Starity

Nfl 2010-2011

17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. február 07. 12:33 #321
- törölt felhasználó -    
végig meleg volt a pite a meccsen de valahogy én úgy érzem most azt a pluszt nem tudta hozzá adni a meccshez a legendás Pittsburgh-i védelem. míg a másik oldalon Aaron Rodgers élete meccsét játszotta és ez elegendőnek bizonyult a meccs és a Super Bowl megnyeréséhez.
kiváló meccs volt minden percét élveztem. biggrin.gif
vereség ide vagy oda Mike Tomlin az egyik legkarizmatikusabb és legjobb edző az NFL-ben hihetetlen figura. azok után ahogy indult a meccs a Steelersnek képes volt még életet lehelni a csapatba a szünet után és végig sansza volt a győzelemre a gyengén játszó Steelersnek.
há remélem jövő ilyenkor is élvezhetjük Super Bowl minden pillanatát.
jó kis szezon volt ez is bár nekem nem túl sok jutott az örömökből hiszen a Dolphins megint gyenge szezont zárt! sad.gif jó lenne egyszer értük izgulni élőben egy Super Bowl-on! biggrin.gif
nahhh de a Green Bay behúzta a trófeát és így a legjobb helyre került. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Macaroth
2011. február 07. 17:35 #322
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2011.02.07. 12:33)
végig meleg volt a pite a meccsen de valahogy én úgy érzem most azt a pluszt nem tudta hozzá adni a meccshez a legendás Pittsburgh-i védelem. míg a másik oldalon Aaron Rodgers élete meccsét játszotta és ez elegendőnek bizonyult a meccs és a Super Bowl megnyeréséhez.
kiváló meccs volt minden percét élveztem. biggrin.gif 
vereség ide vagy oda Mike Tomlin az egyik legkarizmatikusabb és legjobb edző az NFL-ben hihetetlen figura. azok után ahogy indult a meccs a Steelersnek képes volt még életet lehelni a csapatba a szünet után és végig sansza volt a győzelemre a gyengén játszó Steelersnek.
há remélem jövő ilyenkor is élvezhetjük Super Bowl minden pillanatát.
jó kis szezon volt ez is bár nekem nem túl sok jutott az örömökből hiszen a Dolphins megint  gyenge szezont zárt! sad.gif jó lenne egyszer értük izgulni élőben egy Super Bowl-on! biggrin.gif 
nahhh de a Green Bay behúzta a trófeát és így a legjobb helyre került. meghajolo.gif


hát a legjobb helye Foxborough-ban lett volna biggrin.gif szal inkább a második legjobb helyre került biggrin.gif

jóféle mérkőzés volt és a Pittsburgh-nek a meccs az eladott labdákon úszott el...bár nagy tisztelet Big Ben-nek amiért sérült térddel is odaállt és tette a dolgát
2011. március 22. 23:15 #323
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Na skacok az NFL-ben elszabadult a pokol!

A NFLPA (játékos szakszervezet) feloszlatta magát mire erre a NFl lockout-ot hirdetett.

Az egésznek az lett a vége, hogy bíróságon folytatódik a dolog...a legjobb esetben is a fél előszezon elúszik...de az alapszakasz teljes lesz.

http://www.nemzetisport.hu/nfl/jogi-csata-donthet-az-nfl-jovojerol-2069638/

ezt érdemes elolvasnotok

Amint lesz friss hír jelentkezem újra!
2011. március 23. 00:34 #324
- törölt felhasználó -    
uhh há ez nem túl jó hír. nagyon úgy néz ki ezek alapján hogy nem lesz szezon! sad.gif
2011. április 25. 10:57 #325
- törölt felhasználó -    
nahhh ezen miért nem lepődtem meg??? rolleyes.gif
http://www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-brandon-marshallt-leszurtak-intenziv-osztalyon-fekszik...2074386?nocache
2011. április 26. 13:00 #326
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
háhá az NFL kapott egy fityiszt rohog.gif

http://www.nemzetisport.hu/nfl/veget-ert-a-lockout-de-korai-meg-az-orom-2074724/
17 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!