I LOVE FABREGAS <3333
Torres és Fàbregas is kell nekünk
2010. szeptember 02. 17:34
#22
|
|
CrazyAngelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.26. Hozzászólás: 153 Csatolások: 0 Azonosító: 133917 offline
|
Nah de jo utnozzak a Realt. Meg veszik a legjobbakat es vegul kiesnek a Bajnokok ligajabbol. Es olyan csapt nyeri meg akit nem is tartanak eselyesnek.
2010. szeptember 24. 14:23
#28
|
|
Evievisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.29. Hozzászólás: 359 Csatolások: 39 Azonosító: 132189 offline
|
Idézet (zsuuu @ 2010.09.05. 12:26)
nem ertem mert nem szalnak be a Barselonaba ... Nagyon jol jatszanak egyut a spanyolokkal s minden..Sokkal jobb lenne
Ez nem csak rajtuk múlik...
2010. szeptember 24. 14:24
#29
|
|
Evievisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.29. Hozzászólás: 359 Csatolások: 39 Azonosító: 132189 offline
|
Idézet (CrazyAngel @ 2010.09.02. 17:34)
Nah de jo utnozzak a Realt. Meg veszik a legjobbakat es vegul kiesnek a Bajnokok ligajabbol. Es olyan csapt nyeri meg akit nem is tartanak eselyesnek.
Már bocs, de minden csapat arra törekszik, hogy leigazolja a legjobbakat, és minden címet besöpörjön.Az már más tészta, hogy megtehetik-e...
2010. szeptember 24. 14:26
#30
|
|
Evievisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.29. Hozzászólás: 359 Csatolások: 39 Azonosító: 132189 offline
|
Idézet (ancsa13 @ 2010.08.31. 12:50)
Én inkább annak örülnék, ha a Real Madridba igazolnának 
Ez teljességgel lehetetlen.Cesc amiatt nem igazolna oda, mert saját nevelésű Barca játékos, Torres pedig az Atléticós múltja miatt nem menne oda.
2010. október 16. 14:32
#31
|
sancesúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.16. Hozzászólás: 12 Csatolások: 0 Azonosító: 136516 offline
|
A Barca nagy része spanyol, szerintem felesleges még Fabregas és Torres is oda. Már így is rengeteg jó csatáruk és középpályásuk van. És amilyen klasszisok vannak a Barcában, nem érdemlik meg, hogy a kispadon üljenek.
2010. október 31. 13:27
#33
|
|
Milavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.10. Hozzászólás: 144 Csatolások: 17 Azonosító: 124748 offline
|
teljesen egyetértek liltoriával.
D Torres ahhw.imádom.
de nem tudom,hogy lesz-e ebből valami,mert Torres nagyon jűséges típus és nem biztos,hogy a közeljövőben megválna a Liverpooltól.Viszont az biztos,hogy nagyon jót tenne neki a változás,szegénynek mostanában alig van önbizalma a sérülései miatt és mert ezek miatt nem tud gólt rúgni.Ezenkívül Villával és Messivel nagyon jóba lennének,könnyen megértenék egymást!
de nem tudom,hogy lesz-e ebből valami,mert Torres nagyon jűséges típus és nem biztos,hogy a közeljövőben megválna a Liverpooltól.Viszont az biztos,hogy nagyon jót tenne neki a változás,szegénynek mostanában alig van önbizalma a sérülései miatt és mert ezek miatt nem tud gólt rúgni.Ezenkívül Villával és Messivel nagyon jóba lennének,könnyen megértenék egymást!
2010. október 31. 13:30
#34
Idézet (Mila @ 2010.10.31. 13:27)
teljesen egyetértek liltoriával.
D Torres ahhw.imádom.
de nem tudom,hogy lesz-e ebből valami,mert Torres nagyon jűséges típus és nem biztos,hogy a közeljövőben megválna a Liverpooltól.Viszont az biztos,hogy nagyon jót tenne neki a változás,szegénynek mostanában alig van önbizalma a sérülései miatt és mert ezek miatt nem tud gólt rúgni.Ezenkívül Villával és Messivel nagyon jóba lennének,könnyen megértenék egymást!
de nem tudom,hogy lesz-e ebből valami,mert Torres nagyon jűséges típus és nem biztos,hogy a közeljövőben megválna a Liverpooltól.Viszont az biztos,hogy nagyon jót tenne neki a változás,szegénynek mostanában alig van önbizalma a sérülései miatt és mert ezek miatt nem tud gólt rúgni.Ezenkívül Villával és Messivel nagyon jóba lennének,könnyen megértenék egymást!
Valójában Torres mostanában már nem nagyon érzi jól magát a Poolban mivel mindenki tőle (és Gerrardtól) várja el, hogy gólt rúgjon (-janak) és nyerje (-ék) meg a Poolnak a meccset.
Szerintem Fernandonak ebből már kicsit elege van. Szívesen elmenne ő is egy olyan csapatba mint a Barcelona, ahol Villával tényleg jól kijönnének, de sajnos a Barcelonánál akkor valakit ki kellene túrnia, aki szintén nagyon jó.
2010. november 29. 21:54
#36
Bárcsak. Bárcsak átigazolna Torres a Barcelonához. Egy álom válni valóra. :$
2012. december 30. 13:53
#38
boianbaby:Hát már Fabregas a csapatnál van, de a Barca még semmivel sem lett jobb!-.-
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:





