Mi a kedvenc édességed?
2010. szeptember 03. 18:29
#4
|
|
kriszty_14♫Zac Efron♫addict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 1074 Csatolások: 442 Azonosító: 130680 offline
|
Idézet (csianon29 @ 2010.09.03. 18:26)
A nagy kedvenc a gumicukor de mindegyiket szeretem 
nekem is
2010. szeptember 03. 18:35
#7
A krumplicukor nagyon finom
jó, hogy mondjátok, azt olyan régen ettem.
Egyébként nálam változó. Amit megkívánok. Egyébként a csoki, illetve talán a nyalóka. Meg joghurtos gumicukor(mértékkel), a medvetalp, a törökméz, a fagyi, jégkrémek és még van valami, csak hirtelen a neve nem jut eszembe.
Egyébként nálam változó. Amit megkívánok. Egyébként a csoki, illetve talán a nyalóka. Meg joghurtos gumicukor(mértékkel), a medvetalp, a törökméz, a fagyi, jégkrémek és még van valami, csak hirtelen a neve nem jut eszembe.
2010. szeptember 03. 18:38
#8
fagyi!!
2010. szeptember 03. 18:42
#10
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
csoki
fagyi
gumicukor
nyalóka
kürtöskalács
sütik
asszem ennyi
1 felhasználónak tetszik:
Violetta13
2010. szeptember 03. 19:00
#12
|
|
Bieber-fan |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 693 Csatolások: 21 Azonosító: 131058 offline
|
minden nasit szeretek.
2010. szeptember 04. 21:46
#13
én csak csoki fanatikus vagyok, a többit meg valahogy nem szeretem
2010. szeptember 04. 22:08
#17
csoki, fagyi, gumicukor, nyalóka, süti, rágó x) igazából majdnem mindent, de azért vannak ezek közül is olyanok amiket nem eszek meg
, mármint sokféle van, és azok közül alig eszek.. amugy édes szájú vagyok
pár kedvenc kép xD :
2010. szeptember 04. 22:51
#20
|
|
wadfruttivisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.17. Hozzászólás: 148 Csatolások: 25 Azonosító: 74346 offline
|
nekem a fagyi a kedvencem,nem igazán vagyok édesszájú.ha mégis édességet eszem muszáj sósat ennem rá xD viszont fagyiból az áfonyás-joghurt,meggy és a citrom.imádom őket meg a "pálcikás jégkrémeket" is xD
jah még a mogyorókrémes csoki jöhet
jah még a mogyorókrémes csoki jöhet
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline
