésre”.

A bátrabbak a sminkjükben is felhasználhatják a színorgiát. A körmöknél pedig sosem árt, ha színt viszünk az életükbe.

Merjünk színesen élni, és ezt a ruhatárunkon is jelenítsük meg. Egy borúsabb napot is képes feldobni a legtöbb színt magába foglaló motívum. Szivárványra fel!
4 felhasználónak tetszik: AdamLambertrulz, Alesszia, Smiley Miley Cyrus, Lilyrose
2010. augusztus 29. 10:56 #2
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Hát nekem a színes harisnya már egy kicsit magas! Ocsmány! ohmy.gif
Bár a többi kép bejön biggrin.gif Főleg azok amelyeknek sok-sok színe van! blush.gif wub.gif
2010. augusztus 29. 11:02 #3
Kilari
Kilari
visszatérő vendég
 
Státusz►♫♪music is my life♪♫►
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.14.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 0
Azonosító: 127076
Offline offline
uhh az a harisnya valami borzalom... :S
de az a smink az tetszik wub.gif
2010. augusztus 29. 20:06 #4
Ency112
Ency112
visszatérő vendég
 
StátuszNe álmodd az életed, hanem éldd az álmaidat" // ♥PLL♥ Ezra♥//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.28.
Hozzászólás: 376
Csatolások: 494
Azonosító: 132131
Offline offline
Én nagyon szeretem a színeket. Minden színű ruhám van!!
Én is hoztam pár színes képet:
1 felhasználónak tetszik: Smiley Miley Cyrus
2010. augusztus 30. 09:18 #5
Fireprincess
Fireprincess
visszatérő vendég
 
Státuszεïз 'Imagine you and me count the butterflies' εïз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.20.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 14
Azonosító: 129570
Offline offline
Idézet (DisneyFans @ 2010.08.28. 22:14)
A mesék kihagyhatatlan eleme, és állítólag ha egyszer valaki rálelne a végére, még egy kincsesládát is találna. A szivárvány színei nincsenek korhatárhoz kötve. Persze nem arról van szó, hogy tetőtől talpig színárban kell úszni, mert az már túlzás, de egy-egy kiegészítőben még nem árt. Vessünk egy pillantást, hogy mit hordhatunk a legélénkebb színpompában.
Kiegészítők
A legnagyobb választék talán a kiegészítők terén van. Hordhatunk gyűrűt, nyakláncot, karkötőt. Szinte bármilyen ékszer létezik ezekben a színekben. 
A merészebbek a megszokott színű harisnyák helyett akár szivárványmintásat is választhatnak. 
A sztárok körében is terjed ez a trend. Általában ők is egyszínű öltözetüket próbálják feldobni a mesék hangulatát idéző színkavalkáddal.
Cipők
Persze a bátrabb tervezők , mint Jimmy Choo is bevállalja az extrém mintákat és stílust. 
Ha nem érzed magad biztonságban a magas sarkakon, akkor Neked találták fel a szivárványszínű edzőcipőt. 
Öltözék
Ruhák terén már nem olyan nagy a választék. Általában pólókon jelenik meg a szivárvány, de inkább csak mintaként. A celeb üdvöske, Lindsay Lohan - aki nem éppen a szívem csücske - ezekben a ruhákban megnyert magának. 
Persze csak egy fél pillanatig, hiszen mindenki tudhatja, hogy a szivárványszínű ruháit zebracsíkos rabruhára cserélte. Lohanon kívül vannak még jó ízlésű emberek, így találtam egy olyan hölgyet, aki az esküvői ruháját tervezte meg „mesésre”. 
A bátrabbak a sminkjükben is felhasználhatják a színorgiát. A körmöknél pedig sosem árt, ha színt viszünk az életükbe. 
Merjünk színesen élni, és ezt a ruhatárunkon is jelenítsük meg. Egy borúsabb napot is képes feldobni a legtöbb színt magába foglaló motívum. Szivárványra fel!

A színes ruhák, smink, cipők, ékszerek nagyon jók thumbsup.gif
2010. augusztus 30. 09:27 #6
Boroo
Boroo
Falat ™
 
StátuszHoney, this is not a wonderland. you're drunk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.26.
Hozzászólás: 910
Csatolások: 14
Azonosító: 125871
Offline offline
de ronda az a harisnya! rám nem adnák semmi pénzért cool.gif na jó valamennyiért biztos felvenném de ki az utcára.. blink.gif amúgy a kiegészítők meg a cípők nagyon tetszenek thumbsup.gif
2010. augusztus 30. 09:36 #7
Boroo
Boroo
Falat ™
 
StátuszHoney, this is not a wonderland. you're drunk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.26.
Hozzászólás: 910
Csatolások: 14
Azonosító: 125871
Offline offline
bár azt a cipőt ami a tornacipő és a tűsarkú között van inkább használnám tüzelőnek mint hogy inkább egyszer is felvegyem és lealázzam magam a suliban vagy az utcán rohog.gif
2010. augusztus 30. 09:44 #8
Vikici
Vikici
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 313
Azonosító: 126670
Offline offline
nekem a smink tetszik a legjobban,bár a torna cipő is jó wink.gif
2010. augusztus 30. 09:53 #9
RetroGirl13
RetroGirl13
visszatérő vendég
 
