Xavi Hernández nemrég a Daily Starnak adott egy rövid interjút, és nyilatkozatában elárulta, hogy örülne, ha Fernando Torres és Cesc Fàbregas is a Barcelonába igazolna.
A teljes cikkhez kattints ide!
Torres és Fàbregas is kell nekünk
2010. augusztus 31. 12:36
#1
2010. augusztus 31. 12:50
#4
|
|
ancsa13Glambert |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.30. Hozzászólás: 2090 Csatolások: 1504 Azonosító: 118918 offline
|
Én inkább annak örülnék, ha a Real Madridba igazolnának
1 felhasználónak tetszik:
EszterLondon
2010. augusztus 31. 12:58
#6
|
|
sh1nEE.» ᴍs. ʙᴀʀᴄᴀɢɪʀʟ ღ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.13. Hozzászólás: 1238 Csatolások: 454 Azonosító: 131165 offline
|
hát még én mennyire ürölnék neki ha a Barcába mennének! 
sajnálom hogy Fabregasnak idén nem sikerült átigazolnia, így kemény idény lesz a Reallal a spanyol bajnokságban.. :/
Visca El Barca.
sajnálom hogy Fabregasnak idén nem sikerült átigazolnia, így kemény idény lesz a Reallal a spanyol bajnokságban.. :/
Visca El Barca.
1 felhasználónak tetszik:
EszterLondon
2010. augusztus 31. 13:11
#7
|
|
Sztivi2107visszatérő vendég |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 122 Csatolások: 0 Azonosító: 124436 offline
|
én is örülnék ha a Brcába mennének a kedvenc csapatom és eddig Torresen kivül az összes kedvencem ott van,Messi,Xavi,Puyol... és végre
David Villa
is ott van már csak Torres kellene oda de akk tényleg verhetetlenek lenének!
2010. augusztus 31. 14:24
#12
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Én ugye, madridista vagyok, de nem találnám helyénvalónak, ha most azon vitáznék, Fábregas és Torres hova kerüljön...
nem akarok balhét gerjeszteni, bár tudom, hogy Villával Torres nagyon jóban van, csak ezért örülnék, ha a barcába igazolnák. szóval nem tudok dönteni.
2010. augusztus 31. 14:25
#13
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Idézet (Emmora @ 2010.08.31. 12:44)
ááá
ne máár
akkor már nem lesz semmi esélye a Reálnak
úgyérzem akkor csak az Arsenalnak fogok szurkolni
ne máár
akkor már nem lesz semmi esélye a Reálnak
úgyérzem akkor csak az Arsenalnak fogok szurkolni
azért nézd már meg milyen kezdőcsapata van a reálnak is..
2010. augusztus 31. 14:42
#15
Most már én is hozzászólok.
A Barcelonában rengeteg jó játékos van. Nem tudom mi lenne Bojan Krkiccsel ha Torrest leszerződtetnék. Persze kell csere is, de ott van még Pedro és Jeffrén is, nem beszélve Messriől. Nem tudom, hogy Messit vissza lehet-e tolni a középpályára, de én nem is tenném. Csupa fiatal, tehetséges játékos. Szeretem Torrest és nagyon tehetségesnek tartom, de valakit kiszorítana így a csapatból. Villával viszont egyértelműen kijönnének. Bár szerintem Villa Messivel és Bojannal is megértetné magát.
A Barcelonában rengeteg jó játékos van. Nem tudom mi lenne Bojan Krkiccsel ha Torrest leszerződtetnék. Persze kell csere is, de ott van még Pedro és Jeffrén is, nem beszélve Messriől. Nem tudom, hogy Messit vissza lehet-e tolni a középpályára, de én nem is tenném. Csupa fiatal, tehetséges játékos. Szeretem Torrest és nagyon tehetségesnek tartom, de valakit kiszorítana így a csapatból. Villával viszont egyértelműen kijönnének. Bár szerintem Villa Messivel és Bojannal is megértetné magát.
2010. augusztus 31. 15:56
#16
Fabregas tuti hogy át jön ha lejárt a szerződése...Torrest nem tudom, eléggé hűséges a csapatához, ráadásul a Barca így is tele van klasszis csatárokkal...
2010. augusztus 31. 16:08
#17
Jó lenne nemmondom tényleg megállithatatlanok lennének.de már igyis remek focicsapat.Messi Villa Iniesta Xavi hát ők már eleve nyerők szerintem igy is megállithatatlanok:)
2010. augusztus 31. 18:45
#18
|
|
rekatuzsonúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.08. Hozzászólás: 51 Csatolások: 98 Azonosító: 111824 offline
|
Ők már azt szeretnék ha az egész Spanyol válogatott a Barcánál lenne..
de azért tényleg nagyon jó lenne ha ott lennének
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline



