Hány éves korodig hittél a Mikulásban?
2010. szeptember 04. 11:34
#2
|
|
xBlondiefashionista |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.11.14. Hozzászólás: 2713 Csatolások: 14045 Azonosító: 112254 offline
|
Én mondhatni elég sokáig... arra emlékszem, hogy még általános iskola negyedik osztályában izgatottan rohantam fel a lépcsőn... szóval olyan 8-9.
2010. szeptember 04. 11:36
#3
|
|
kriszty_14♫Zac Efron♫addict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.06. Hozzászólás: 1074 Csatolások: 442 Azonosító: 130680 offline
|
mivel elég hamar rá találtam az ajándékokra el mondták..nem tudom már hány éves voltam szerintem 6
2010. szeptember 04. 11:47
#4
|
|
Lucy-chanяuleя oƒ αѕgαrd |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.08.06. Hozzászólás: 2362 Csatolások: 159 Azonosító: 104204 offline
|
Nem tudom, ugyanis nálunk nem a szokásos "A mikulás hozza az ajándékokat" szállóige volt, hanem egy "Jézuskás" verzió
Vagyis a felszólító mondat ez volt:
-Menj és nézd meg mit hozott a Jézuska!
De elég gyorsan rájöttem, hogy egyik sem létezik, a Jézuskára olyan 4-5 éves koromban a Mikulásra meg valamikor az Óvodában olyan 6 éves korom körül.
-Menj és nézd meg mit hozott a Jézuska!
De elég gyorsan rájöttem, hogy egyik sem létezik, a Jézuskára olyan 4-5 éves koromban a Mikulásra meg valamikor az Óvodában olyan 6 éves korom körül.
2010. szeptember 04. 21:41
#12
Idézet (CandyHart @ 2010.09.04. 16:07)
6 éves voltam jó volt meg tudni hogy miért is nem találkozhatok a Mikivel
)
Találkozhatsz vele, ha akarsz, Yolupukkinak hívják, és Finnországban lakik
Amúgy passz, a suliban voltak olyan kegyetlenek, hogy a kicsi énem hitét szétzúzták
2010. szeptember 04. 21:45
#14
Miért? nem létezik?
10 felhasználónak tetszik:
Nana95,
xxangi20xx,
Lady Suzy,
Lisa Veronicas,
Ronetta001,
Arianaa,
Málnahab,
House Of Wax,
cat32,
sziv55
2010. szeptember 04. 21:45
#15
|
|
Tomasevic92visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.08. Hozzászólás: 235 Csatolások: 0 Azonosító: 124604 offline
|
miért, nem létezik?
XD
XD
2010. szeptember 04. 21:46
#16
|
|
Tomasevic92visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.08. Hozzászólás: 235 Csatolások: 0 Azonosító: 124604 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.09.04. 21:45)
Miért? nem létezik? 
ez jó volt, sikerült 1 időben elküldeni ugyanazt
2010. november 05. 19:21
#17
Asszem 6-7 lehettem..Ezért utállak Kristóf mert elmondtad
2010. november 06. 12:38
#19
|
|
Borbély MirandaWalking Dead is my drug™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.25. Hozzászólás: 3724 Csatolások: 403 Azonosító: 123509 offline
|
5-6 évesig
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.

offline