Státusz:$$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 435
Csatolások: 17
Azonosító: 129097
Offline offline
~Nekem szivárványszínű karkötőm van biggrin.gif
~Vannak színes körömlakkjaim
~Maga a szobám színes biggrin.gif
~színes egyéniség vagyok *-*
TÖBB NEM IS KELL biggrin.gif
am a képek nagyon szupik thumbsup.gif kivéve a harisnya. bár valakinek jól áll smileeee.gif de nekem nem állna jól. biggrin.gif ugyhogy.. biggrin.gif thumbsup.gif
2010. szeptember 03. 18:27 #10
eva tarko
eva tarko
єxpєc†o pα†ronum™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 7196
Azonosító: 114770
Offline offline
thumbsup.gif wub.gif En imadom a tobbszinu dolgokat wub.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Smiley Miley Cyrus
2010. szeptember 03. 18:43 #11
kriszty_14
kriszty_14
♫Zac Efron♫addict♥
 
Státusz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Zachary David Alexander Efron♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 1074
Csatolások: 442
Azonosító: 130680
Offline offline
a harisnya tényleg pocsék de a többi egész jó thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Smiley Miley Cyrus
2010. szeptember 08. 16:49 #12
tar adetta
tar adetta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.12.
Hozzászólás: 281
Csatolások: 221
Azonosító: 133076
Offline offline
Itt is van még néhány kép..smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: AdamLambertrulz, Smiley Miley Cyrus, Minimanó94
2010. szeptember 08. 16:51 #13
Hannahmiley
Hannahmiley
Britney Spears Mania!!!
 
StátuszMost kevesebbet vagyok a gépnél, szóval avatarokat nem tudok készíteni, SORRY!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 1414
Csatolások: 233
Azonosító: 128944
Offline offline
Idézet (DisneyFans @ 2010.08.28. 22:14)
A mesék kihagyhatatlan eleme, és állítólag ha egyszer valaki rálelne a végére, még egy kincsesládát is találna. A szivárvány színei nincsenek korhatárhoz kötve. Persze nem arról van szó, hogy tetőtől talpig színárban kell úszni, mert az már túlzás, de egy-egy kiegészítőben még nem árt. Vessünk egy pillantást, hogy mit hordhatunk a legélénkebb színpompában.
Kiegészítők
A legnagyobb választék talán a kiegészítők terén van. Hordhatunk gyűrűt, nyakláncot, karkötőt. Szinte bármilyen ékszer létezik ezekben a színekben. 
A merészebbek a megszokott színű harisnyák helyett akár szivárványmintásat is választhatnak. 
A sztárok körében is terjed ez a trend. Általában ők is egyszínű öltözetüket próbálják feldobni a mesék hangulatát idéző színkavalkáddal.
Cipők
Persze a bátrabb tervezők , mint Jimmy Choo is bevállalja az extrém mintákat és stílust. 
Ha nem érzed magad biztonságban a magas sarkakon, akkor Neked találták fel a szivárványszínű edzőcipőt. 
Öltözék
Ruhák terén már nem olyan nagy a választék. Általában pólókon jelenik meg a szivárvány, de inkább csak mintaként. A celeb üdvöske, Lindsay Lohan - aki nem éppen a szívem csücske - ezekben a ruhákban megnyert magának. 
Persze csak egy fél pillanatig, hiszen mindenki tudhatja, hogy a szivárványszínű ruháit zebracsíkos rabruhára cserélte. Lohanon kívül vannak még jó ízlésű emberek, így találtam egy olyan hölgyet, aki az esküvői ruháját tervezte meg „mesésre”. 
A bátrabbak a sminkjükben is felhasználhatják a színorgiát. A körmöknél pedig sosem árt, ha színt viszünk az életükbe. 
Merjünk színesen élni, és ezt a ruhatárunkon is jelenítsük meg. Egy borúsabb napot is képes feldobni a legtöbb színt magába foglaló motívum. Szivárványra fel!

az ékszerek, a smink, a harisnya, és a körömlakkok nagyon cool cool.gif
2010. szeptember 08. 18:44 #14
adaa
adaa
 
StátuszDon't follow your dreams, lead them... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.31.
Hozzászólás: 650
Csatolások: 80
Azonosító: 132330
Offline offline
tényleg jók.. de az a harisnya... ohmy.gif xD
2010. szeptember 08. 20:48 #15
Hannahmiley
Hannahmiley
Britney Spears Mania!!!
 
StátuszMost kevesebbet vagyok a gépnél, szóval avatarokat nem tudok készíteni, SORRY!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 1414
Csatolások: 233
Azonosító: 128944
Offline offline
Idézet (adaa @ 2010.09.08. 18:44)
tényleg jók.. de az a harisnya... ohmy.gif xD

folytatom a mondatod: KLASSZ! thumbsup.gif
2010. szeptember 16. 18:03 #16
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
nem tudom mi a baj a harisnyával?? ohmy.gif
mindenesetre nekem nagyon tetszik w00t.gif
IMÁDOM a színes dolgokat..legyen az bármi.. laugh.gif
2010. december 11. 19:45 #17
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Én nagyon szeretem a színeket, főleg télen!!! blush.gif
2010. december 11. 19:49 #18
- törölt felhasználó -    
Igen-igen, de ne annyira, mint Domokos Fanni. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: AdamLambertrulz
2010. december 15. 20:56 #19
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
De jól néznek ki biggrin.gif
2010. december 15. 21:20 #20
- törölt felhasználó -    
itt van még pár kép:
http://blog.pier51.com/wp-content/uploads/2010/09/Rainbow-Girl2.jpg
http://i277.photobucket.com/albums/kk52/Jerika83004/rainbow-1.jpg
1 felhasználónak tetszik: Smiley Miley Cyrus
2 oldal 1 2
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!