Starity

Már nem divat a Twitter?

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 16. 21:31 #21
- törölt felhasználó -    
Én is csak Thalía miatt regisztráltam fel, de azt, hogy a sztár mit ír, anélkül is látja mindenki, hogy regisztrálva lenne. Egyébként ahogy mondod, az lenne az ideális, hogy az ember tudja tartani a többi rajongóval a kapcsolatot, csak sajnos ez sem mindig működik. Párszor már tettem fel kérdéseket, általában nem válaszol senki a több mint 100 követőm közül. Akkor meg kérdem én, mi a francnak az egész? Én pont az egyoldalú kommunikációt nem szeretem, mert az számomra nem kommunikáció; az ugyanolyan, mintha elolvasnám a híreket egy oldalon.

Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.16. 21:23)
Kicsit cáfolnálak rolleyes.gif  Nekem van twitterem, ergo magánszemély vagyok. És szeretem is, mert így nem csak a kedvenc sztárjaimat követhetem, hanem más rajongókkal - ez esetben több ország rajongóival - is tarthatok egy féle kapcsolatot. Ami persze nem ér fel a személyes kapcsolattal, de mégis egy fajta kommunikáció, még ha puritán is. 
Mondjuk abban egyetértek veled, hogy olyan tweeteket megosztani mint "Most keltem, mit reggelizzek?" vagy "Bejött egy lény a szobámba" féle csiviteknek semmi értelme. 
Ráadásul még csak sok sztárt én spec nem is követek. Mostanában a Vámpírnaplók sztárjait kezdtem el követni, de mondjuk Ian sem igen válaszol a rajongóknak, Nina sem.. de engem ez nem érdekel, vagy ilyesmi. Aki rajongó, annak elég egy-egy bejegyzés. Legalábbis szerintem.. mert azért legalább írhatsz a kedvencednek, még ha egyoldalú is az utca. 
Matt Davis például sok rajongóját visszaköveti (engem  is thumbsup.gif  thumbsup.gif  ), de nem igazán válaszolgat. De oszt meg infókat, amit egy rajongó meg szeret(het).
2010. szeptember 16. 21:35 #22
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.16. 21:31)
Én is csak Thalía miatt regisztráltam fel, de azt, hogy a sztár mit ír, anélkül is látja mindenki, hogy regisztrálva lenne. Egyébként ahogy mondod, az lenne az ideális, hogy az ember tudja tartani a többi rajongóval a kapcsolatot, csak sajnos ez sem mindig működik. Párszor már tettem fel kérdéseket, általában nem válaszol senki a több mint 100 követőm közül. Akkor meg kérdem én, mi a francnak az egész? Én pont az egyoldalú kommunikációt nem szeretem, mert az számomra nem kommunikáció; az ugyanolyan, mintha elolvasnám a híreket egy oldalon.


Persze, aki csak látni akar és nem írni, annak nem is kötelező regisztrálnia.
Mondjuk Thalia épp az angyali kivétel.. Bár én nem követem őt, de egy követőm igen, így ha retweetel valamit tőle, meg szoktam nézni a lapját, és rajta lehet látni és érezni, hogy nem nyűg neki ez az egész!
Mondjuk az meg, hogy ki válaszol meg ki nem, sok mindentől függ. Nekem 236 követőm van, ebből kb. 20-al vagyok napi kapcsolatban. Hogy a többi 216-al meg mi van, nem tudom, de nem is mozgat. cool.gif
2010. szeptember 16. 21:40 #23
- törölt felhasználó -    
hát igen, meg sajna fel is törik :S én csakis Jordin miatt reggeltem fel. És nem követ, de pl. Corbin Bleu vagy Jamie Spears el már beszélgettem. És szerintem néha nincs csak értelme, ugyanis én itt pár embert megismertem akikkel jóban vagyok. De hát izlések és pofonok smileeee.gif
2010. szeptember 16. 21:43 #24
- törölt felhasználó -    
én regisztráltam a nyáron és élvezem a gondolatmegosztást biggrin.gif
2010. szeptember 16. 21:44 #25
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Becca @ 2010.09.16. 21:43)
én regisztráltam a nyáron és élvezem a gondolatmegosztást biggrin.gif

Én is. biggrin.gif
Plusz azért mikor egy-egy sztár válaszol, az azért öt percre nagyon feldobja az ember hangulatát!
Jim Beaver (Bobby a SupNat-ból) kétszer! magyarul is válaszolt nekem, nagyon aranyos volt! thumbsup.gif
2010. szeptember 16. 21:45 #26
Vikici
Vikici
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 2041
Csatolások: 313
Azonosító: 126670
Offline offline
jaja,nekem is tetszetős wink.gif
2010. szeptember 16. 21:46 #27
csakpp
csakpp
Little Monster & Carrie Bear
 
StátuszNyár! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.18.
Hozzászólás: 1365
Csatolások: 0
Azonosító: 123111
Offline offline
én imádom a twittert:)
2010. szeptember 16. 21:46 #28
eszti29
eszti29
amazon
 
Státuszhahaha. no...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.10.
Hozzászólás: 2149
Csatolások: 412
Azonosító: 132965
Offline offline
Én nem vagyok regisztrálva, de szerintem igaz amit ebben a cikkben írnak
2010. szeptember 16. 21:47 #29
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (eszti29 @ 2010.09.16. 21:46)
Én nem vagyok regisztrálva, de szerintem igaz amit ebben a cikkben írnak

Egy kicsit én is köszi thumbsup.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2010. szeptember 16. 21:48 #30
- törölt felhasználó -    
Mondjuk ezt embere válogatja, én természetesen magamból indultam ki, s mivel nem szerentém az interneten felfedni a valódi kilétemet (főleg a munkám miatt), ezért nincs is nagyon mit írnom a Twitteren. Más kérdés, hogy a követőimet nem is nagyon érdekelné, hogy mit csinálok, mivel többségük külföldi.

Idézet (Eszty Morgan @ 2010.09.16. 21:35)
Persze, aki csak látni akar és nem írni, annak nem is kötelező regisztrálnia. 
Mondjuk Thalia épp az angyali kivétel.. Bár én nem követem őt, de egy követőm igen, így ha retweetel valamit tőle, meg szoktam nézni a lapját, és rajta lehet látni és érezni, hogy nem nyűg neki ez az egész!
Mondjuk az meg, hogy ki válaszol meg ki nem, sok mindentől függ. Nekem 236 követőm van, ebből kb. 20-al vagyok napi kapcsolatban. Hogy a többi 216-al meg mi van, nem tudom, de nem is mozgat.  cool.gif
2010. szeptember 16. 21:50 #31
- törölt felhasználó -    
nekem is van :-) én már senkit nem követek akit nemismerek .. nahjóó azért Brenda Song-ot követem..de ez alap :-) de nekem egyenlőre semmi bajom nincs a twitterel.. majd lehet 1-2 év múlva már nemis fogom használni.. meg majd akkor már nemlátom értelmét, hogy mért is regiztem rá ..
2010. szeptember 16. 21:53 #32
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.16. 21:48)
Más kérdés, hogy a követőimet nem is nagyon érdekelné, hogy mit csinálok, mivel többségük külföldi.

Na, ott a pont!! beer.gif beer.gif Aztán lehet, hogy pár év és én is a te álláspontodon leszek. Bár az én követőim többsége angol, spanyol és olasz származású, szóval ha esetleg egy nap lelépnék max. azt a 20 embert hatná meg, akikkel igazán "beszélek", de őket is kb. két perc erejéig rohog.gif rohog.gif
2010. szeptember 16. 21:53 #33
Zs-anna
Zs-anna
bambi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.22.
Hozzászólás: 1044
Csatolások: 4655
Azonosító: 55645
Offline offline
Hűű, akkor most mindenki törölje magát, mert ha Miley sincs már fenn ,akkor nem mneő.
Nekem nincs, nem is volt és nem is lesz Twitterem, mert van noirmális blogom, úgyhogy nem látom értelmét, viszont nagyon érdekes, hogy ezt ennyire felkapták, és mindennek és mindenkinek van/volt.
1 felhasználónak tetszik: tya04
2010. szeptember 16. 21:55 #34
KataCullen
KataCullen
Addicted to Pretty Little Liars ❤♡
 
StátuszÉlettan ✔ ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 1458
Csatolások: 132
Azonosító: 124843
Offline offline
én egyelőre élvezem a twittert, de ki tudja lehet hogy néhány év vagy hónap után már megváltozik majd a véleményem. xD
2010. szeptember 16. 21:58 #35
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Zs-anna @ 2010.09.16. 21:53)
Hűű, akkor most mindenki törölje magát, mert ha Miley sincs már fenn ,akkor nem mneő. 
Nekem nincs, nem is volt és nem is lesz Twitterem, mert van noirmális blogom, úgyhogy nem látom értelmét, viszont nagyon érdekes, hogy ezt ennyire felkapták, és mindennek és mindenkinek van/volt.


