Starity

Nfl 2010-2011

17 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 22. 22:04 #141
- törölt felhasználó -    
igen sztem mindenkinek az lesz a legjobb ha Favre a szezon után végleg visszavonul!
jahhh jó hogy mondod a Baltimore-t kifelejtettem most náluk is kifejezetten jól játszik a támadó sor nem úgy mint a korábbi években hogy a védelem hozta nekik a meccseket bizony a Ravens is oda érhet a végén!
ha a Packers ott lenne a végén annak örülnék azért! smileeee.gif
2010. november 22. 22:24 #142
- törölt felhasználó -    
Idézet (ConfigKT @ 2010.11.22. 22:03)
Üdv!
Most értem csak ide és látom mi folyik itt! Katasztrófa, ahogy itt így emlegetik a Coltsot, nem szabad semmi rosszat róla mondani! tongue.gif (egyébként megveszekedett Colts Fan vagyok, de én is belátom, h ez a meccs nem a mienk volt) Biztos elkapók/célpontok nélkül, egyedül Manning...eléggé kevéske... mad.gif Na meg a másik: 3 INT, Paytontól egyenesen katasztrófa, azok a tévesen megdumált drivok/félreértések kivitték a hajamat...Meg a futás elleni védekezés pfff
Egyszóval gratula a Pats-nak, megérdemelték, csak kihúzták a 4ik negyedet!

Ha gondolod, rátérhetünk a 49ers-re, de azzal egy darabig ellennénk. Ott nehéz valamibe is nem belekötni rohog.gif
A Coltshoz visszatérve, megint sok volt az elejtett passz. A másik meg, hogy a futójáték, azon a 3X yardos futáson kívül 0 volt. dry.gif
2010. november 22. 22:42 #143
Macaroth
Macaroth
Hintalózsoké
 
StátuszKripke! Megtaláltam a fúvókádat és meghalsz! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.20.
Hozzászólás: 1059
Csatolások: 147
Azonosító: 118038
Offline offline
Idézet (mooka @ 2010.11.22. 22:24)
Ha gondolod, rátérhetünk a 49ers-re, de azzal egy darabig ellennénk. Ott nehéz valamibe is nem belekötni rohog.gif 
A Coltshoz visszatérve, megint sok volt az elejtett passz. A másik meg, hogy a futójáték, azon a 3X yardos futáson kívül 0 volt. dry.gif


és megint előjött a futás elleni védekezés mint gyenge pont...Green-Ellis és Woodhead megfuttatta a védelmet...de azért kellettek Brady pontos passzai...és persze a Colts sok büntetést kapott míg a Pats nem szabálytalankodott szinte semmit...
1 felhasználónak tetszik: bertmccracken
2010. november 29. 01:37 #144
- törölt felhasználó -    
nem volt semmi ez az Eagles - Bears meccs. én bíztam nagyon a végén a sasokban sad.gif de sajna nem jött össze az onside kick, azért még holder is kellett a szél miatt sad.gif azért Celek utolsó TD elkapása hihetetlen volt, hogy fért oda be.
meg a végén kicsit elszabadultak az indulatok, qb kneelnél nem kéne azért beugrálni, bár lehet csak fumble-t akartak kiharcolni, de a végén még verekedésbe torkollik a meccs vége ugye biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. november 29. 02:15 #145
- törölt felhasználó -    
azért ez döbbenet ami a Texans-Titans meccsen történt nem láttam a meccset és körülményeket sem ismerem de azért durva.. ohmy.gif w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: ConfigKT
2010. november 29. 10:27 #146
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2010.11.29. 02:15)
azért ez döbbenet ami a Texans-Titans meccsen történt nem láttam a meccset és körülményeket sem ismerem de azért durva.. ohmy.gif  w00t.gif

Itt mutatják, hogy mi történt az előző playben: http://i945.photobucket.com/albums/ad299/mooka1986/NFL.png
Cortland Finnegan-t gondolom nem kell bemutatnom, mindig arra megy rá, hogy felbosszantsa az ellenfelét. A verekedést megelőző playben még csak lökdösődésig jutottak, aztán amikor Finnegan úgy ment neki Andre Johnsonnak, hogy a fejét célozta, érthető volt, hogy Johnson nekimegy. Kapott is rendesen Finnegan, aztán még volt kedve mosolyogni, meg kacsintgatni... undorító egy játékos. mad.gif
3 felhasználónak tetszik: bertmccracken, gonzales7, ConfigKT
2010. november 30. 18:34 #147
- törölt felhasználó -    
ohh de jól játszott Westbrook!!a kedvenc játékosom!! meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2010. november 30. 18:52 #148
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2010.11.30. 18:34)
ohh de jól játszott Westbrook!!a kedvenc játékosom!! meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Én is örültem neki, hogy jól játszott, de nem volt felhőtlen az örömöm... Frank Gore: out for season.http://rebelsarea.com/pic/smilies/cry.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. november 30. 19:20 #149
- törölt felhasználó -    
Idézet (mooka @ 2010.11.30. 18:52)
Én is örültem neki, hogy jól játszott, de nem volt felhőtlen az örömöm... Frank Gore: out for season.http://rebelsarea.com/pic/smilies/cry.gif


uhh nah az nem jó a továbbiakra nézve a Frisconak!!
2010. november 30. 19:47 #150
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2010.11.30. 19:20)
uhh nah az nem jó a továbbiakra nézve a Frisconak!!

Hát igen. sad.gif Gore jobboldali csípőtörést szenvedett a meccs elején, ezért is tudott Westbrook ennyit játszani. Vele csak az a baj, hogy ő is elég sérülékeny típus és nem biztos, hogy végig bír "hajtani" egy teljes meccset. Így viszont talán több lehetőséget kap Anthony Dixon.
Itt van a hétfő esti meccs vicces beharangozója: Drew Litton's Monday Matchup Madness
Nagyon jók szoktak lenni ezek a kis videók, annyira eltalálják a csapatok hibáit. Ebben nekem a legjobban 1:28-1:42-ig rész tetszett, de a többi is nagyon ötletes. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. november 30. 19:57 #151
- törölt felhasználó -    
háá ez tényleg jó volt! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

jahhh ne is mond Ricsiék nézegették hogy Westbrook mikor futott 100yardon felül oszt mondták hogy két éve...az meg sem fordult a fejükben hogy tavaly is szinte végig sérült volt...
1 felhasználónak tetszik: bertmccracken
2010. december 05. 22:10 #152
- törölt felhasználó -    
torkig vagyok Chad Henne-vel nagyon rosszul játszott megint csak 3-INT-önt dobott!!! rolleyes.gif
3-pontal ki is kaptunk a Brownstól! dry.gif

hááá ami itt a Bengals-Saints meccsen volt 4-dik és 2-nél a redzone-ban ráadásul,ez biztos hogy tudatos volt hogy bemozdították a Bengals védőjét és rögtön büntetés a Cinncynek a Saintsnek pedig első és goal és TD!!komoly volt nagy húzás volt a Saintstől! meghajolo.gif
2010. december 06. 08:06 #153
- törölt felhasználó -    
Én tegnap csak a Frisco meccset néztem, azt sem végig. Már azon is elgondolkodtam, hogy ebben a szezonban nem nézem ezeket a meccseket. Komolyan, amilyen playhívások voltak már megint, égnek állt tőlük a hajam. (run, run, pass, punt) Csoda, hogy kikapott a csapat?! Most már biztos, hogy nem lesz rájátszásban a csapat. (jöhet Harbaugh rolleyes.gif ) Singletary mondjon le!! reklamalo.gif
Valaki mondja már meg, hogy mi van Payton Manning-vel, megint 4 pick? w00t.gif Ez, ahogy megnéztem 3 meccs 8 TD 11 INT. Pedig a Cowgirls ellen a Coltsnak drukkoltam. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. december 06. 09:13 #154
- törölt felhasználó -    
jahhh Manning botrányosan játszik az utóbbi meccseken...ha így folytatják még lehet a playoffról is lemarad a Colts!

Viszont amit a sportv közvetített meccs az parádésan jó volt!Egy kemény csatában de nyert a Falcons de itt aztán volt minden!Itt is a sok interception és egy visszahordás döntötte el a meccset.
Mostanában elég sokat eladják a labdát az irányítók a meccseken, bekeményítettek a védelmek ahogy közeledik az alapszakasz vége!
No és akkor ma Monday night football há remélem Sanchez is eladja egy párszor! biggrin.gif
Jó meccset várok mindenképpen! smileeee.gif
2010. december 06. 09:40 #155
- törölt felhasználó -    
Idén annyira nem erős a Colts csoportja, szerintem ott lesznek a playoffban. Most jönnek a csoportriválisok elleni meccsek, ha Manning picit összeszedi magát, meg persze a futók (futójáték megint nem volt), akkor simán meglesz a továbbjutás.
A Pats vs. Jets meccsen nem fogok egyik csapatnak sem drukkolni, egyik sem szimpatikusabb a másiknál, legalábbis nekem. laugh.gif Itt a Drew Litton féle beharangozója a meccsnek: Drew Litton's Monday Matchup Madness
Nézegettem a meccsek összefoglalóit, Ravens vs. Steelers meccsen Polamalu, hogy elkapta Flaccot! w00t.gif thumbsup.gif Nagyon jó meccs lehetett. Valahogy beszerzem és megnézem az tuti. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. december 06. 09:47 #156
- törölt felhasználó -    
jaja én is vadászok a Ravens-Steelers meccsre! meghajolo.gif ha tudsz valami linket ne habozz! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2010. december 06. 10:04 #157
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2010.12.06. 09:47)
jaja én is vadászok a Ravens-Steelers meccsre! meghajolo.gif ha tudsz valami linket ne habozz! biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Ide mindig tesznek fel meccseket, de ez még pont nincs fent sad.gif Bezzeg a 49ers már ott van, de azt elég volt egyszer megnézni. laugh.gif
http://tenyardtracker.com/index.php
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. december 06. 12:54 #158
- törölt felhasználó -    
Idézet (mooka @ 2010.12.06. 10:04)
Ide mindig tesznek fel meccseket, de ez még pont nincs fent sad.gif  Bezzeg a 49ers már ott van, de azt elég volt egyszer megnézni. laugh.gif 
http://tenyardtracker.com/index.php


igen kettőnket a kedvenc csapataink nem halmoznak el túlzott sikerélményekben!!! dry.gif biggrin.gif biggrin.gif
2010. december 06. 13:35 #159
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2010.12.06. 12:54)
igen kettőnket a kedvenc csapataink nem halmoznak el túlzott sikerélményekben!!! dry.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Majd jövőre. wink.gif laugh.gif laugh.gif Amióta nézem az NFL-t minden szezon végén erre jutok. Most már az is sikernek számítana, ha végre elmenne Singletary és érkezne egy jó rookie irányító. A legnagyobb esélyes Singletary helyére Jim Harbaugh, a Stanford edzője. Jed York már le is ült vele tárgyalni, túl vannak egy vacsorán, úgyhogy reménykedem. smileeee.gif Ha ő jönne, valószínűleg rámennénk Andrew Luck-ra a drafton. 49erswebzone-on most arról megy a szavazás, hogy ki volt a legutóbbi 3 vezetőedző közül (Dennis Erickson, Mike Nolan, Mike Singletary) a legrosszabb. Egyértelműen az első volt a legrosszabb és Nolan volt a legjobb. Nolan egy nagyon jó defense coordinator, de sajnos vezetőedzőnek nálunk nem volt jó. Viszont most Téged és a többi Dolphins szurkolót boldogítja. smileeee.gif Össze is állt a védelem rendesen, ott is leginkább csak a támadókkal van a probléma.
Jövőre egy jó draft mindkét csapattól és Dolphins - 49ers Super Bowl! biggrin.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2010. december 06. 13:58 #160
- törölt felhasználó -    
ahogy mondod a Dolphins védelmével nincs is semmi baj Wake és Dansby személyében két klasszis LB-ünk van,a Defensive line is remek a secondary is teszi a dolgát!
csak egyszerűen az Offense 2000-óta képtelen összeállni pedig basszus nem igazán panaszkodhatok két klasszis futót is sikerült szerezni az évek alatt Brown-t és Ricky Williams-t.Jó elengedtünk olyan játékosokat mint Ginn vagy Welker de akkor is van már két remek elkapónk mint Marshall (őt nem kedvelem egyébként)vagy Davone Bess és a baromi tehetséges fiatal Hartline és még ott van Fasano is!
nah de igen az irányító évek óta probléma a Dolphinsnál az irányító!OKOK Henne nagyon akar igyekszik de tényleg hajtja magát akkor sem elég ehhez a csapathoz. Akivel nagyon ment az Pennington volt, rögtön be is jutottunk az ő vezérletével a rájátszásba pozitív mérleggel!
rendben hogy idén tényleg sok volt a sérülés Henne sem 100°%-os Pennigtonnak annyi de akkor is eza offense többre hívatott nálam!
de úgy legyen Frisco-Miami döntő!!jó beszééélsz!! thumbsup.gif

jahh télleg nekem meg is van a 85-ös döntő Montana-Marino csatája!!áááááá nagyon klasszik mérkőzés!!! biggrin.gif
jó lenne télleg még egyszer valami hasonló!
17 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!