Starity

Barcelona

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 12. 19:30 #21
Samballa100
Samballa100
visszatérő vendég
 
StátuszReszkessetek sznobok, ripacsok!!!! Visszatértem! xDD Ba' Dum Tss....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 264
Azonosító: 133782
Offline offline
Tudtommal itten saját és csak is saját felelősségből nyithatnak topicot. Tehát ha én egy pár szabályt létrehozok ebben a topicban az még nem gond. Mert hogy csak azért irtam őket hogy
legyen némi tisztelet az oldal iránt. Csak ennyit szerettem volna közölni. dry.gif
2010. szeptember 12. 19:39 #22
Samballa100
Samballa100
visszatérő vendég
 
StátuszReszkessetek sznobok, ripacsok!!!! Visszatértem! xDD Ba' Dum Tss....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 264
Azonosító: 133782
Offline offline
Idézet (Candies @ 2010.09.12. 18:00)
Na mi lenne ha meghosszabátanánk az életkort 12-40-ig? végülis az idősebbek többet tudhatnak wink.gif

Márcsak azért is nem mert azok akik túl időssek azok mindenből politikát és felsöbrendű-séget csinálnak. akik pedig túl fiatalok azok pedig azt sem tudják hogy mi az a barcelona! w00t.gif
2010. szeptember 20. 20:16 #23
Evie
Evie
visszatérő vendég
 
StátuszA magány újra mellém dől, cigifüst száll az erkélyről
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 359
Csatolások: 39
Azonosító: 132189
Offline offline
Személy szerint imádom a Barcát (mint mindenki aki ebbe a topikba írt smileeee.gif).A legnagyobb kedvenc Piqué, no meg Messi.

Bojan pedig a Barcelona és a spanyol válogatott jövője rolleyes.gif
2010. november 03. 19:31 #24
börnics
börnics
visszatérő vendég
 
StátuszNekem káosz kell, nem bírom a rendet, zaj kell ami megöli a csendet...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.25.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 46
Azonosító: 133864
Offline offline
kedvenc csapatom a barcelona!! és a kedvenc jatekosom pedig DAVID VILLA!! thumbsup.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Dalma97
2010. november 20. 09:58 #25
Justin02
Justin02
új tag
 
StátuszMilan Stanković ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.03.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 3
Azonosító: 132528
Offline offline
Imádom a Barcelonát meg Messit is.Barcelona a király!!! smileeee.gif
2010. november 21. 14:10 #26
Dalma97
Dalma97
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 47
Azonosító: 137415
Offline offline
Az FC Barcelona a vilag legjobb csapata! biggrin.gif Pep Guardiola mindet kihoz belolle!!Ez meg is latszik a hajan!!! laugh.gif
Lio Messi David Villa es Xavi jol dolgoznak eggyutt,Bojan is tud veluk egy jo hejzetet osszehozni!! thumbsup.gif Ezert is fog nyerni az Barca a Real ellen!!! tongue.gif
2011. január 07. 22:29 #27
Samballa100
Samballa100
visszatérő vendég
 
StátuszReszkessetek sznobok, ripacsok!!!! Visszatértem! xDD Ba' Dum Tss....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 264
Azonosító: 133782
Offline offline
Mielőtt az egésszet elolvasnátok, biztosítalak titeket arról, hogy lesznek helyesirási hibáim! téhát:Leszögezném hogy nekem
a Barcelona a kedvenc csapatom (jelenleg.) Most lehet hogy kizökkentelek titeket a következő megjegyzésemmel. Igen a kedvenc csapatom a barcelona...de, csak annyit hogy az egész Barcelona históriám hogy én így szeretem, Úgy szeretem, ez mind igaz! de most rátérek a lényegre, Nem tudom ki hogy kedvel meg egy football-klubbot, de én csak is kizárólag Lionel Messi végett szeretem a Brca-t. Ha én őt nem látom a 2010-es foci VB-n, akkor most még lehet hogy olyan kispadmelegítő lennék.
Tehát csak annyit hogy ha Messi elhadja a Barcelonát, akkor én is.
2011. június 21. 01:12 #28
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem Rivaldo és Ronaldinho után újra lesz kedvenc Barca játékosom. Nem ügyetlen a srác rolleyes.gif

2011. június 21. 13:11 #29
keszviki
keszviki
új tag
 
StátuszEz a mai X-faktor válogató nem volt semmi...:D ennyi hülyét xD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.21.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 12
Azonosító: 112743
Offline offline
Imádom a BARCELONÁT!!! A legjobb csapat, ez kifogásolhatatlan biggrin.gif Nekem a kedvencem David Villa, imádom<3 annyira tehetséges és még helyes is, hmm:D Egy szóval nagy barca szurkoló vagyok! thumbsup.gif

És íme a képek, azért ezeket mert annyira édes a gyerekkel *-* igaz, az egyik képen Villa még nem barcás, de remélem nem baj:$
1 felhasználónak tetszik: Szabó Regina
2011. június 21. 22:00 #30
- törölt felhasználó -    
kíváncsi lennék ha ezt a Barcelonát: Andoni Zubizarreta,Guillermo Amor,Jon Andoni Goikoetxea,José Mari Bakero,Michael Laudrup,Ronald Koeman,Hristo Stoichkov,Josep Guardiola,Miguel Ángel Nadal,Txiki Beguiristain,Romário, én még láttam ezt a Barcát játszani. szóval ezt és a mai Barcát egymásnak eresztenék ugyan mi lenne a végeredmény. azért nem lenne olyan egyértelmű Messiék fölénye! smileeee.gif
2011. június 21. 22:49 #31
- törölt felhasználó -    
Laudrupot jó lett volna látni egy szezonon keresztül, Youtube-on, meg a Barca TV-n a régi meccsek alapján nem sok rossz meccse volt, és azok a labdák, amiket kiosztott...Amiket eddig én láttam, szóval a Rivaldo fémjelezte csapat, Van Gaal-korszak, az utána következő hollandtalanításos szenvedés, majd Ronaldinho, és annak a korszaknak a szenvedéses lezárása idején lévő Barcákat ez a mostani bucira verte volna, ez tuti. És szerintem bár nem láttam, de az általad említett korszak csapatát is elvernék, mert olyan szinten ölik meg az ellen játék a folyamatos labdabirtoklással, és a labdavesztés esetén a labda azonnali visszaszerzésével, hogy nem tudják játszani a saját játékukat. Annyira csúcsra van járatva ez a taktika, hogy hiába van a másik oldalon egy Romario, rákényszerülnének a bunkerre, és a kontrákra, ahhoz meg jó védők, gyors szélsők, és egy kevésbé technikás, de jó befejező csatár bőven elég. Ha nem ezt a taktikát játszanák, hanem elkezdenének "játszani", úgy járnának, mint a BL döntőn Ferguson.

Amúgy ha megkérdezhetem hol láttad te ezt a csapatot játszani? Mert Sport tv-nek híre-hamva nem volt még akkoriban, max BL meccsek ha voltak az MTV-n.
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. június 21. 23:09 #32
- törölt felhasználó -    
1994-körül lett parabola antennánk még kölök voltam a német DSF sport csatornán asszem még a Sat 1-en és a német RTL-en adtak BL és UEFA meccseket.
az M1 is közvetített kupa meccseket Vitray és Knézy volt a kommentátor sőt asszem még Vitár Róbert is közvetített külföldi mérkőzésket. mert emlékszem még a legendás Milánra is a Gulit-Rijkard-Van Basten trióra őket is láttam játszani és láttam azt a meccsét is Van Bastennek ahol azt a legendás ollózásos gólját lőtte!ami évekig az M1 BL intrójában szerepelt azt már meg nem mondom hogy kinek rúgta azt a gólt Van Basten.de még az is lehet hogy a Barcának! biggrin.gif
lehet hogy nem volt sport 1 sport 2 digi(fa*zom)sport,meg anyám kínja de a 90-es évek elején is voltak futball közvetítések bármilyen hihetetlen is! kis gyerekként szerettem a focit mára ki ábránfultam belőle! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: BarcaFan
2011. június 21. 23:28 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2011.06.21. 23:09)
...lehet hogy nem volt sport 1 sport 2 digi(fa*zom)sport,meg anyám kínja de a 90-es évek elején is voltak futball közvetítések bármilyen hihetetlen is! kis gyerekként szerettem a focit mára ki ábránfultam belőle! smileeee.gif


Gondoltam, hogy volt akkoriban is közvetítés, bocs ha lenéző voltam smileeee.gif Arra gondoltam, hogy teljes szezont végignézni biztos csak nehezen lehetett, mert spanyol bajnoki nem igen volt parabolán, ha jól emlékszem. Német focit viszont lehetett nézni tonnaszám. Az ilyen összehasonlításoknál különösen fontos, hogy láss egy teljes szezont, mert oké, hogy a BL-ben meneteltek Laudrupék, de Messiék január elején a sokadik noname spanyol ellenfél ellen is ugyanazon a magas teljesítményen nyomták.

Amúgy remélem visszaábrándulsz a fociba, különösen a Barcába smileeee.gif Most egy kicsit már túl van hype-olva a csapat, majd lecseng ez az időszak, és akkor lesz újra jó a Barcának szurkolni biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2011. június 21. 23:35 #34
- törölt felhasználó -    
bocsi hogy belerondítok a barca topicba.
ezaz utolsó kommentem és már takarodok is! smileeee.gif
itt van egy kis Van Basten válogatás egy szenzációs futballista volt!érdemes megnézni!
és kicsit örülök hogy én még láthattam játszani többek között őt is!szóval van viszonyítási alapom a múlt és a jelen focija között! smileeee.gif


/BarcaFan/
nem voltál lenéző csak lehet én voltam egy kicsit ércelödő én kérek elnézést! smileeee.gif
áá nem hiszem egyetlen csapatnak drukkoltam 16 évig és aza Juventus! biggrin.gif és 2009-ben amikor Pavel Nedved visszavonult számomra véget ért a foci! biggrin.gif
csak a VB-ét és az EB-ét kísérem figyelemmel! smileeee.gif a VB-ét Mexikó válogatottja miatt az EB-ét pedig csak úgy! biggrin.gif

nahh jó Barcázást! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: BarcaFan
2011. június 22. 06:19 #35
- törölt felhasználó -    
Nem titkolom, hogy szeretem a Barcát, viszont nem ez a kedvenc csapatom, hanem a Valencia, de ez most lényegtelen.
Kétségtelen, hogy a Barcában vannak a világ legjobb labdarúgói, akik kiválóan tudnak együttműködni, ezért is nyer meg a Barca mindent, amit csak tud. Egy gondom van ezzel a csapattal, hogy lassan olyan lesz, mint a Madrid, feleslegesen akarnak vásárolgatni. Minek nekik Rossi a Villarreálból? Így is tökéletes keretük van, ráadásul ott van az utánpótlás csapatuk, ahol szintén nagyon ügyes gyerekek vannak.
2011. június 22. 11:53 #36
- törölt felhasználó -    
Gerard Piqué és Lionel Messi wub.gif wub.gif Ja és persze a többiek thumbsup.gif
2011. június 23. 21:26 #37
Samballa100
Samballa100
visszatérő vendég
 
StátuszReszkessetek sznobok, ripacsok!!!! Visszatértem! xDD Ba' Dum Tss....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.24.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 264
Azonosító: 133782
Offline offline
Na most a barca ellen addig jó játszani, amig az ellenfél, tegyük fel a valencia támad, mert a barcelona nyilván valóan tud védekezni, ám támadásban sokkal jobbak, és ezt kikellene használni, azért tudott az Arsenal nyerni a Bl nyolcaddöntőben, mert nem hagyta a barcát labdához érni, másszóval elszivta a levegőt, igy a barca sokpasszos játéka nem ért sokat, mivel nem volt hely, igy Arsenal ha nem is könnyedén, de nyert, ám a visszavágón elkövették a legnagyobb hibát, nem támadták le őket, és ez lett a vesztük, nem volt elég, hogy nem rúgtak egyszer sem kapura, még talán labdához sem értek, A madrid is ezért vesztett 5-0 ra, majd később 2-0 ra. Ám amikor a copa del rey volt, akkor védekezésben nagyon ott volt a real, mert az előreivelésnél gondjai voltak a Barcának, és igy tudott győzni a real, hát hogy most mennyire volt szép győzelem, azt mindenki döntse el maga, és ugyan ez volt a Bl döntőn is, láthattuk, még a MU lendületben volt, két helyzetet is kidolgozott, ám a vége felé, a Barca uralta a pályát, ami nem meglepő, és a MU is vesztett, minden csapat itt ronti el, de senki sem javit ezen, nem igaz hogy egy klubb sem veszi észre a játékstilus igazi alapját, a középpályát.
2011. július 22. 17:29 #38
- törölt felhasználó -    
Sánchez jön. smileeee.gif Bojan megy. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Samballa100, badperfect
2011. augusztus 01. 21:41 #39
- törölt felhasználó -    
Guardiola és Kobe Bryant egy csapatban. Kobe napszeművegben játszik. A lazája... cool.gif



Plusz Kobe kapott egy saját Nike-Barca special cipőt, a Nike Zoom Kobe VI, és egy mezt.
2 felhasználónak tetszik: badperfect, Samballa100
2011. augusztus 14. 10:34 #40
- törölt felhasználó -    
Pusztoljon a real nyerjen a barcelona. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Samballa100
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!