Kinek ez a blog, kinek a másik. mellow.gif mellow.gif mellow.gif
2010. szeptember 16. 22:00 #36
Zsanett.Zsüliett
Zsanett.Zsüliett
Britney Spears addict*
 
Státusz"A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.03.
Hozzászólás: 5274
Csatolások: 263
Azonosító: 130471
Offline offline
Igaz,hogy én vagyok tagja.de szimpatikunak tünik!smileeee.gif
2010. szeptember 16. 22:02 #37
- törölt felhasználó -    
Mondjuk tény, hogy kezdettől fogva vannak műszaki problémái, amit máig nem voltak képesek megoldani... pl. ha törlök egy privát üzenetet (a sok közül), akkor lenulázza a számlálót, majd kb. 2 nap múlva visszaáll. Mondjuk e téren is volt tapasztalatom, jellemző az amerikaiakra, hogy éveken keresztül nem képesek egy egyszerű programhibát kijavítani.
2010. szeptember 16. 22:05 #38
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.09.16. 22:02)
Mondjuk tény, hogy kezdettől fogva vannak műszaki problémái, amit máig nem voltak képesek megoldani... pl. ha törlök egy privát üzenetet (a sok közül), akkor lenulázza a számlálót, majd kb. 2 nap múlva visszaáll. Mondjuk e téren is volt tapasztalatom, jellemző az amerikaiakra, hogy éveken keresztül nem képesek egy egyszerű programhibát kijavítani.

Na igen.. a múltkor tömegesen törölték valahogy mindenki követőjét.. kb 15 percre, de mindenki értetlenkedett.
Amúgy a sok műszaki baki tényleg bosszantó. Oké, hogy néha-néha.. de itt sok a néha.. reklamalo.gif
2010. szeptember 16. 22:09 #39
xxangi20xx
xxangi20xx
☆StarDust☆
 
StátuszI lost my mind long ago... down that yellow brick road...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 247
Azonosító: 124044
Offline offline
A twitter tényleg jó kapcsolatteremtő oldal sztár és rajongó között. Nekem is van, én is követem a kedvenc sztárjamat, de sokáig gondolkoztam rajta, hogy végülis minek regisztráljak, ha úgy sem érdekel senkit, hogy mit irogatok ki, mert nem vagyok ismert személy. Mondjuk ki: a twitter alapjába véve a sztároknak készült és jó dolognak tartom, ha egy sztár online közli a rajongóival, hogy pl. hol és mikor forgatják az új filmet vagy megköszöni a rajongóinak a jó koncertet (ha zenészről van szó), de utálom az 'SP fajtákat', akik a twitteren szavazatokat kunyerálnak a VIVA Comet -re, Bravo OTTO-ra stb...
Ha már SP -nél tartunk, akkor itt néhány tweetje:
"vááááááááá. pörgés van.pörgéééés"
"tusold ki a kadat legyszi:DD"
"onyadaAaat:D"
"Akarom mar azt aBroncolor korvakut.vaaaaa"
"Megan Fox.....vaaaaaaaaaaaaaaa"

- Szerintetek ez a gyerek miért nem tud normálisan, ékezetekkel írni? A szöveg tartalmáról nem is beszélve...mind1, az ilyenektől kapok frászt, le kéne tiltani őket a twitterről...
2010. szeptember 16. 22:10 #40
eszter03
eszter03
visszatérő vendég
 
Státusz"Hαppinєss-Lovєє *.*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.27.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 8
Azonosító: 134011
Offline offline
nekem nincs twitterem. de az biztos h egyszer kipróbálnám.könnyen meglehet , hogy tetszene de az egyáltalán nem biztos, hogy az akit én követtek akár sztár akár nem annyira érdekli azok amiket én kérdezek. hiszen ha sztár neki az a természetes általában ami nekünk nem ! nem is csodálom, hogy egy-két sztár meg is unta hiszen nem lehet könnyű, hogy 3000-ren írnak kérdéseket azt mondjuk te mindegyikre válaszolsz . vagy csak egyre... és amit itt már láttam hogy írtak az hogy a többség külföldi követő. lehet , hogy vannak olyanok akiknek a világon több százezer rajongója van ! de tegyük fel nem biztos, hogy te érted, hogy ők mit írnak neked !!! pedig az azért kár.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok